Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 118  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Serwis samochodów 4x4 oraz samochodów osobowych

katalog: Firmy/Maszyny i Urządzenia

adres: http://www.tedimotoservice.pl

tytuł: Serwis samochodów 4x4 oraz samochodów osobowych

opis: Odnowa motocykla w poszczególnych krokach. 1. Jeżeli pojazd jest w całości to należy zbudować dokładną dokumentację fotograficzną. 2. Jeśli posiadamy pojazd dwuśladowy w elementach, to zdecydowanie musimy uzupełnić go o wszystkie brakujące podzespoły wymagane do podstawowego montażu. Jeżeli mamy już to co jest nam potrzebne, montujemy całość w jedną całość oraz staramy się dopasować wszelakie części, jakie niejednokrotnie są pobierane z kilku różnych pojazdów. 3. Następnym krokiem jest rozłożenie skutera. 4. Odseparowanie silnika. 5. Segregacja części na podzespoły do chromowania, lakierowania, szkiełkowania. 6. Piaskowanie ramy i elementów do lakierowania, naprawy gwintów, pęknięć, spawanie ubytków, szlifowanie 7. Lakierowanie wyżej wymienionych podzespołów, lakierowanie ramy wyłącznie piecowo. 8.Chromowanie 9. Zewnętrzne oczyszczenie silnika 10. Podmiana przestarzałej elektroniki 11. Wymiana elementów gumowych 12. Pokrycia siedziska, odnowienie siedzenia 13. Jeśli wszystko jest sprawne przystępujemy do montażu wszystkich elementów w odwrotnej kolejności.

Wynajem samochodów Car for you

katalog: Firmy/Wypożyczalnie

adres: http://www.carforyou.com.pl/

tytuł: Wynajem samochodów Car for you

opis: Nasz firma, Car for you, zajmuje się wynajmem samochodów, na terytorium całej Polski. Spośród miast, w których można odnaleźć nasze oddziały, należy wspomnieć o Poznaniu. Oferujemy Państwu samochody dobrej klasy, w przystępnych cenach. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zajmujemy się zarówno wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych, ale również wynajmem długoterminowym. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową.

Skup Samochodów Gdynia

katalog: Komputery/Projektowanie stron

adres: http://www.skupsamochodowgdynia.com/

tytuł: Skup Samochodów Gdynia

opis: Jeżeli chcesz sprzedać swój samochód i liczysz na szybką i bezproblemową transakcję to zapraszamy do kontaktu z naszym skupem samochodów w Trójmieście. Firma działa w branży już od kilkunastu lat i cieszy się dobrą opinią. Nasze kadry tworzą osoby młode lecz z doświadczeniem, kreatywne i wręcz zakochane w branży motoryzacyjnej. Pracę traktujemy jak naszą pasję, która przynosi nam wiele satysfakcji. Dbamy o ustawiczne podnoszenie swoich kwalifikacji i kompetencji, dzięki czemu możemy dla Państwa świadczyć usługi na wysokim poziomie. Gdy nasi klienci są zadowoleni z dobrze przeprowadzonej transakcji skupu samochodu – my wówczas również. Naszą ofertę wzbogacamy – obok zakupu aut dokonujemy kompleksowo i rzetelnie oceny stanu pojazdów, często wykrywamy usterki. Oferujemy również skup aut uszkodzonych, rozbitych, powypadkowych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

skup samochodów powypadkowych

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.skupieauto.pl

tytuł: skup samochodów powypadkowych

opis: Jeżeli dysponujemy starym wehikułem, który zajmuje nam wyłącznie miejsce to nieuchronnie powinniśmy rozważyć powierzenie go w korzystne miejsce. Zakup samochodów jest właśnie takim miejscem, jakie kompleksowo zajmie się takim pojazdem. My w zamian za to zyskamy wynagrodzenie. Jest to o znacznie przydatniejsze wyjście niż sprzedaż takiego auta ponieważ na tym też zyskamy, a wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i nie będziemy musieli martwić się o to, czy nie narobimy sobie kłopotów z powodu sprzedaży leciwego pojazdu. Automobile, które pochodzą z lat 80, 90 są niedostosowane już do podróży po drogach i stwarzają one bardzo duże ryzyko. Również nie są one odpowiednio przygotowane do ratowania kierowcy i pasażerów podczas kolizji. Dlatego nawet drobna kolizja w takim samochodzie może skończyć się niesamowicie niebezpiecznie dla każdych osób, które się w nim znajdują. Czasami lepiej poczekać, do zbierać groszy i wtedy kupić sobie o znacznie świeższe auto, które jest dużo sprawniejsze i ma idealny system zabezpieczeń. Opłaci się myśleć o własnym zdrowiu oraz zdrowiu uczestników ruchu.

