Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 100  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Pielęgniarskie wizyty edukacyjne

katalog: Zdrowie/Usługi pielęgniarskie

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Pielęgniarskie wizyty edukacyjne

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to jednostka zatrudniająca personel wysoko wyszkolonych z długoletnim stażem fachowców, opiekujących się seniorami oraz osobami chorymi a także rekonwalescentami po pobytach w szpitalu. Dla starszych osób z różnorodnych powodów przebywających samodzielnie, jest to czasami jedyna sposobność dania im przyjaznej opieki, pomocy w codziennym byciu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla osób chorych, bez możliwości wykonania osobiście kupna żywności lub medykamentów, nasza firma proponuje przeprowadzenie tychże czynności razem z dostawą zamówionych leków oraz artykułów spożywczych do mieszkania pacjenta. Dodatkowo w zakresie opieki świadczymy usługi pielęgniarskie i rehabilitacyjne, także w mieszkaniu pacjenta, dojazd do pacjenta ZA DARMO na terenie miasta Lublin.

usługi bhp szczecin

katalog: Szkolenia/BHP

adres: http://www.bhplexis.pl

tytuł: usługi bhp szczecin

opis: Świadczymy usługi outsourcingu, co oznacza, że Nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my zajmiemy się: stałą obsługą BHP, szkoleniami BHP i PPOŻ oraz pierwszej pomocy,obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę bhp.

Twoje Usługi
Twoje Usługi

katalog:

adres: http://www.twojeuslugi.pl

tytuł: Twoje Usługi

opis: Katalog firm usługowych, umożliwia wyszukiwanie dowolnych usług we wszystkich miastach Polski.

 

Usługi Astrologiczne
Usługi Astrologiczne

katalog: Nauka i edukacja/Paranauka i teorie alternatywne/Astrologia

adres: http://astro.spojrzenie.com

tytuł: Usługi Astrologiczne

opis: Horoskopy indywidualne,korespondencyjnie, bezpośrednio

 

Usługi Astrologiczne
Usługi Astrologiczne

katalog: Nauka i edukacja/Paranauka i teorie alternatywne/Astrologia

adres: http://www.astrologiczne-horoskopy.moja-strona.pl/

tytuł: Usługi Astrologiczne

opis: opisy interpretacje

 

Usługi komputerowe w Otwocku
Usługi komputerowe w Otwocku

katalog:

adres: http://www.uslugikomputerowe.pl

tytuł: Usługi komputerowe w Otwocku

opis: Usługi komputerowe, Otwock i okolice, Pogotowie komputerowe.

 

Usługi hydrauliczne Poznań

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://line-poznan.pl

tytuł: Usługi hydrauliczne Poznań

opis: Line to doświadczona i rzetelna firma z Poznania, która ma do zaoferowania swoim kontrahentom fachowe usługi hydrauliczne w przystępnych cenach. Nasza oferta usługowa skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych z Poznania i okolic. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy przy każdej możliwej okazji polecają nasze usługi hydrauliczne. Więcej informacji na temat oferty mogą Państwo znaleźć na łamach naszej strony firmowej line-poznan.pl do zobaczenia której zapraszamy. Gwarantujemy swoim kontrahentom zawsze indywidualne podejście do każdego z powierzonych nam zleceń, wysokiej klasy usługi, niskie ceny i wykonanie pracy szybko i sprawnie. Błyskawiczna pomoc hydraulika tylko u Nas. Posiadamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, dzięki czemu niestraszne są nam nawet najbardziej skomplikowane awarie.

Usługi dla firm outsourcing

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://uslugi-dla-firm.pl/

tytuł: Usługi dla firm outsourcing

opis: Czy outsourcing okaże się dobrym pomysłem na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nieznanej firmie można ufać na tyle ażeby zlecić jej poprowadzenie czasem dosyć delikatnych oddziałów? Pomimo wielu wątpliwości outsourcing It ma z miesiąca na miesiąc większą renomę co znaczy iż decyzja o skorzystaniu z tego typu usług okazuje się niezbyt ryzykowna. Zatrudnianie fachowców w firmie nie bardzo się opłaca, a najczęściej okazuje się zupełnie niemożliwe ponieważ koszty są zbyt wysokie. Bardziej opłacalnie bywa zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i wydawać kasę wyłącznie za poszczególne usługi nie pokrywać kosztów zatrudniania fachowców. Jednak, o ile zlecenie usług księgowych nie wzbudza niemalże żadnych wątpliwości to zlecanie działań odnośnie marketingu firmy już tak. Ważne jest ażeby odpowiednio wybrać firmę świadczącą usługi outsourcingowe i podpisać z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która będzie zabezpieczać nasz interes. Zapraszamy do czytania każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jak to działa, jak szukać firm świadczących tego rodzaju usługi i na wiele interesujących tematów dotyczących usług dla firm.

usługi spawalnicze-hmmsteel.pl

katalog: Dom/Remonty

adres: http://hmmsteel.pl

tytuł: usługi spawalnicze-hmmsteel.pl

opis: Nasza perfekcyjna firma HMMSteel oferuje indywidualne wykonywanie mebli i fabrykatów stalowych. Proponujemy usługi spawalnicze, gięcie rur i blach oraz wycinanie laserowe. Spawanie czy satynowanie wymaga dużego poświęcenia i wiele lat pracowaliśmy, aby wyrobić najlepszą opinię na rynku. Świadczymy nasze usługi na terenie małopolski. Jako spółka słuchająca potrzeb naszych klientów, przystosowaliśmy się do europejskich standardów i realizujemy produkcję wyrobów stalowych najlepiej na rynku. Wykonujemy regały, wieszaki, które od wielu lat są na wyposażeniu sklepów, jednak zajmujemy się również wykonywaniem mebli ze stali i akcesoria meblowych.

Usługi ogrodnicze Kraków

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.gardino.com.pl

tytuł: Usługi ogrodnicze Kraków

opis: Gardino Kraków to prężnie rozwijająca się firma, specjalizującą się w specjalistycznym projektowanie ogrodów Kraków i zakładaniu ogrodów, a ponadto zagospodarowywaniu terenów zieleni. Nasza całoroczna oferta pielęgnacja ogrodów Kraków: usługi ogrodnicze Kraków koszenie trawników Wieliczka projektowanie ogrodów Kraków wycinka drzew Wieliczka Odśnieżanie Ścinka i pielęgnacja drzew i krzewów Koszenie, bronowanie, aeracja/wertykulacja trawnika Grabienie liści Rozwożenie świata Opryski przeciwko szkodnikom i grzybom Pielenie rabat Usuwanie roślinności Serdecznie zparszamy! Dla stałych klientów oferujemy dogodne rabaty!

stronywww.eu