Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

 

Instytut Rozwoju Osobowości
Instytut Rozwoju Osobowości

katalog: Nauka i edukacja/Psychologia/Szkolenia/NLP

adres: http://www.nlp.info.pl/

tytuł: Instytut Rozwoju Osobowości

opis: Zestaw technik skutecznej komunikacji słownej i pozawerbalnej, osobistej zmiany człowieka oraz kontroli stanów emocjonalnych.

 

OTiRO - Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobowości
OTiRO - Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobowości

katalog: Nauka i edukacja/Psychologia/Szkolenia

adres: http://www.otiro.pl/

tytuł: OTiRO - Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobowości

opis: Warsztaty rozwoju osobistego dla dzieci, młodzieży, kobiet, rodziców, konsultacje indywidualne.

 

Centrum Pomocy Profesjonalnej
Centrum Pomocy Profesjonalnej

katalog: Nauka i edukacja/Psychologia/Szkolenia

adres: http://www.cpp.net.pl

tytuł: Centrum Pomocy Profesjonalnej

opis: Szkolenia rozwoju osobowości, psychoterapia pary, psychiatrii konsultacyjnej.

 

Arche - psychologia dla ludzi
Arche - psychologia dla ludzi

katalog: Nauka i edukacja/Psychologia/Szkolenia

adres: http://www.arche.krakow.pl/

tytuł: Arche - psychologia dla ludzi

opis: Szkolenia rozwoju osobowości, treningi relaksacyjne oraz zajęcia joga. Ponadto coaching oraz psychoterapia.

 

Leon Drago ( Wojciech Rochowicz ) photography, photos gallery. Fotografia, Kraków

katalog: Kultura i sztuka/Fotografia

adres: http://www.photo4art.eu

tytuł: Leon Drago ( Wojciech Rochowicz ) photography, photos gallery. Fotografia, Kraków

opis: Zachęcam do odsłaniania uroku w fotografii, tej klasycznej, jak i w innych stylach. Tym razem w tych zdjęciach całkiem porzuciłem z naturalistycznego ujęcia nastawienia do zdjęć, przez co są w stanie one wydawać się wymyślne, przekoloryzowane, niezwyczajne. Takiwyznaczyłem tor, dlatego że takie „klasyczne” zdjęcie może zrobić i uliczna kamera (monitoringu), i nie ma w tym moim zdaniem żadnej „iskry” – osobowości.

Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz

katalog: Społeczeństwo/Prawo

adres: http://kancelaria-prawna.radom.pl/

tytuł: Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz

opis: świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne wszystkim podmiotom występującym w obrocie prawnym, a więc osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej oraz osobom fizycznym, zarówno w sprawach dotyczących prowadzonej przez nie działalności gospodarczej lub zawodowej, jak i w sprawach prywatnych; prowadzimy obrony w sprawach o wykroczenia, w postępowaniach dyscyplinarnych i w postępowaniu dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych; reprezentujemy strony również w postępowaniach: karnym, karnym skarbowym, o wykroczenia, a także w postępowaniu o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych pokrzywdzonego, powoda cywilnego, oskarżyciela posiłkowego, osobę zobowiązaną do odpowiedzialności posiłkowej oraz interwenienta; prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego Kancelaria Współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami, syndykami masy upadłości, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi na terenie całego kraju.

