Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 7  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7]  następna »

Stomatolog Szczecin StoMedic

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://stomedic.net

tytuł: Stomatolog Szczecin StoMedic

opis: Zapraszamy do oferty jaką dla Pacjentów przygotował nasz gabinet StoMedic w Szczecinie. Nasze usługi stomatologiczne to między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna, leczenie chorób dziąseł, implantologia stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia dziecięca. Każda usługa jest wysokojakościowa oraz wykonana solidnie i precyzyjnie. Wykonuje je stomatolog, specjalista o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. Gabinet stomatologiczny StoMedic w Szczecinie to gwarancja komfortowego i bezpiecznego zabiegu dentystycznego. Zachęcamy do rezerwowania terminów wizyt. Czekamy na Pacjentów.

http://www.trycholog.eu
http://www.trycholog.eu

katalog: Zdrowie/Dermatologia

adres: http://www.trycholog.eu

tytuł: http://www.trycholog.eu

opis: Włosy są atutem wielu kobiet i mężczyzn, indywidualnym walorem, wyróżniającym konkretne osoby. Niestety, wiele osób ma z tym problem. O ile utrata włosów wraz z wiekiem jest procesem naturalnym, to w młodym wieku przeważnie jest to związane z przebytymi lub aktualnymi schorzeniami. Jedyne w naszym kraju Centrum Trychologii dysponuje najbardziej rozwiniętą technologicznie aparaturą badawczą. Stosujemy terapię Anti Aging, będącą rozwiązaniem alternatywnym dla osób, którym leczenie farmakologiczne nie dało efektów. Mamy długoletnią praktykę w pielęgnacji i zapobieganiu wypadania włosów, jesteśmy w stanie zapewnić oczekiwane efekty leczenia.

 

http://www.bioptron-zepter.com.pl
http://www.bioptron-zepter.com.pl

katalog:

adres: http://www.bioptron-zepter.com.pl

tytuł: http://www.bioptron-zepter.com.pl

opis: Światło Bioptron jest całkowicie bezpieczne ponieważ jest pozbawione promieniowania UV, które jest zdolne do uszkodzenia materiału genetycznego komórki (DNA) i wywołania mutacji komórek skóry, przekształcając je w komórki rakowe. Do lat 30 naszej ery oddziały szpitalne były bogato wyposażone w lampy które stosowano dla leczenia zmian zapalnych, urazowych czy też oparzeń. Lista dolegliwości leczonych światłem była bardzo długa. Wraz z wprowadzeniem antybiotyków światło zeszło na drugi plan. Historia jednak lubi wracać do miejsc z których wydawało się że na zawsze odeszła. Niestety antybiotyki nie uwolniły nas od chorób, a skutki uboczne ich zażywania powodują inne choroby i szkody w naszym organizmie, co powoduje błędne koło i zażywanie następnych „lekarstw”. Naświetlania Lampami Bioptron w większości przypadków stanowią terapię samodzielną , lub są uzupełnieniem leczenia konwencjonalnego (terapia skojarzona – leczenie tradycyjne wspomagane światłem Bioptron). Efekty terapeutyczne warte są poznania i upowszechnienia.

 

http://www.matopat24.pl

katalog: Zdrowie/Kobiety

adres: http://www.matopat24.pl

tytuł: http://www.matopat24.pl

opis: Gojenie się ran może być trudne w zależności od etapu gojenia. Niezmiernie ważne jest wykorzystanie konkretnego opatrunku. Hydrokoloidy i hydrożele serii Medisorb firmy Matopat nabyć można odwiedzając sklep medyczny online. Poszerz swoją wiedzę czytając blog Matopat24. Nie możesz zapomnieć, że leczenie ran powinno być konsultowane z lekarzem. Warto napomknąć, iż w przypadku ran ciężkich częste zmiany opatrunków są zjawiskiem niewskazanym: zakłócają proces gojenia poprzez naruszanie gojącej się tkanki, narażają ranę na spad temperatury oraz kontakt z niehigienicznym środowiskiem pacjenta, są bolesne i powodują dodatkowe cierpienie osoby leczonej. Sudocrem jest polecany przede wszystkim do pielęgnacji podatnej i delikatnej skóry pociech w obszarze pieluszkowym. Aplikuje na powierzchni skóry naturalną nakładkę zabezpieczającą, zapobiegając podrażnieniom skóry przez mocz oraz stolec. Sudocrem wspanialie łagodzi wyniki pampersowego odparzenia skóry, znosząc uczucie świądu oraz bólu. Dobrze jednak wiedzieć, iż może być stosowany również w profilaktyce i łagodzeniu wyników zadrapań skóry u osób dorosłych. Wynika wysoką sprawność w łagodzeniu stanów zapalnych, będących wynikiem otarć, podrażnień termicznych, podrażnień spowodowanych nietrzymaniem moczu, poparzeń słonecznych oraz odleżyn. Działający w składzie kremu tlenek cynku działa ściągająco i wspomaga proces odbudowy niedużych uszkodzeń skóry.

