Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 128  « poprzednia  [...,120,121,122,123,124,125,126,127,128]

http://www.chosna.pl
http://www.chosna.pl

katalog: Dom/Zwierzaki/Psy/Rasy

adres: http://www.chosna.pl

tytuł: http://www.chosna.pl

opis: Strona hodowli psów ras Berneński Pies Pasterski, Labrador Retriever, Owczarek Podhalański. Na stronie hodowli Chosna znajdują się galerie zdjęć, opisy i wzorzec ras, informacje o hodowli i szczeniakach, historia rasy, rodowody naszych psów, oraz ich badania i osiągnięcia, a także potomstwo, ich wystawy, oraz mioty, informacje i porady dla nowych właścicieli. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę. Hodujemy jedynie rasowe, rodowodowe psy. Jesteśmy członkiem Związku Kynologicznego w Polsce.

 

http://rowery.cal.pl
http://rowery.cal.pl

katalog: Internet/Blogi

adres: http://rowery.cal.pl

tytuł: http://rowery.cal.pl

opis: Wszyscy wiemy czym jest rower, tymczasem czy każdy może w tej chwili powiedzieć, jaka jest historia roweru? Prawdopodobnie nie jest to najważniejsze, niemniej jednak niemało ludzi nie wie też, jaki jest pożytek z jazdy na rowerze. Egzystuje ich w rzeczywistości dużo. Na przedstawianym blogu znajdziecie te, a także mnóstwo innych informacji związanych z rowerami. Przedstawiany jest tutaj wpływ jazdy rowerem na nasze zdrowie, spalanie tkanki tłuszczowej, nastrój, zwiększenie mięśni i inne korzystne aspekty samej jazdy. Zapewne wypatrzysz tu coś dla siebie i również dowiesz się wielu ciekawych zagadnień.

 

PZL Sędziszów wytwórca filtrów od ponad 70 lat

katalog: Firmy/Produkcja

adres: http://pzlsedziszow.pl

tytuł: PZL Sędziszów wytwórca filtrów od ponad 70 lat

opis: PZL Sędziszów jest producentem filtrów znajdujących zastosowanie w wielu pojazdach i maszynach. Nasza historia sięga 1939 roku i od tego czasu nieprzerwanie działamy w Sędziszowie Małopolskim, nieustannie poszerzając naszą wiedzę i ofertę oraz rozbudowując nasze zaplecze technologiczne. Aktualnie proponujemy przede wszystkim filtry do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych oraz osuszacze powietrza. Również dostarczamy nasze produkty m.in. do sektora wojskowego i branży lotniczej. Najwyższa jakość i skuteczność naszych filtrów sprawia, że są one chętnie wybierane. Dowiedz się więcej o naszych filtrach ze strony internetowej - zapraszamy!

http://www.bioptron-zepter.com.pl
http://www.bioptron-zepter.com.pl

katalog:

adres: http://www.bioptron-zepter.com.pl

tytuł: http://www.bioptron-zepter.com.pl

opis: Światło Bioptron jest całkowicie bezpieczne ponieważ jest pozbawione promieniowania UV, które jest zdolne do uszkodzenia materiału genetycznego komórki (DNA) i wywołania mutacji komórek skóry, przekształcając je w komórki rakowe. Do lat 30 naszej ery oddziały szpitalne były bogato wyposażone w lampy które stosowano dla leczenia zmian zapalnych, urazowych czy też oparzeń. Lista dolegliwości leczonych światłem była bardzo długa. Wraz z wprowadzeniem antybiotyków światło zeszło na drugi plan. Historia jednak lubi wracać do miejsc z których wydawało się że na zawsze odeszła. Niestety antybiotyki nie uwolniły nas od chorób, a skutki uboczne ich zażywania powodują inne choroby i szkody w naszym organizmie, co powoduje błędne koło i zażywanie następnych „lekarstw”. Naświetlania Lampami Bioptron w większości przypadków stanowią terapię samodzielną , lub są uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego (terapia skojarzona – leczenie tradycyjne wspomagane światłem Bioptron). Efekty terapeutyczne warte są poznania i upowszechnienia.

