Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 25  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Urodziny dla dzieci http://robotyispolka.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://robotyispolka.pl

tytuł: Urodziny dla dzieci http://robotyispolka.pl

opis: Roboty i spółka to nietypowe atrakcje i zajęcia dla dzieci. Organizujemy warsztaty edukacyjne, zabawy dla przedszkolaków, urodziny dla dzieci- eksperymenty z robotyki, doświadczenia chemiczne, dmuchańce- to wyłącznie niektóre atrakcje dla dzieci. Wszystkie eventy są oparte na zasadzie zdobywania wiedzy poprzez naukę. Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów: inżynierów oraz studentów nauk ścisłych, z idealnym podejściem do dzieci. Teren naszego funkcjonowania to Warszawa, Gdańsk, a ponadto Śląsk. Zapoznaj się z pełną ofertą na: http://robotyispolka.pl/.

Konstruktywny rozwój naszych dzieci.

katalog: Firmy/Handel

adres: http://www.witamina-k.tdnet.com.pl

tytuł: Konstruktywny rozwój naszych dzieci.

opis: Bezdyskusyjnie już od wielu lat wiemy, iż witaminy dla dziecka stanowią niezmiernie kluczowy element w sferze rozwoju maluchów. Każda z witamin jest odpowiedzialna za inny proces powiązany ze wzrostem, odpornością naszego dziecka jak również i prawidłową przemianą materii. Stąd też warto zadbać o dostarczanie rozmaitych witamin swemu maluszkowi. Więcej informacji na naszej witrynie! Troszcząc się o prawidłowy rozwój dzieci bezwzględnie powinieneś podawać im sporo witamin. Muszą być one prawidłowo zbilansowane pod względem stricte naturalnych źródeł jak również i suplementów, dzięki którym możemy bezpiecznie uzupełnić wszelkie niedobory konkretnych witamin. To zdecydowanie najlepsza szansa dla każdego maluszka. Bezspornie w razie, gdy postawisz na dane suplementy witaminowe w płynie czy też drażetkach, to bezdyskusyjnie powinieneś znać dawkowanie witaminy K. Każda z witamin ma daną wartość, która ma być przez nas uzupełniana każdego dnia. Bez wątpienia lepiej nie przedawkować witamin, w szczególności w syntetycznej postaci. Jeżeli zależy Ci, ażeby rozwój dzieci przebiegał w sposób prawidłowy, to bezwzględnie musisz postawić na sporo suplementów witaminowych dla małych dzieci. Mamy mnóstwo witamin dla maluchów w danym wieku i zdecydowanie warto troszczyć się, żeby dzienna bezpieczna dawka była przez nie przyjmowana regularnie. Więcej informacji o suplementach witaminowych na naszej platformie.

Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

katalog: Szkolenia/Firmy

adres: http://sunsetevent.pl

tytuł: Agencja eventowa to np. animacje dla dzieci

opis: Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją eventów. Organizacja eventów jest ciekawym procesem, w którym idealnie odnajduje się agencja eventowa. Ciekawe pomysły, gry i zabawy będą przyjęte z zadowoleniem nie tylko przez gości pikników rodzinnych. W naszej firmie pikniki rodzinne organizowane są w ścisłej współpracy z klientem np. urzędem miasta, firmą. W trakcie pikników rodzinnych wykorzystujemy dmuchaną zjeżdżalnię. Dmuchana zjeżdżalnia ma 6 metrów wysokości i świetnie nadaje się do realizacji animacji dla dzieci. Nasi animatorzy mają wiele ciekawych pomysłów zabaw dla dzieci. Piknik firmowy oraz organizacja eventów to idealne zadanie dla kreatywnej agencji eventowej z Kłodzka. Na pikniki rodzinne można wynająć ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest symulator dachowania, który zapewni silne przeżycia. Symulator dachowania oraz symulator zderzenia czołowego to główne atrakcje pikniku motoryzacyjnego oraz pikniku bezpieczeństwa ruchu drogowego. Symulatory uzupełnią mobilne miasteczko ruchu drogowego oraz zwariowane rowery. Fotobudka to fantastyczna rozrywka podczas pikników rodzinnych, wesel oraz wyjazdów integracyjnych. Zdjęcia mają różny format, a nasza fotobudka zapewnia świetną jakość. Niska cena pozwoli wynająć na każdy event w tym piknik rodzinny, event firmowy albo urodziny. Do nauki jazdy służy symulator jazdy Formuła 1. Pozwala na ekstremalna jazdę nie tylko na torze. Urządzenia elektroniczne oraz rzeczywistość wirtualna to przyszłość. W naszej ofercie wynajmu znajdują się okulary VR z kontrolerami. Pozwalają na realizację gier i zabaw elektronicznych, ale również projekcję filmów 360 stopni. Organizujemy również Safety Day. Ten szczególny rodzaj eventu BHP jest niezwykle popularny w firmie nie tylko produkcyjnej. W trakcie firmowego eventu BHP pracownicy mogą skorzystać z urządzenia treningowego jakim jest komora dymowa. Pozwala na przeprowadzenie szkolenia z ewakuacji z zadymionego pomieszczenia. Podczas safety day współpracujemy ze strażą pożarną oraz profesjonalnymi instruktorami np. od szkoleń w pracy na wysokości.