http://hiphoprandki.pl
http://hiphoprandki.pl

katalog: Społeczeństwo/Kobiety

adres: http://hiphoprandki.pl

tytuł: http://hiphoprandki.pl

opis: Biuro matrymonialne zajmuje się zwykle działalnością o charakterze ogólnopolskim. W celu skontaktowania się z osobami z okolicy należy dodać wybraną lokalizację np. randki Warszawa. Na serwisie randkowym rejestrują się też osoby z zagranicy. Związek partnerski przez większość ludzi jest utożsamiany z przepisem na szczęście. Randki pozwalają dowiedzieć się więcej o drugiej osobie. Zwykle jednak nie mamy pewności jak partner może reagować w stresujących okolicznościach. Doradcy z biur randkowych korzystają z technik dopasowania partnerskiego. Oparte są one głównie na cechach osobowości, które mają stosunkowo stały charakter. Ochrona poufnych danych to istotny wymiar przy posiadaniu działalności typu „biuro matrymonialne”. Zalogowani na portalu randkowym z różnych względów na ogół nie zamierzają upubliczniać danych na swój temat. Korzystanie z takich portali dla wielu wciąż jest powodem do wstydu. Biuro matrymonialne powinno więc stosować specjalistyczne systemy ochrony. Randki, które zostały zaaranżowane we wspomniany sposób mają dużą szansę na zapoczątkowanie prawdziwego związku. Zawsze jednak trzeba wykazywać rozsądek zanim obdarzymy całkowitym zaufaniem internetowego partnera.

 

http://caneli.com.pl

katalog: Społeczeństwo/Grupy etniczne

adres: http://caneli.com.pl

tytuł: http://caneli.com.pl

opis: Promocja to dzisiaj generujące najwyższe koszty działy w spółce. Ich funkcja wzrasta codziennie, z minuty na minutę. W epoce wolnego rynku, gdzie konkurencja jest w istocie duża, należy włożyć wiele pieniędzy, aby ściągnąć do spółki potencjalnych klientów. Namówić do skorzystania z usług czy nabycia drogą kupna produktu, aby to zrealizować, teoretycznie, należy zatrudnić ładną hostessę. Praktyce sporo trudniejsze, niż się pierwotnie zakładasz. Obywatele już nie zwracają uwagi na ciche, chowające się przed światem hostessy. Ten model biznesowy jest już spalony na panewce. W dzisiejszych czasach w profesjonalnej [url= http://caneli.com.pl]agencja hostess[/url] skupia niemała atencję nie tylko do wyglądu, ale głównie do osobowości, charakteru. Ważne jest to, czy konkretna hostessa jest otwarta, czy umie przekonać do swoich racji innych – w sposób kulturalny, naturalnie. Nieważne, czy są to [url= http://caneli.com.pl]hostessy tłumaczki[/url] czy modelki. Winny mieć to „coś”. Być skutecznym sprzedawcą. Jestem przekonana, że język sprzedaży jest jednym z najtrudniejszych języków na świecie. Wciąż się zmienia, ludzie stają się coraz bardziej wymagający, sporo chwytów nieświadomie ignorują. Wobec tego profesjonalna [url= http://caneli.com.pl]agencja promocyjno-reklamowa[/url], jak i agencja hostess tak sporą wagę przykłada do nieustanne kształcenia swoich pracowników, podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności sprzedażowych.

http://www.metanoja.pl

katalog: Internet/Blogi

adres: http://www.metanoja.pl

tytuł: http://www.metanoja.pl

opis: Im bardziej proces jest ważniejszy dla Ciebie, tym dłużej to musi potrwać. Jeśli ktoś przyrzeka, że przeistoczy Ciebie w kilka dni, to jest oszukańcem od jakiego wiej jak najdalej. Na blogu pokazuję Ci jakim sposobem dokonać prawdziwej, trwałej odmiany życiowej. Udany związek, małżeństwo, zdrowie psychiczne i cielesne, rozkwit osobisty, motywacja, manipulowanie, wychowanie to kwestie, na które odszukasz wiele materiałów i informacji. Daję Ci dodatkowo do ręki narzędzia, dzięki którym Twoje istnienie stanie się lepsze a Ty będziesz szczęśliwszym człowiekiem. Wiedza teoretyczna, praktyczne wiadomości, testy i rady to jest to co proponuję, bez żadnych niepokojących sposobów i oszustw. Jak prawdziwa przemiana życiowa, to tylko z Metanoja.pl

stronywww.eu