Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 44  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Projektowanie aplikacji mobilnych

katalog: Internet/Blogi

adres: http://projektowanieaplikacji.bloog.pl

tytuł: Projektowanie aplikacji mobilnych

opis: Tworzenie aplikacji na smartfony i tablety to coraz popularniejsze zagadnienie. W tym miejscu pokazuję co warto wziąć pod uwagę na początku i gdzie szukać informacji. Dowiesz się jak tworzyć aplikacje na Androida, iOS i Windows Phone. Zamieszczam tu też recenzje przydatnych aplikacji mobilnych.

Projektowanie Stron Joomla

katalog: Internet/Tworzenie stron

adres: http://www.strony-joomla.pl

tytuł: Projektowanie Stron Joomla

opis: Przedsiębiorstwo Portale na Joomla to lider pośród innych przedsiębiorstw związanych z projektowaniem stron www opartych na Joomla. Od wielu lat specjalizujemy się we wprowadzaniu systemu Joomla, tworzeniu stron na systemach cms w tym portali internetowych jak również sklepów przyjaznych dla wyszukiwarek. W naszej pracy stawiamy nacisk na funckjonalność, niezawodne działanie a także optymalizację SEO, dzięki której strony odpowiednio indeksują się w najpopularniejszych wyszukiwarkach.Jesteśmy jedną z czołowych przedsiębiorstw specjalizującą się w Joomla na rynku polskim, której wiedza pokrywa niemal wszystkie zagadnienia tego systemu CMS.

Portia - projektowanie stron www
Portia - projektowanie stron www

katalog:

adres: http://www.portia.pl

tytuł: Portia - projektowanie stron www

opis: Tworzenie stron internetowych. Administracja serwisami, modernizacja witryn oraz hosting.

 

Projektowanie wnętrz Warszawa - PW design

katalog: Dom/Projektowanie wnętrz

adres: http://pwdesign.pl

tytuł: Projektowanie wnętrz Warszawa - PW design

opis: PW design istnieje i działa od 2011 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą architekturą wnętrz na terenie Warszawy oraz okolic. Tworzymy wnętrza domów i mieszkań oraz wnętrz obiektów komercyjnych, takich jak biura, sklepy, hotele czy restauracje. Oferujemy wspólne zakupy, porady dekoratorskie oraz usługę home staging, czyli przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub pod wynajem. Zapraszamy także serdecznie na blog Porozmawiajmy o Wnętrzach i profil na fb, który jest prowadzony przez główną architekt i właściciela firmy Paulinę Szelemetko.

http://projektowanie-wnetrz-biurowych.strefa.pl/
http://projektowanie-wnetrz-biurowych.strefa.pl/

katalog:

adres: http://projektowanie-wnetrz-biurowych.strefa.pl/

tytuł: http://projektowanie-wnetrz-biurowych.strefa.pl/

opis: Pokoje konferencyjne to miejsca, które muszą wspierać zażartym negocjacjom, dysputom, dobijaniu targu, a w innych zdarzeniach również świętowaniu i cieszeniu się z powodzeń. Wybór odpowiedniego stołu konferencyjnego to zazwyczaj wstęp do zysków Twojej działalności gospodarczej – może sprzyjać lub bruździć negocjacjom, stąd musimy zadbać o jego przydatny wybór. Wszystko na zagadnienie projektów wnętrz biurowych oraz selekcji umeblowania znajdziecie na naszym serwisie internetowym.

 

KAMIŃSKA DOROTA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ POZNAŃ

katalog: Dom/Projektowanie wnętrz

adres: http://kaminskadorota.pl/

tytuł: KAMIŃSKA DOROTA PROJEKTOWANIE WNĘTRZ POZNAŃ

opis: Pracownia znajduje się w Poznaniu. Zajmuje się realizacją zleceń szczególnie na terenie Wielkopolski, a na specjalne życzenie również w innych miastach. Po ukończeniu projektu istnieje możliwość skorzystania z opcji kompleksowej obsługi projektu i wykończenia wnętrz. Dzięki tej usłudze otrzymują Państwo pomoc na każdym etapie realizacji: organizacja ekipy i koordynacja jej pracy, wybór i zakup materiałów potrzebnych do realizacji, nadzór nad terminami, rozmowa ze stolarzami, instalatorami i innymi fachowcami, synchronizacja dostaw. W określonym terminie odbierają Państwo gotowe do zamieszkania lub wynajęcia wnętrza. Mogą także Państwo skorzystać jedynie z projektu samych mebli na wymiar (bez projektu wnętrz). Przygotowane zostaną dla Państwa rysunki techniczne dzięki którym każdy stolarz czy tapicer wykona zaprojektowany mebel. Skorzystać Państwo również mogą z doradztwa przy wyborze stolarzy, tapicerów i montażystów.

jmsSTUDIO Nowatorskie projekty wnętrz

katalog: Dom/Projektowanie wnętrz

adres: http://www.projektowanie-wnetrz-krakow.pl

tytuł: jmsSTUDIO Nowatorskie projekty wnętrz

opis: Jest to strona www, na której znajdziemy ciekawe projekty domowych wnętrz wykonane przez firmę, posiadającą w tym kierunku niemałe doświadczenie. Niekiedy wystarczy jakiś niebanalny pomysł na ścianę, czy wymiana mebli w pomieszczeniach, żeby nabrały one nowego, wyjątkowego wyglądu. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego klienta, stąd też, czy to jeżeli chodzi o aranżacje kuchni, czy o jakiś nowoczesny projekt nowoczesnej łazienki, kontaktując się z firmą przez stronę możemy liczyć na pełne zaangażowanie z jej strony i indywidualne podejście. Zajrzyjmy więc na stronę i skontaktujmy się z firmą, aby pomogła nam odmienić domowe wnętrza.

Eko-Term
Eko-Term

katalog:

adres: http://www.ekoterm-ogrzewanie.com.pl/

tytuł: Eko-Term

opis: Projektowanie instalacji grzewczych, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji solarnych, układów z pompą ciepła. Projektowanie instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych.

 

http://www.aeprojects.pl
http://www.aeprojects.pl

katalog: Firmy/Maszyny i Urządzenia

adres: http://www.aeprojects.pl

tytuł: http://www.aeprojects.pl

opis: W Aero Projects można zamówić projektowanie urządzeń. Projektowanie maszyn to tylko wycinek zakresu usług. W przedsiębiorstwie zapewniana jest modernizacja maszyn i sterowanie procesami. Obsługiwane są silniki krokowe i sporządza się systemy sterowania. Układy opierają się na sterowaniu PLC. Można opracować system dozoru budynkiem lub poprawić automatykę posiadanego parku maszynowego. Aero Projects zapewnia rozmaite unowocześnianie urządzeń przemysłowych.

 

http://www.mrozuprojekt.pl
http://www.mrozuprojekt.pl

katalog: Dom/Projektowanie wnętrz

adres: http://www.mrozuprojekt.pl

tytuł: http://www.mrozuprojekt.pl

opis: Oferuję usługi - projektowanie i wykonanie mebli indywidualnych, ciekawych i funkcjonalnych oraz projektowanie i aranżacja wnętrz. Meble kuchenne tzw. na wymiar lub zamówienie, możliwe wykończenie wnętrz zgodnie z projektem. Specjalizacja nowoczesne meble kuchenne - nowoczesne wnętrza. Kraków - małopolska

 

stronywww.eu