Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 15  « poprzednia  [...,7,8,9,10,11,12,13,14,15]

http://www.mirpol.eu
http://www.mirpol.eu

katalog: Zakupy/Elektronika/RTV-AGD

adres: http://www.mirpol.eu

tytuł: http://www.mirpol.eu

opis: Mirpol to firma, która działa przede wszystkim w dwóch obszarach. Są to: sprzedaż całkowicie nowych urządzeń chłodniczych, do których należą przykładowo agregaty chłodnicze i sprężarki chłodnicze oraz zajęcie się importem użytkowanych już mebli chłodniczych tworzonych przez firmy z zachodniej Europy. Oferujemy również części zamienne AGD. Ofertę firmy można zobaczyć na witrynie www firmy. Są tam zamieszczone opisy sprzedawanych przez nas urządzeń oraz dane kontaktowe.

 

http://www.moon-pearl.pl

katalog: Dom/Meble

adres: http://www.moon-pearl.pl

tytuł: http://www.moon-pearl.pl

opis: Wikliniarstwo w inny sposób plecionkarstwo to działalność, która obejmuje przetwarzanie wikliny to znaczy pędów wierzb. W wikliniarstwie stosuje się przede wszystkim pędów z wierzb: amerykańskiej, wiciowej, migdałowej i purpurowej. Koszykarstwo to swego rodzaju rękodzieło, jakie nie tylko weseli oczy ale również rzeczy dzięki niemu zrealizowane są wybitnie funkcjonalne. Wiklina by zdobyła odpowiednią giętkość i nadawała się jako materiał powinna zostać poddana korowaniu(obróbce) na które składa się cztery kroki; Najważniejszy krok to moczarkowanie w naturalnych zbiornikach wodnych bądź też sztucznych i ten proces trwa do 6 tygodni. Później odbywa się pędzenie dzięki jakiemu można otrzymać białą wiklinę nawet do PIĘCIU razy w ciągu sezonu grzewczego. Gotowanie to TRZECI etap w którym doprowadza się wiklinę do koloru czerwonego a następnie się ją suszy. Ostatni już krok to parzenie wikliny. Dzięki temu jesteśmy wstanie utworzyć na przykład takie przedmioty jak kosze na bieliznę. Wyroby z wikliny są nader prawdziwe i oryginalne.

Producen: kuchnie na wymiar,szafy przesuwne Sosnowiec Modnestol

katalog: Dom/Meble

adres: http://szafysosnowiec.pl

tytuł: Producen: kuchnie na wymiar,szafy przesuwne Sosnowiec Modnestol

opis: Wykonujemy koncepcyjne projekty i wytwarzamy kuchnie na wymiar. Oczkiem w głowie są klasyczne kuchni oraz kuchnie w stylu skandynawskim.Klientom służymy naszą wiedzą i doradztwem przy wyborze akcesori i umiejscowienia konkretych szafek. Kliejci otrzymują od nas bezpłatny projekt, obmiar pomieszczeń oraz gwarancje dobrej współpracy i kontaktu. W ofercie mamy również : szafy na wymia oraz schody drewniane. Charakteryzują nas krótkie terminy realizacji.

http://www.taniutko.pl
http://www.taniutko.pl

katalog: Zakupy/Meble

adres: http://www.taniutko.pl

tytuł: http://www.taniutko.pl

opis: Taniutko.pl jest sklepem online zajmującym się sprzedażą wysyłkową dużej ilości różnorodnych akcesoriów. Główne wyposażenie sklepu to produkty znane ze popularnej sieci marketów Ikea, a więc głównie sofy, wyposażenie wnętrz, wyposażenie kuchni itp. Jednak wśród produktów znajdujących się w naszym sklepie wyszukacie Państwo też akcesoria dla dzieci, np. niezmiernie atrakcyjne i rozwijające puzle do składania, czy inne zestawy do własnoręcznego składania. Zamówienia da się składać całą dobę. Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty.

 

http://manekiny.wrotapolski.pl
http://manekiny.wrotapolski.pl

katalog: Dom/Meble

adres: http://manekiny.wrotapolski.pl

tytuł: http://manekiny.wrotapolski.pl

opis: Firma Manekin Star zajmuje się produkcją i dystrybucją manekinów na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy w stanie wykonać manekiny o dowolnych rozmiarach, w dowolnych pozach, kolorach. Zapraszamy do współpracy.

 

stronywww.eu