Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSzkolenia biznesowe

strony www » Szkolenia » Szkolenia biznesowe

 

stron 5

http://www.ibsen.pl
http://www.ibsen.pl

adres: http://www.ibsen.pl

tytuł: http://www.ibsen.pl

opis: Szkolenia dla firm – IBSEN Warszawa. Szkolenia otwarte i zamknięte. Zarządzanie projektami, coaching menadżerów, doradztwo personalne, dotacje, organizacja szkoleń. Zagadnienia – negocjacje, sprzedaż, telemarketing, lider zespołu, obsługa klienta, rozwój osobisty, zarządzanie zespołem.

 

http://www.deaszkolenia.pl
http://www.deaszkolenia.pl

adres: http://www.deaszkolenia.pl

tytuł: http://www.deaszkolenia.pl

opis: Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych, każde szkolenie jest praktyczne i inne, kładziemy nacisk na ćwiczenia, które można natychmiast zastosować, nasi trenerzy to praktycy z bogatym doświadczeniem w sprzedaży, wszystko o czym mówimy na szkoleniach to nie książkowa teoria, lecz rzeczywiste przykłady z życia zawodowego.

 

http://www.bluepurchasing.com

adres: http://www.bluepurchasing.com

tytuł: http://www.bluepurchasing.com

opis: Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w spółce wyzwanie, do którego warto się przygotować, by korzyści były wymierne. Nasza firma organizuje warsztaty zakupowe, a ponadto świadczy usługi doradcze powiązane z zarządzaniem zakupami. Posiadając wieloletnie praktykę w branży, możemy zagwarantować pełne wsparcie, a oprócz tego doradztwo zakupowe. Celem naszej pracy jest wyposażenie pracowników zajmujących się zakupami w niezbędną wiedzę, potrzebną do elastycznego administrowania bazą dostaw. Zapraszamy na szkolenia: negocjacje handlowe, zakupowe- po więcej detali zajrzyj na stronę internetową WWW.

talentm

adres: http://www.talentm.pl/

tytuł: talentm

opis: www.talentm.pl

PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

adres: http://www.paiz.com.pl

tytuł: PAIZ Konsulting Sp. z o.o.

opis: Są to na przykład: szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele przedsiębiorstw, jak i handlowcy, doradcy klienta oraz inni pracownicy. W trakcie szkoleń wykorzystanych zostaje dużo najnowszych rozwiązań, opracowywanych przez ekspertów z wielu krajów. Każde szkolenie zostanie dostosowane do konkretnego przypadku i charakterystyki firmy i branży. Więcej informacji znajdziecie na witrynie internetowej Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Szkolenia biznesowe

stronywww.eu