 

Kredyt i pożyczka bez bik

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://skanerkredytowy.pl

tytuł: Kredyt i pożyczka bez bik

opis: Kredyt, pożyczka bez bik ma za zadanie uchronić osoby prywatne i firmy od poszerzenia historii kredytowej. Niestety korzystając taką formę kredytu możemy dostać o wiele niższe stawki niż normalnie. Nasza działalność proponuje pożyczki i kredyty do 2000 złotych. Zaletą niewątpliwie jest czas udzielenia kredytu oraz jak wcześniej wspomniałem, ominięcie historii kredytowej. Biuro Informacji Kredytowej (BIK) to instytucja, jakiej zadaniem jest zdobywanie, integrowanie i publikowanie w zakresie prywatnym danych odnoszących się do historii kredytowej klientów SKOK-ów i banków. informacje te w generalnej większości są danymi pozytywnymi, to znaczy zawierającymi informacje o prawidłowo zwróconych należnościach, a tworzona w ten sposób historia kredytowa jest instrumentem, który może posłużyć do uwiarygadnianiu klienta banku. Z BIK współpracują prawie wszystkie banki komercyjne i spółdzielcze w Polsce. Biuro Informacji Kredytowej przetwarza zarówno pozytywne dane przekazywane przez poszczególne instytucje, jak i te negatywne – o pożyczkach spłacanych z opóźnieniem. Dla kredytodawców dostęp do tego rodzaju danych jest pomocny w podejmowaniu decyzji kredytowych. Informacje o zobowiązaniach klienta pozwalają ocenić jego stan majątkowy i określić, czy będzie mógł terminowo regulować raty. Pożyczki, kredyty bez bik najlepiej brać od firm, bowiem osoby prywatne mogą łatwo okraść klienta. Jednak pożyczki od firm są dużo bezpieczniejsze, więc można spokojnie skorzystać z takiej opcji. Nasza firma oferuje zarówno pożyczki oraz kredyty bez bik dla osób prywatnych, jak i firm. Prowadzimy również usługę znacznie bogatszych kredytów, ale wtedy wymagamy odpowiednich oświadczeń. Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. W ofercie naszej działalności znajdują się także chwilówki dla firm, które pomogą w ekspresowym rozwoju. Na start zawsze potrzebne są pieniądze, a nie zawsze łatwo je otrzymać z banków. Dlatego też warto zgłębić ofertę - kredyty bez dla firm bez historii w bik.

http://haynau.pl
http://haynau.pl

katalog:

adres: http://haynau.pl

tytuł: http://haynau.pl

opis: Chcielibyśmy Państwa gorąco powitać w miejscu które zostało stworzone z myślą o mieszkańcach Chojnowa. Portal haynau.pl powstał z potrzeby zapełnienia luki, która powstała w internecie. Luka ta, to brak portalu społecznościowego umożliwiającego swobodną wymianę informacji pomiędzy mieszkańcami naszego miasta - miejsce z którego można dowiedzieć się o bieżących wydarzeniach lub nawiązać nowe znajomości.

 

http://41-200.pl
http://41-200.pl

katalog: Społeczeństwo/Zagadnienia społeczne

adres: http://41-200.pl

tytuł: http://41-200.pl

opis: Najnowsze niusy z naszego miasta oraz całego regionu. Informacje o nadchodzących wydarzeniach, imprezach, posunięciach magistratu oraz sosnowieckich organizacji. Dla pasjonatów sportu specjalny dział poświęcony Zagłębiu Sosnowiec oraz innym klubom z naszego miasta. Dla historyków kącik o przeszłości naszego regionu. Zapraszamy do lektury oraz komentowania naszych artykułów.

 

stronywww.eu