Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUsługi

strony www » Firmy » Usługi

stron: 1 z 28  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

stron 271

http://www.flagi-reklamowe.eu
http://www.flagi-reklamowe.eu

adres: http://www.flagi-reklamowe.eu

tytuł: http://www.flagi-reklamowe.eu

opis: Flagi reklamowe na zamówienie, tani i efektowny sposób na reklamę. Wysoka trwałość materiału, najnowocześniejsza technologia druku termotransferowego czyni nasze flagi najlepszymi na rynku.

 

http://www.elektrozlom.com.pl
http://www.elektrozlom.com.pl

adres: http://www.elektrozlom.com.pl

tytuł: http://www.elektrozlom.com.pl

opis: Elektrozłom Sp. z o.o. Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych powstał w 2005r. Naszym zadaniem jest jak najlepsze zagospodarowanie odpadów zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska w Polsce i w Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zbiórce i zagospodarowaniu odpadów elektronicznych zapewniamy wysoką jakość obsługi, prawidłowe i odpowiedzialne postępowanie z odpadami oraz technologię przetwarzania zapewniającą możliwie jak największy poziom odzysku. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, magazynowe oraz sprzęt i urządzenia niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania usług. Dysponujemy technologią pozwalającą na przetwarzanie monitorów i telewizorów włącznie z odzyskiem szkła kineskopowego spełniającą wszystkie niezbędne wymagania potwierdzone certyfikatami unii europejskiej odnośnie jakości i bezpieczeństwa pracy. Zapraszamy do współpracy, gwarantując zarówno profesjonalną i solidną obsługę oraz korzystne ceny i dogodne warunki płatności.

 

http://www.gardinio.pl/
http://www.gardinio.pl/

adres: http://www.gardinio.pl/

tytuł: http://www.gardinio.pl/

opis: Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji balkonów i tarasów oraz projektowaniu ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne rozwiązania projektowe połączone z funkcjonalnością, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu to relaks i duża przyjemność. Ogród tworzony z pasją daje satysfakcję i radość zarówno jego właścicielom jak i twórcom. Przykłady aranżacji balkonów i ogrodów oraz tarasów na stronie www firmy.

 

http://www.marcinmalachowski.pl
http://www.marcinmalachowski.pl

adres: http://www.marcinmalachowski.pl

tytuł: http://www.marcinmalachowski.pl

opis: fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, Warszawa

 

http://www.saternus.pl
http://www.saternus.pl

adres: http://www.saternus.pl

tytuł: http://www.saternus.pl

opis: Karuzele drewniane i metalowe oferuje firma Saternus. Lider w projektowaniu i wykonywaniu urządzeń do placów zabaw. Dzięki wieloletniej nienagannej pracy przedsiębiorstwo cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia dostarczały dzieciom wiele radości, a także były w pełni bezpieczne. Posiadamy odpowiednie certyfikaty. Budujemy z zachowaniem wszystkich wymogów i zasad bezpieczeństwa, które są bardzo surowo przestrzegane. Dzięki solidności i niezawodności naszych produktów zyskaliśmy uznanie zarówno w kraju, jak i niektórych rynkach zagranicznych. Tylko u ans masz gwarancję najwyższej jakości. Do budowy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne. Place zabaw to nieodłączny element w dorastaniu każdego człowieka. Przecież oprócz nauki do prawidłowego rozwoju dziecka potrzebna jest również zabawa. Tylko u nas masz możliwość zamówienia wyjątkowego i niepowtarzalnego projektu zagospodarowania terenów zielonych. Nasi projektanci w perfekcyjny sposób łącza potrzeby rozwoju najmłodszych użytkowników naszych urządzeń z funkcjonalnością i pięknym wyglądem. Działamy w tej branży już od 16 lat i mamy niezbędna wiedzę i umiejętności, aby oferować tylko najlepsze projekty. Na wszystkie nasze produkty przysługuje okres gwarancyjny. Gwarancja obejmuje odpowiedzialność za wady fabryczne. W razie uznania reklamacji nabywca ma prawo do bezpłatnej naprawy lub wymiany na nowe. Oferujemy najlepsze huśtawki drewniane oraz metalowe. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej Saternus.pl, gdzie zapoznają się Państwo z cała nasza ofertą sklepową. Strona została zaprojektowana z myślą o naszych klientach. Każdy produkt oferowany przez nasze przedsiębiorstwo został dokładnie opisany. Załączyliśmy także zdjęcie. Storna dostępna jest w wielu językach: polskim, czeskim, angielskim, węgierskim, słoweńskim i rumuńskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

