Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 57  « poprzednia  [...,49,50,51,52,53,54,55,56,57]

Hotel Europa

katalog: Wypoczynek/Hotele

adres: http://hoteleuropa.pl

tytuł: Hotel Europa

opis: Mamy 72 luksusowe pokoje, w tym dwa duże apartamenty. Funkcjonujemy już od ponad 150 lat. Budynek wzniesiony został na terenie należącym do książąt Czartoryskich. O czasie spędzonym u nas mówił nawet Ryszard Kapuściński. Na Państwa życzenie zorganizujemy wewnątrz posiadłości wybraną uroczystość. Możesz przejść przez najciekawsze momenty swojego życia podczas własnego wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, jak i wesela u nas.

http://no.boo.pl
http://no.boo.pl

katalog: Dom/Remonty

adres: http://no.boo.pl

tytuł: http://no.boo.pl

opis: Nasze działania obejmują wszystkie prace zwiazane z remontami, odnową, i upiększaniem wnętrz. REMONTUJEMY WYKAŃCZAMY URZĄDZAMY Szukasz ekpiy remontowej z lublina ? Twój lokal, lub dom wymaga remontu? Zapoznaj się z naszą ofertą ,jeśli wyda Ci się interesująca Umów się i na wstępną konsultację z ludzimi, którzy więdzą jak przeprowadzić remont Twojego domu. Proponujemy kompleksową obsługą - od projektu wnętrz - aranżację , poprzez zakup i transport materiałów, aż po prace wykończeniowe.

 

hemochromatoza Wrocław

katalog: Zdrowie/Medycyna alternatywna

adres: http://medicalspec.pl

tytuł: hemochromatoza Wrocław

opis: Centrum Medyczne Medicalspec we Wrocławiu, m.in. szczepienia na grypę - Możecie Państwo skorzystać ze szczepienia na grypę w naszej placówce we Wrocławiu. Otrzymacie darmową, profesjonalną i miłą obsługę oraz pełną informację i kwalifikację do szczepień przez lekarza specjalistę chorób zakaźnych, a szczepienie wykona doświadczona i wprawiona pielęgniarka. Dla osób niesprawnych, które nie mogą zgłosić się do naszego centrum osobiście oferujemy możliwość szczepienia na grypę w domu pacjenta. Taką potrzebę należy zgłosić przy rejestracji, a nasz personel ustali z Państwem dogodny termin wizyty domowej – Wrocław i okolice.

http://www.motelpinus.pl

katalog: Wypoczynek/Noclegi

adres: http://www.motelpinus.pl

tytuł: http://www.motelpinus.pl

opis: Odszukaliśmy w sobie chęci zademonstrować internautom stronę www własnego miejsca odpoczynku mającego nazwę Hotel Pinus. Hotel w Lublinie jak ta nazwa radzi zlokalizowany jest w niewielkiej odległości Lublina w ładnej okolicy w niewielkiej odległości licznych rozkoszy historii i zabaw dla włóczykijów. Do tego stopnia interesująca lokacja, wysupła ewentualność prostego zidentyfikowania prezentowanego regionu i wszystkich ciekawych i niewiekopomnych punktów. Oferujemy możliwość wygodnego snu jednakże nie będzie to odosobniona zaleta naszej aktywności. Organizujemy także różne przyjęcia na daną okoliczność, które zagwarantują niezatarte odczucia każdemu uczestnikowi. W prezentowanym motelu istnieje też restauracja posiadająca szykowny wystrój i oferująca sowitą kartę potraw zatem bez wątpienia właściwie każdy wybierze z repertuaru rarytasów coś dobrego. Kierujemy zatem zaintrygowane osoby do wizyty na stronie motelu, zidentyfikowania atrakcji i wizyty w naszej pięknej siedzibie.

http://i-english.pl
http://i-english.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://i-english.pl

tytuł: http://i-english.pl

opis: Żeby profesjonalnie zająć się tłumaczeniem z języka angielskiego, należy się liczyć z tym, że droga do stania się translatorem jest dosyć trudna. W pierwszej kolejności powinno się odbyć studia językoznawcze. Poza studiami bardzo istotne jest posiadanie zapału do języka tak, by porządnie spełniać się w zawodzie. Tłumacze angielskiego, w szczególności Ci którzy mają ogromne doświadczenie, są cały czas doceniani na rynku pracy. Firma i-english realizuje tłumaczenia z języka angielskiego. Każda osoba, który potrzebuje skorzystać z naszych usług na samym początku przesyłają teksty przez Internet. Jest to niezwykle wygodna metoda zarówno dla nas, jak i naszych klientów.

