Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 50  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

http://moje-prawo-jazdy.pl
http://moje-prawo-jazdy.pl

katalog: Szkolenia/Kursy

adres: http://moje-prawo-jazdy.pl

tytuł: http://moje-prawo-jazdy.pl

opis: Moje Prawo Jazdy jest portalem dedykowanym osobom przed egzaminem na prawo jazdy

 

Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

katalog: Szkolenia/Ośrodki szkoleniowe

adres: http://jc-radar.pl/

tytuł: Prawo jazdy Świdnica - jc-radar.pl

opis: Nauka jazdy na bardzo wysokim poziomie, szybkie, ale konkretne i pełne szkolenia. Wysoka zdawalność i atrakcyjne zniżki sprawiają, że firma jest najlepszą placówką, gdzie warto zapisać się na prawo jazdy. Potrzebna jest Ci szkoła jazdy Świdnica? Nie musisz szukać daleko, JC-Radar oferuje wysoki wpółczynnik zdawalności, przyjemną atmosferę nauki i doskonałe samochody. Doświadczeni instruktorzy, ciekawe trasy i umiejętność przekazywania wiedzy – to gwarantuje szybkie zdobycie prawa jazdy. Nieszablonowe podejście do kursantów i ogromna wiedza, nauka jazdy i teorii w przyjemnej atmosferze to element niezbędny dla skutecznej i wartościowej nauki.

Szkoły jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://www.szkolajazdywojcik.pl

tytuł: Szkoły jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik

opis: Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Wójcik. Jedynie u nas masz zapewnienie profesjonalnego warsztaty w przystępnych cenach. Dbamy o to, żeby nasi kursanci nauczyli się jeździć, a nie tylko zdawać egzamin. Uważamy, że nauka jazdy powinna odbywać się w przyjaznej atmosferze, bez nadmiernego stresowania kursantów. Dzięki takiemu podejściu osiągamy najlepsze wyniki - zajęliśmy pierwsze miejsce w zdawalności egzaminu praktycznego w 2014 r.! Na naszej stronie znajdziecie Wy detale dotyczące mojej oferty, kursów, a oprócz tego informacje kontaktowe.

Prawo i Praktyka Gospodarcza
Prawo i Praktyka Gospodarcza

katalog:

adres: http://www.wpipg.com.pl

tytuł: Prawo i Praktyka Gospodarcza

opis: Książki kierowane w stronę ludzi profesjonalnie związanych z prawem, jak również do tych którzy poszukują przystępnej wiedzy dotyczącej różnych gałęzi prawa.

 

Prawo ochrony przyrody
Prawo ochrony przyrody

katalog: Nauka i edukacja/Ekologia

adres: http://www.kp.org.pl/prawo_html/

tytuł: Prawo ochrony przyrody

opis: Zbiór aktów prawnych mających znaczenie w ochronie przyrody.

 

Ochrona Środowiska. Prawo i Polityka
Ochrona Środowiska. Prawo i Polityka

katalog: Nauka i edukacja/Ekologia/Czasopisma

adres: http://www.bde.com.pl/kwart-frm.html

tytuł: Ochrona Środowiska. Prawo i Polityka

opis: Kwartalnik. Zawiera artukuły poświęcone analizie prawa i polityki ochrony środowiska. Na stronie tylko spisy treści.

 

Nauka Jazdy
Nauka Jazdy

katalog:

adres: http://www.nauka-jazdy.pl/

tytuł: Nauka Jazdy

opis: Portal o tematyce związanej ze szkoleniem kierowców. Zawiera informacje dotyczące obowiązujących przepisów, testy egzaminacyjne, ogólnopolską bazę danych o ośrodkach szkolenia.

 

Nauka jazdy "AS"
Nauka jazdy

katalog:

adres: http://as.mlo.pl

tytuł: Nauka jazdy "AS"

opis: Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy dla przyszłych kierowców.

 

Nauka jazdy defensywnej

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://defensywnajazda.pl

tytuł: Nauka jazdy defensywnej

opis: Szkolenie defensywnej jazdy prowadzone w każdym mieście na obszarze całej Polski. Kurs defensywnej jazdy przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najważniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy koncentruje się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym zkoleniem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym nowoczesne technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

Szkolenie bezpiecznej jazdy

katalog: Nauka i edukacja/Szkolenia

adres: http://szkolabezpiecznejjazdy.pl

tytuł: Szkolenie bezpiecznej jazdy

opis: Szkoła bezpiecznej jazdy była stworzona w celu przeprowadzania szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo kursantów naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Organizujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

stronywww.eu