http://www.tri-plex.eu
http://www.tri-plex.eu

adres: http://www.tri-plex.eu

tytuł: http://www.tri-plex.eu

opis: Tri-Plex Technology oferuje urządzenia od znanych i solidnych producentów. W ofercie można znaleźć m.in. kamery , alarmy oraz wideodomofony . Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju , a montaż urządzeń tylko w okolicach Krakowa do 70km. Wszystkich zainteresowanych zapraszam.

 

http://www.atechserwis.pl/
http://www.atechserwis.pl/

adres: http://www.atechserwis.pl/

tytuł: http://www.atechserwis.pl/

opis: Atech serwis jest autoryzowanym centrum serwisowym branży elektronicznej. Naszą domeną jest sprzęt rtv i agd firm takich jak : Samsung ,Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Zelmer, Lenco, Botti. Jesteśmy obdarzeni największym w kraju doświadczeniem jeżeli chodzi o regenerację sprzętu firmy Panasonic. Przez kilkanaście lat działalności na rynku elektronicznym naprawiliśmy tysiące urządzeń zdobywając przy tym mnóstwo zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz, by twój sprzęt został naprawiony błyskawicznie, fachowo i dokładnie to powinieneś skorzystać właśnie z naszych usług. Nasza firma została utworzona w połowie lat 90' co świadczy o naszym dużym doświadczeniu w branży sprzętu rtv i agd. Nasi klienci za pomocą specjalnie stworzonej infolinii mają bardzo łatwy sposób komunikacji z naszym serwisem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

http://www.cuk.com.pl/
http://www.cuk.com.pl/

adres: http://www.cuk.com.pl/

tytuł: http://www.cuk.com.pl/

opis: Każdy samochód poruszający się po drogach powinien posiadać ważne ubezpieczenia OC. Ubezpieczenia komunikacyjne możemy podzielić na: obowiązkowe, jakim jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz dobrowolne takie jak: autocasco, od następstw nieszczęśliwych wypadków, assistance i zielona karta.

 

http://www.e-dotacje.com
http://www.e-dotacje.com

adres: http://www.e-dotacje.com

tytuł: http://www.e-dotacje.com

opis: Firmy Agro-Biel i Twoje Doradztwo Rolnicze prowadzą usługi dla rolników i firm . Jeżeli chodzi o rolników to firmy prowadzą okresowe badania sprawności technicznej opryskiwaczy polowych , oraz piszą wnioski o dotacje unijne . Dla firm prowadzone są wykazy za korzystanie ze środowiska oraz również pisane są wnioski o dotacje z unii. Polecam i zapraszam.

 

http://www.brolerserwis.pl/
http://www.brolerserwis.pl/

adres: http://www.brolerserwis.pl/

tytuł: http://www.brolerserwis.pl/

opis: Firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę zwolenników samochodów Mercedes tworzymy z naszymi pracownikami i klientami. Jesteśmy znaną marką wśród posiadaczy samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprzyrządowania diagnostyczno-pomiarowego obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od kilkunastu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Klienci otrzymują Kartę Stałego Klienta uprawniającą do korzystania z licznych rabatów, zniżek i promocji.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Usługi

stronywww.eu