Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

 

Gatunki obce w Polsce
Gatunki obce w Polsce

katalog: Nauka i edukacja/Biologia/Rośliny

adres: http://www.iop.krakow.pl/ias/projekt.asp

tytuł: Gatunki obce w Polsce

opis: Baza danych o inwazyjnych gatunkach obcych roślin udostępniana przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w Krakowie.

 

Języki świata - nauka, płyty CD, słowniki, podręczniki
Języki świata - nauka, płyty CD, słowniki, podręczniki

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.jezyki-obce.pl

tytuł: Języki świata - nauka, płyty CD, słowniki, podręczniki

opis: Języki świata - nauka, płyty CD, słowniki, podręczniki, nauka języków obcych, arabski, baskijski, czeski, duński, esperanto, fiński, grecki, hiszpański, kornwalijski, litewski, mandaryński, niderlandzki, szwedzki, turecki, węgierski, yiddish

 

S.e.n
S.e.n

katalog: Nauka i edukacja/Psychologia/Szybka nauka

adres: http://termit.ie.tu.koszalin.pl/~krzywy/

tytuł: S.e.n

opis: Pamięć, języki obce, stres, koncentracja, notowanie.

 

http://www.cvnapiatke.pl

katalog: Komputery/Internet

adres: http://www.cvnapiatke.pl

tytuł: http://www.cvnapiatke.pl

opis: Napisz najlepsze Curriculum Vitae i wyszukaj dla siebie dobrą pracę! Z naszym serwisem internetowym uda wszyscy ludzie się przygotować CV na piątkę, które będzie fundamentem przy rekrutacji. Pokazujemy z dokładnością, jak powinno wyglądać dobre CV i co powinno się w nim odnaleźć. Omawiamy poszczególne elementy tj. informacje osobowe, wykształcenie, języki obce czy też praktykę, aby przez ich odpowiednią prezentację zaciekawić potencjalnych pracodawców. Zapraszamy do sprawdzenia już w chwili obecnej naszego internetowego poradnika!

http://www.konta-osobiste.net
http://www.konta-osobiste.net

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.konta-osobiste.net

tytuł: http://www.konta-osobiste.net

opis: Tradycyjne rachunki bankowe wymuszają na posiadaczach regularne ponoszenie przeróżnych kosztów związanych przykładowo z samym prowadzeniem rachunku. Dodatkowo prowizje są także pobierane w przypadku wpłaty gotówki korzystania z bankomatów czy zlecania transakcji na obce konta. Ta witryna pokazuje jak błyskawicznie ominąć tego typu niedogodności i jakie rachunki rozliczeniowe są faktycznie bezpłatne. Znajdziesz tu również garść interesujących danych o odsetkach, opłatach, korzyściach i problemach kont, lecz też wartościowe wiadomości o sieciowych przelewach.

 

urządzenia pakujące-bomapak.pl

katalog: Firmy/Produkcja

adres: http://bomapak.pl

tytuł: urządzenia pakujące-bomapak.pl

opis: Celem naszej spółKi jest zapewnianie kompleksowej obsługi firmom korzystającym z różnego rodzaju urządzeń, maszyn czy linii produkcyjnych. Współpracujemy chętnie z różnymi spółkami zajmującymi się produkcją i pakowaniem przeróżnych produktów. Na co dzień serwisujemy linie produkcyjne, a także naprawiamy maszyny i urządzenia pakujące. Do dyspozycji mamy najlepszych pracowników oraz wysokiej jakości narzędzia, dlatego gwarantujemy zawsze sprawą i skuteczną pracę. Wśród urządzeń z jakimi najczęściej pracujemy jest zaszywarka do worków, ale inne maszyny także nie są dla nas obce. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej działalności.

http://www.zadruga.pl
http://www.zadruga.pl

katalog: Społeczeństwo/Organizacje/Stowarzyszenia

adres: http://www.zadruga.pl

tytuł: http://www.zadruga.pl

opis: Pogaństwo XXI wieku - Wychowani w ponurym bałwochwalstwie, nauczeni klękać i odkrywać głowy przed symbolami, które są obce naszej ziemi - kiedyż wreszcie ustanowimy religię według naszego serca i uderzymy czołem przed Świętością której już ani rozum nam nie odbierze, ani uczucie nasze jej się nie powstydzi?" Wprawdzie znakomity autor tej myśli sam jej nie podzielał, ale chwała mu za to, że ją wypowiedział Idzie pogaństwo XXI wieku. Przyjdzie czas, gdy dziecko polskie będzie recytować: Kto ty jesteś? - Polak mały, Polak - znaczy człowiek śmiały. Śmiały myślą, słowem, czynem, Polak - prawym Słowianinem, A Słowianin - to poganin! Tako uczą mnie rodzice, Tako wierzę, tym się szczycę! Pogaństwo XXI wieku - co to jest? To nie niemrawe słowianofilstwo spod znaku Lelum Polelum, rozczulające się nad skorupką odkopaną w Biskupinie. Dzisiaj już pogaństwo – to koncepcja światopoglądowa, to ideologia mocy ducha i siły ramienia ludzkiego... To ludzka świadomość nabrzmiałej patosem heroizmu absolutnej samotności we wszechświecie. Odrzucając chrześcijaństwo, jako obrazę człowieczeństwa, pogaństwo czyni to w imię własnej filozofii człowieka i jego zadań. Mówi Jan Stachniuk: "Ogarnąć myślowo wewnętrzny rytm dziejów, znaczy to określić budowę kosmosu, rolę człowieka we wszechświecie, hierarchię najwyższych wartości, sens historii, jej właściwy kierunek rozwojowy." Ten właściwy kierunek rozwojowy – to kultura Znaczy to potęgowanie władztwa człowieka nad cała przyrodą, w tym nad jej żywiołami, które mieszczą się w jego własnej duszy. Takie jest wyznanie wiary Zadrugi. Głosimy je pod hasłem:Odkatoliczyć, unarodowić, dowartościować Polaka!

 

http://www.acca.tdnet.com.pl
http://www.acca.tdnet.com.pl

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce/Angielski

adres: http://www.acca.tdnet.com.pl

tytuł: http://www.acca.tdnet.com.pl

opis: Podczas zajęć używamy słownictwa związanego z wyżej opisaną branżą, czyli m.in.: prawo podatkowe, finanse międzynarodowe, pisanie ofert itp. Przygotowujemy do egzaminu na ACCA od przeszło 10 lat i możemy pochwalić się 98% zdawalnością. Zapraszamy na naszą stronę www. Proponujemy cykl szkoleń, przygotowujących do testu na ILEC. ILEC to certyfikat, potwierdzający znajomość prawniczego języka angielskiego. Swoją propozycję kierujemy do notariuszy, sędziów, adwokatów oraz innych przedstawicieli branży prawniczej. W trakcie zajęć poruszamy zagadnienia powiązane z prawem, dzięki czemu przygotowujemy słuchaczy do swobodnego porozumiewania się w międzynarodowym środowiskiem prawniczym. Zapraszamy na naszą stronę www.

 

stronywww.eu