Hodowla komórek dysków międzykręgowych

katalog: Społeczeństwo/Bezpieczeństwo

adres: http://klinika-avicenna.pl

tytuł: Hodowla komórek dysków międzykręgowych

opis: Klinika z siedzibą w Berlinie wiedzie prym w zwalczaniu bólu kręgosłupa. Dowiedziało się o tym grono pacjentów, ceniących sobie jakość naszych zabiegów oraz stan opieki. Dlaczego warto zaufać lekarzom kliniki? Żadna choroba nie jest dla nas problemem, a oferowane sposoby terapii skutecznie leczą bóle kręgosłupa. Jeżeli zatem narzekacie na dyskopatię, kręgozmyk, jamistość rdzenia lub zwężenie kanału kręgowego, to odwiedźcie stronę kliniki i przeczytajcie więcej o zakresie naszych usług. Ekspertom z kliniki kręgosłupa warto zaufać, a kondycja twojego kręgosłupa na tym zyska.

http://www.na-rany.pl

katalog: Zdrowie/Kobiety

adres: http://www.na-rany.pl

tytuł: http://www.na-rany.pl

opis: Czy problemem są niedoskonałości takie jak blizny? Trzeba się ich skutecznie pozbyć. Usuwanie blizn to zadanie dla prawdziwego specjalisty od chirurgii plastycznej. On potrafi pomóc nam w zabiegu, jaki spowoduje, że blizny znikną. Usuwanie blizn to nie jest łatwe zadanie. Trzeba pamiętać, iż to tylko estetyka. Tak naprawdę blizny w niczym szczególnym nie utrudniają. Jak się okazuje, iż jednak usuwanie blizn jest nader popularne. Ludzie chcą wyglądać pięknie, toteż ingerują w takie szczegóły i pokazują, że dla nich to nie jest coś, co potrafią zaakceptować. Usuwanie blizn należy wspomóc odpowiednim opatrunkiem specjalistycznym.

http://www.estheme.pl

katalog: Zdrowie/Kliniki i Centra Medyczne

adres: http://www.estheme.pl

tytuł: http://www.estheme.pl

opis: Trychologia jest nauką, która zajmuje się kompleksowym rozpoznaniem schorzeń dotyczących skóry głowy oraz jej wytworów czyli włosów. Problemy takie spowodowane są zaburzeniami homeostazy w organizmie lub też inną etiologią kwalifikującą je do leczenia właśnie u trychologa. Do najczęstszych problemów należy łysienie, łupież, łojotok, łuszczyca oraz wypadanie włosów i swędząca skóra głowy. Trycholog podczas pierwszej wizyty przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem oraz zleca wykonanie badań analitycznych i morfologicznych, o ile jest taka potrzeba. Po dogłębnej analizie i rozpoznaniu za pomocą trichoskopii (nieinwazyjne badanie komputerowe struktury łodygi włosa oraz skóry głowy) stawiana jest diagnoza oraz ustalany jest indywidualny tok leczenia odpowiedni dla danej choroby. Często zalecana jest terapia skojarzona, czyli zabiegi z użyciem aparatury medycznej oraz specjalne produkty lecznicze do stosowania w domu wg określonych zasad.

http://www.moj-doktor.pl
http://www.moj-doktor.pl

katalog: Zdrowie/Choroby

adres: http://www.moj-doktor.pl

tytuł: http://www.moj-doktor.pl

opis: Nasz serwis o zdrowiu znaleźć można pod adresem Moj-doktor.pl. Konkretniej na stronie przyglądamy się minerałom i witaminom. Stanowi ona wyjątkową bazę wiedzy. Za jej sprawą poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Niektóre zagadnienia poruszane na stronie to magnez, chrom na odchudzanie oraz cukry. Witryna ciągle rośnie. Mamy nadzieję na to by nasz projekt zostało ważnym elementem internetu dla internautów mających na celu być zdrowymi i szczęśliwym. Uważamy, że tak działając przyczynimy się do polepszenia stanu zdrowia polskiego społeczeństwa. Będzie to dla nas najpiękniejszą nagrodę. Z tego powodu zachęcamy Was do częstego odwiedzania serwisu. Zapraszamy całą dobę, nie czekaj.

 

okulista gdańsk-okulistyczny.com.pl

katalog: Zdrowie/Medycyna alternatywna

adres: http://okulistyczny.com.pl

tytuł: okulista gdańsk-okulistyczny.com.pl

opis: Operacja zaćmy będzie wykonana w sposób w pełni perfekcyjny, z wykorzystaniem wszystkich najnowszych technik. Oprócz tego Okulistyczny Gabinet Zabiegowy przeprowadza też takie zabiegi jak plastyka powiek, a także operacje zaćmowo-jaskrowe. Dzięki doskonałemu wyposażeniu możliwe jest też wykonanie takich badań jak badanie refrakcji, pachymetrii rogówki, a także komputerowe badanie pola widzenia. Wszystkie te zabiegi i badania dają bardzo idealne podsumowanie stanu w jakim znajduje się wzrok danego pacjenta i umożliwiają sprawne postawienie diagnozy oraz rozpoczęcie leczenia. Zatem, jeżeli komukolwiek potrzebny jest okulista, Okulistyczny Gabinet Zabiegowy można bez problemu dostrzec w Gdańsku. Tam każdy zadba o swój wzrok i ochroni go na wiele kolejnych lat!

http://www.anurexinfo.pl
http://www.anurexinfo.pl

katalog: Zdrowie/Choroby

adres: http://www.anurexinfo.pl

tytuł: http://www.anurexinfo.pl

opis: Hemoroidy. Anurex i krioterapia - 100% naturalna metoda w leczeniu hemoroidów. Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Dla kobiet w ciąży i alergików. Anurex to nowa metoda leczenia heomoroidów oparta na prostej i skutecznej krioterapii. Jest ona w 100% naturalna i nie wymaga użycia żadnych środków farmakologicznych a dzięki temu może być stosowana samodzielnie w warunkach domowych, również przez kobiety w ciąży, osoby starsze i alergików. Metoda ta polega na aplikowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu, swędzeniu oraz redukuje opuchliznę i krwawienie. Zastosowanie tej metody w przeciągu 2 tygodni zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Anurex jest jedynym produktem krioterapii uznawanym przez medycynę oficjalną. Wieloletnie badania kliniczne potwierdziły jego olbrzymią skuteczność w działaniu.

 

stronywww.eu