Place zabaw dla dzieci Poznań

katalog: Firmy/Produkcja

adres: http://wenuss.pl

tytuł: Place zabaw dla dzieci Poznań

opis: Producent wysokiej jakości urządzeń na place zabaw. W ofercie firmy Wenuss dostępne jest pełne wyposażenie do siłowni zewnętrznych, street workoutu oraz placów zabaw: zestawy sprawnościowe, huśtawki, urządzenia treningowe typu biegacz, orbitek czy jeździec, bujaki sprężynowe, zestawy zabawowe, zestawy ogrodowe przeznaczone do użytku własnego. Producent spełnia indywidualne zlecenia zgodnie z zaleceniami klienta. Uwzględniając przeznaczenie sprzętu oraz siły witalne ich użytkowników, przede wszystkim tych najmłodszych, do produkcji sprzętu wykorzystuje materiały najwyższej klasy, dbając o detale.

Towarzystwo Przyjaciól Dzieci w Oleśnicy
Towarzystwo Przyjaciól Dzieci w Oleśnicy

katalog:

adres: http://free.ngo.pl/tpd_olesnica/

tytuł: Towarzystwo Przyjaciól Dzieci w Oleśnicy

opis: Informacje o działalności Towarzystwa.

 

Szansa, Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży
Szansa, Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży

katalog:

adres: http://www.szansa.glogow.org/

tytuł: Szansa, Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży

opis: Informacje o działności stowarzyszenia oraz prowadzonym przez nie Młodzieżowym Klubie Środowiskowym. Profilaktyka wobec alkoholizmu, narkomanii, agresji i przemocy w życiu młodzieży.

 

Hufiec ZHP Głogów im. Dzieci Głogowskich
Hufiec ZHP Głogów im. Dzieci Głogowskich

katalog:

adres: http://www.master.pl/~daniel242/

tytuł: Hufiec ZHP Głogów im. Dzieci Głogowskich

opis: Informacje o działalności, komisjach i zespołach, drużynach harcerskich i gromadach zuchowych.

 

Corvis, Prywatna Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci
Corvis, Prywatna Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci

katalog:

adres: http://www.kardiolog.wroc.pl

tytuł: Corvis, Prywatna Poradnia Kardiologiczna Dla Dzieci

opis: Diagnostykaą i terapia chorób układu krążenia dzieci.

 

Internetowy kurs języka niemieckiego dla dzieci
Internetowy kurs języka niemieckiego dla dzieci

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.6ka.pl

tytuł: Internetowy kurs języka niemieckiego dla dzieci

opis: Serwis 6ka.pl oferuje internetowy kurs języka niemieckiego dla dzieci w wieku 9-13 lat. Cotygodniowe lekcje wysyłane na adres e-mail, odsłuchiwanie wymowy, ćwiczenia interaktywne, gry Flash, forum dyskusyjne, stały kontakt z nauczycielem.

 

Danmel - wynajem dmuchańców dla dzieci i nie tylko

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.danmel.com.pl/

tytuł: Danmel - wynajem dmuchańców dla dzieci i nie tylko

opis: Chcesz, aby zorganizowana przez Ciebie impreza plenerowa na długo pozostała w pamięci jej uczestników? Zainteresuj się ofertą naszej firmy, mającej swoją siedzibę na terenie śląska, ale prowadzącą działalność na terenie całej Polski. Nasza firma Danmel zapewni świetną zabawę w organizowanych imprezach plenerowych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wynajmujemy dmuchańce dla dzieci takie jak: dmuchane zamki, trampoliny, zjeżdżalnie oraz dla dorosłych: wieże wspinaczkowe czy tory przeszkód. Oprócz tego oferujemy symulatory gier i automaty zręcznościowe. Zapewniamy kompleksową obsługę wynajmowanych obiektów. Jeśli cenisz jakość, bezpieczeństwo oraz szybką i sprawną obsługę, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

stronywww.eu