Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 4  « poprzednia  [1,2,3,4]  następna »

Centralny Osrodek Doskonalenia Nauczycieli
Centralny Osrodek Doskonalenia Nauczycieli

katalog: Nauka i edukacja/Pedagogika

adres: http://www.codn.edu.pl/

tytuł: Centralny Osrodek Doskonalenia Nauczycieli

opis: Nowości, struktura, formy doskonalenia, studia dla nauczycieli, publikacje oświatowe, organizacje oświatowe, programy i projekty, sklep, placówki, linki.

 

III Rzesza 1933-45
III Rzesza 1933-45

katalog: Nauka i edukacja/Historia/Historia wojen i wojska/II wojna światowa

adres: http://www.trzeciarzesza.boo.pl

tytuł: III Rzesza 1933-45

opis: Serwis poświęcony historii III Rzeszy. Biografia A. Hitlera, życie, kultura, religia, system kontroli społecznej, ciekawostki, dokumenty, galeria zdjęć, organizacje, rodzaje wojsk.

 

MIŚ - Małopolska Informacja o Środowisku
MIŚ - Małopolska Informacja o Środowisku

katalog: Nauka i edukacja/Ekologia

adres: http://www.mis.eco.pl/

tytuł: MIŚ - Małopolska Informacja o Środowisku

opis: Instytucje i organizacje z Małopolski zajmujące się sprawami ochrony środowiska. Punkt informacji ekologicznej, pytania i odpowiedzi dotyczące ochrony środowiska, linki.

 

Ogólnopolska Internetowa Giełda Odpadów
Ogólnopolska Internetowa Giełda Odpadów

katalog:

adres: http://www.gielda-odpadow.pl/

tytuł: Ogólnopolska Internetowa Giełda Odpadów

opis: Kojarzenie firm zajmujących się wytwarzaniem i utylizacją odpadów. Bazy danych firm wytwarzających i odbierających odpady, organizacje odzysku, prawo, kody odpadów.

 

Karty Bankowe i Bankomaty
Karty Bankowe i Bankomaty

katalog:

adres: http://www.karty.pl/

tytuł: Karty Bankowe i Bankomaty

opis: Sebastian Malarz - oferta banków, rodzaje kart, organizacje płatnicze w kraju i na świecie, informacje techniczne, aktualności, wykaz bankomatów wg banków, rodzajów kart i wg. miejscowości.

 

Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Akademia Rolnicza we Wrocławiu

katalog:

adres: http://www.ar.wroc.pl/

tytuł: Akademia Rolnicza we Wrocławiu

opis: Informacje ogólne, uczelnia w liczbach, władze, wydziały, współpraca z zagranicą, Biblioteka Główna, laboratorium analityczne, Wydawnictwo AR, Głos Uczelni, konferencje, plany zajęć, Lokalna Komisja Etyczna do Spraw Doświadczeń na Zwierzętach, organizacje.

 

http://www.tlumaczeniehiszpanskiego.pl
http://www.tlumaczeniehiszpanskiego.pl

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.tlumaczeniehiszpanskiego.pl

tytuł: http://www.tlumaczeniehiszpanskiego.pl

opis: Ekspresowe tempo tworzenia tłumaczeń to zaleta biura Supertłumacz. Korzystając ze strony Tlumaczeniehiszpanskiego.pl możemy zamówić tłumaczenie na hiszpański. Tłumacz język hiszpański znający, zna zwroty techniczne. Sporządzane tutaj tłumaczenia hiszpański zawierające są profesjonalne i tanie. Biuro tłumaczeń języka hiszpańskiego Supertłumacz to świetny partner. Tłumacz hiszpańskiego obsługuje organizacje i nabywców indywidualnych.

 

Wynajem kontenerów ASIK

katalog: Firmy/Transport

adres: http://www.asik.pl

tytuł: Wynajem kontenerów ASIK

opis: Zakład pracy ASIK to firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie transportu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości oraz gabarytów zgodnie z zaleceniami i przepisami z zakresu obrony otoczenia, świadczy swoje usługi na terytorium stolicy jak również Mazowsza. Mamy należycie kompetentną kadrę pracowników, niezbędny sprzęt oraz szybkość oraz sprawność działania. Nasi klienci to małe firmy oraz duże organizacje jak również osoby indywidualne, ceny i sposób zrealizowania pracy mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (śnieg, liście), odpady remontowo-budowlane i poremontowe. Wynajmujemy kontenery oraz mamy worki rodzaju Big-Bag w przypadku małej ilości odpadów. Podejmujemy zlecenia jednorazowe, niemniej jednak jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

http://www.adamsband.pl
http://www.adamsband.pl

katalog: Kultura i sztuka/Muzyka/Wykonawcy/A

adres: http://www.adamsband.pl

tytuł: http://www.adamsband.pl

opis: Ktokolwiek, kto kiedykolwiek był gościem lub organizatorem imprezy weselnej pod każdym względem zdaje sobie sprawę z faktu że aby wesele było udane musi być zrealizowanych kilka istotnych warunków. Jednak nic nie jest tak istotne jak oprawa muzyczna imprezy. Przyzwoicie brzmiący i wykwalifikowany zespół muzyczny potrafi podczas wesela naprawić wszelkie niedociągnięcia. Muzycy, którzy potrafią dostosować styl i tempo muzyki do wymogów gości oraz prezenterzy mający rewelacyjny kontakt z publiką to bezsprzecznie fundament niezapomnianego przyjęcia. Zespół muzyczny to element który potrafi powiązać z sobą wszelkie elementy przyjęcia w jedną logiczna całość i postarać się o to by fundusze wydane na organizacje wesela były dobrą inwestycją. Jednak by wszystko ułożyło się po myśli organizatorów należy najsampierw zainwestować w sprawdzony zespół muzyczny.

 

Sklep bezglutenowy Jarmark Natury

katalog: Zakupy/Spożywcze

adres: http://www.jarmarknatury.pl

tytuł: Sklep bezglutenowy Jarmark Natury

opis: Sklep bezglutenowy oferuje produkty bezglutenowe i bezmleczne przeznaczone dla osób chorych, cierpiących na zanik kosmków jelitowych i rozszczelnienie jelit. Produktami naturalnie bezglutenowymi są: ziemniaki, soja, proso, gryka, tapioka, ryż, kukurydza, amarantus, maniok, soczewica, fasola i orzechy oraz oczywiście mięso i warzywa. Za bezglutenowe uznaje się również produkty przetworzone, w których zawartość glutenu nie przekracza 20 mg na kilogram, oznacza się je międzynarodowym znakiem przekreślonego kłosa. Należy przy tym pamiętać że mąka kukurydziana, ryżowa czy gryczana mimo że są wyprodukowane ze zbóż naturalnie bezglutenowych to mogą być zanieczyszczone glutenem, na skutek np. mielenia w tym samym młynie albo przetwarzaniu w tym samym zakładzie zbóż bezglutenowych i glutenowych. Dlatego najlepiej kupować produkty bezglutenowe w sklepie bezglutenowym lub wybierać takie opatrzone stosownym certyfikatem, najpopularniejszy znak pozwalający rozpoznać takie produkty to znak przekreślonego kłosa. Można zaufać temu symbolowi ponieważ nad przyznawaniem licencji do niego kontrolę sprawują organizacje chorych na celiakię.

stronywww.eu