 

http://www.pogoda-polska.com
http://www.pogoda-polska.com

katalog: Internet/Blogi

adres: http://www.pogoda-polska.com

tytuł: http://www.pogoda-polska.com

opis: Obecnie wreszcie zaczął padać śnieg, a więc można wyjść na sanki czy narty i ruszyć na biały śnieżek, dzieci się cieszą, doktorom przybywa klientów ze względu na to, że na drogach robi się niebezpiecznie, a biały śnieg pada i pada. Dla jednych to radość, dla niektórych udręka, ażeby wyjechać z lokalu samochodem należy odśnieżyć koło lokalu mieszkalnego i tak w kółko radość trwa, a jaka jutro będzie pogoda? Sprawdź na stronie z prognozą pogody.

 

http://www.zespolkaktus.pl
http://www.zespolkaktus.pl

katalog:

adres: http://www.zespolkaktus.pl

tytuł: http://www.zespolkaktus.pl

opis: Profesjonalna obsługa muzyczna imprez okolicznościowych.

 

Zespół muzyczny lubelskie

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://alibi.net.pl/

tytuł: Zespół muzyczny lubelskie

opis: Zespół muzyczny Alibi specjalizuje się w prowadzeniu imprez i uroczystości rodzaju wesele, bal grając bardzo bogaty repertuar z różnych gatunków muzycznych i z różnych czasów. Skład: wokalistka, saksofon, akordeon, gitara, perkusja, bas. Muzyka na żywo. Wieloletnie doświadczenie. W czasie uroczystości weselnej zespół wita marszem Pana Młodego i Panią Młodą w ich własnych domach. Wplecie delikatną nutę do Błogosławienia oraz przygra pod domem. Na szczegółową prośbę zaprowadzi z muzyką Parę Młodą do kościoła. W czasie przyjęcia weselnego zabawi gości nie tylko grając na scenie, ale również akompaniując im w czasie śpiewu przy stołach, lub przygrywając do tańca melodie ludowe, a także walca, tango, polkę itp., na „żywych” instrumentach. Zespół Alibi posiada wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, profesjonalne instrumenty i efekty świetlne. Plusem zespołu jest przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uroczystości okolicznościowych. Dzięki temu stworzy niezapomniane, miłe chwile, które zapiszą się w pamięci wielu osób.

http://www.polfast.pl
http://www.polfast.pl

katalog: Firmy/Transport

adres: http://www.polfast.pl

tytuł: http://www.polfast.pl

opis: Wysyłka platformą kurierską jest teraz łatwa jak jeszcze nigdy wcześniej. Nadanie można zamówić z niemalże każdego miasteczka w naszej ojczyźnie, ponieważ spółki pośredniczące mają firmowe punkty w dużych miastach takich jak np. Kraków, Łódź, Warszawa, Poznań czy Szczecin. Dzięki takiemu stanowi rzeczy istnieje szansa na najtańszego kuriera oraz szybką i najbezpieczniejszą przesyłkę kurierem przesyłek zagranicznych. Jak wysłać paczkę? Nie ma nic mniej skomplikowanego. Całość odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej. Na witrynie internetowej Polfastu znajduje się specjalny formularz, wzorce przesyłek oraz sugestie dotyczące bezpiecznego pakowania przesyłek. Po uiszczeniu opłaty załatwimy wszystko za Ciebie. To także po stronie Polfast znajduje się obowiązek śledzenia postępu nadania oraz nadzoru nad listem przewozowym.

 

stronywww.eu