Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 58  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Doradztwo i szkolenia hr oraz doradztwo biznesowe to istotne

katalog: Firmy/Doradztwo finansowe

adres: http://brand4business.pl

tytuł: Doradztwo i szkolenia hr oraz doradztwo biznesowe to istotne

opis: Doradztwo i szkolenia HR odnoszą się do zasobów ludzkich. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu budowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego pracodawcy posiadają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają korzystne warunki dla rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są ważne w każdej sytuacji. Jest również bardzo ważne, by były one traktowane jako element ogólnej strategii marketingowej firmy. Podstawą jest budowanie wizerunku firmy, ponieważ wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego potrzebne jest tworzenie stron www, które posiadają ważne informacje. Ich tworzeniem zajmują się odpowiednio do tego przygotowani specjaliści najwyższej klasy. Temu celowi służą projekty graficzne. Podstawą przy uzgadnianiu projektu graficznego jest precyzyjne określenie wymagań i oczekiwań klientów, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest głównym elementem, służącym budowaniu wizerunku na rynku. Pojęcie to określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród innych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje rozległą tematykę - począwszy od tworzenia modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na szkoleniach ściśle związanych z daną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne czerpanie z wiedzy osób mających większe doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Gosiewski - Szkolenia i Doradztwo
Gosiewski - Szkolenia i Doradztwo

katalog:

adres: http://www.gosiewski.com.pl

tytuł: Gosiewski - Szkolenia i Doradztwo

opis: Szkolenia i doradztwo z zakresu: Unia Europejska, fundusze unijne, fundusze strukturalne, obsługa klienta, zarządzanie procesami.

 

PMC Doradztwo
PMC Doradztwo

katalog:

adres: http://www.pmcdoradztwo.com

tytuł: PMC Doradztwo

opis: Działalność doradcza i szkoleniowa w zakresie finansowania projektów ze środków Unii Europejskiej.

 

SBC Doradztwo Gospodarcze
SBC Doradztwo Gospodarcze

katalog:

adres: http://www.sbc.com.pl

tytuł: SBC Doradztwo Gospodarcze

opis: Firma świadcząca profesjonalne usługi doradcze; doradztwo strategiczne i gospodarcze, fundusze UE, współpraca międzynarodowa.

 

KTM Doradztwo Personalne
KTM Doradztwo Personalne

katalog:

adres: http://www.topjobs.pl/com_rec/ktm/ktm.htm

tytuł: KTM Doradztwo Personalne

opis: Poszukiwanie pracowników na samodzielne stanowiska specjalistyczne, biurowo - administracyjne i stanowiska kierownicze w różnych dziedzinach gospodarki.

 

Zamówienia Publiczne Doradztwo
Zamówienia Publiczne Doradztwo

katalog: Nauka i edukacja/Ekonomia/Szkolenia i doradztwo

adres: http://zamowienia.republika.pl

tytuł: Zamówienia Publiczne Doradztwo

opis: Zamówienia Publiczne,usługi konsultingowe w zakresie zamówień publicznych, prowadzenie postępowań, dokumentacji, doradztwo.

 

Tłumaczenia i doradztwo gospodarcze
Tłumaczenia i doradztwo gospodarcze

katalog:

adres: http://www.wschod-zachod.com

tytuł: Tłumaczenia i doradztwo gospodarcze

opis: Tłumaczenia - rosyjski, ukraiński. Doradztwo gospodarcze w zakresie nawiązywania kontaktów handlowych na rynkach wschodnich oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Doradztwo i inwestycje energetyczne
Doradztwo i inwestycje energetyczne

katalog:

adres: http://skrzypczak.pl

tytuł: Doradztwo i inwestycje energetyczne

opis: Doradztwo energetyczne, realizacja inwestycji z wykorzystaniem agregatów kogeneracyjnych i pomp ciepła, ciepłownictwo i automatyka przemysłowa, zarządzanie realizacją projektów energooszczędnych i ciepłowniczych oraz finansowanie przedsięwzięć energooszczędnych.

 

Lucjann.com - Doradztwo Podatkowe

katalog: Firmy/Doradztwo finansowe

adres: http://www.lucjann.com

tytuł: Lucjann.com - Doradztwo Podatkowe

opis: Jesteś przedsiębiorcą i wciąż płacisz wysokie podatki? Bądź sprytny! Nie daj się wykorzystywać! Skorzystaj z usług firmy Lucjann. Fachowo doradzimy Ci jak rozliczać twoje wydatki firmowe. Lucjann to fachowe biuro podatkowe, które pomoże Ci zmniejszyć płacone przez Ciebie podatki. Profesjonalnie poprowadzimy Twoją księgowość tak, abyś nie musiał się więcej przejmować sprawami podatkowymi i mógł poświęcić więcej czasu na prowadzenie swojej działalności. W Lucjann zajmujemy się przede wszystkim optymalizacją podatku VAT, po to aby Twoja firma zaczęła zarabiać jak najwięcej i nie musiała płacić wysokich podatków. Zoptymalizujemy m.in takie wydatki jak: koszty akcesoriów biurowych, zakup nowego komputera, koszty wynajmu, wydatki i na telefon i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy swoim szeroki wachlarz usług i rozwiązania skrojone na miarę każdego klienta.

Efect Doradztwo Finansowe
Efect Doradztwo Finansowe

katalog:

adres: http://www.doradztwofinansowe.pl/

tytuł: Efect Doradztwo Finansowe

opis: Strategie finansowe, porady inwestycyjne, kalkulatory kredytowe.

 

stronywww.eu