Fabryka Samochodów Osobowych SA
Fabryka Samochodów Osobowych SA

katalog:

adres: http://www.fso-sa.com.pl/

tytuł: Fabryka Samochodów Osobowych SA

opis: Opis firmy, samochody, promocje, dealerzy, serwis, materiały reklamowe.

 

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.mobicars.pl/

tytuł: Wypożyczalnia samochodów Warszawa

opis: Mobicars.pl to firma, która zajmuje się wypożyczaniem samochodów w trzydziestu miastach w Polsce, między innymi na lotnisku Poznań Ławica, lotnisku Chopina, Modlin w Warszawie, jak również przy dworcach autobusowych i kolejowych w miastach: Wrocław, Gdańsk, Radom, jak również wielu innych. Ma do dyspozycji auta osobowe, pojazdy luksusowe, jak też auta dostawcze.Podstawiamy auta również w miejsca ustalone przez klienta. Proponujemy wiele samochodów dostosowanych do oczekiwań klienta, również tych finansowych. Oferujemy wypożyczenie bez . Wypożyczamy auta krótkoterminowo, średnio, jak też długoterminowo.

Monitoring samochodów - Navifleet

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://www.navifleet.pl

tytuł: Monitoring samochodów - Navifleet

opis: Wiele osób szuka sposobu na sprawne monitorowanie swoich pojazdów w trasie. Wiąże się to poniekąd ze strachem o bezpieczeństwo auta i chęcią sprawdzenia uczciwości kierowców. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w system nawigujący - Navifleet. Dlaczego warto mu zaufać i wydać pieniądze? Otóż, cieszy się on niemałą popularnością na rynku tego rodzaju systemów oraz uznaniem wśród swoich klientów. Osoby, które zakupiły system chętnie rekomendują usługi firmy wśród swoich znajomych, co świadczy o jego sprawnym i satysfakcjonującym funkcjonowaniu. Co do zainwestowanych funduszy, na ogół pieniądze wydane na Navifleet bardzo szybko się zwracają, gdyż dzięki niemu można znacznie usprawnić pokonywanie tras i znaleźć oraz zwalczyć przyczynę zbyt dużego spalania, co w prostej linii przekłada się na oszczędności. System Navifleet zapewnia sprawny monitoring auta, w tym: monitoring samochodów ciężarowych, a nawet monitoring naczep. Dzięki niemu klient może obserwować z każdego miejsca co się dzieje w z jego pojazdami. Wyśledzić niepożądane zachowania kierowcy, takie jak zbyt liczne postoje i opóźnianie pokonania trasy, czy obieranie tras dłuższych. System jest także pomocny w przypadku kradzieży auta, gdyż dzięki niemu możliwe jest jego szybkie i sprawne wyśledzenie.

Wypożyczalnia samochodów Kraków

katalog: Wypoczynek/Travel to Poland

adres: http://rentcar.pl

tytuł: Wypożyczalnia samochodów Kraków

opis: RentCar.pl to portal współpracujących ze sobą prawie 30 wypożyczalni które rozsiane w różnych miastach obsługują klientów 24h 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia samochodów i busów NITRO

katalog: Firmy/Transport

adres: http://auto-wynajem.net

tytuł: Wypożyczalnia samochodów i busów NITRO

opis: Zajmujemy się zarówno wynajmem krótko-, jak i długoterminowym. Naszą flotę stanowią na przykład: Opel Vivaro, czy Ford Focus. Na pytanie klienta możemy udostępnić fotelik dla dziecka bądź nawigację. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, to sprawdźcie naszą stronę internetową, lub dzwońcie i piszcie – chętnie pomożemy! Gwarantujemy wygodę oraz okazyjne ceny!

Iławskie Zakłady Naprawy Samochodów S.A.
Iławskie Zakłady Naprawy Samochodów S.A.

katalog:

adres: http://www.izns.com.pl/

tytuł: Iławskie Zakłady Naprawy Samochodów S.A.

opis: Produkcja części motoryzacyjnych do pojazdów Star, Jelcz, Kamaz, Liaz, Ikarus, Autosan, Sanos oraz do maszyn i urządzeń.

 

stronywww.eu