Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 68  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

http://stomatolog-lodz.cdd.pl

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://stomatolog-lodz.cdd.pl

tytuł: http://stomatolog-lodz.cdd.pl

opis: Jeśli dopadnie nas ból zębów jest to jasny sygnał, że naszym problemem powinien szybko zająć się specjalista. Naturalnie, najlepiej jak będzie to dobry stomatolog z znaczną praktyką zawodową, wiedzą oraz doświadczeniem. Należy powiedzieć, że medycyna stomatologiczna dziś stoi na tak bardzo dużym poziomie, że proste zęby są w zasięgu każdego z nas. Jak wiemy, nie chodzi tylko o kształt naszych zębów, tak samo znamienne jest ich stan zdrowia, a o to powinniśmy zatroszczyć się sami.

Stomatolog Szczecin StoMedic

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://stomedic.net

tytuł: Stomatolog Szczecin StoMedic

opis: Zapraszamy do oferty jaką dla Pacjentów przygotował nasz gabinet StoMedic w Szczecinie. Nasze usługi stomatologiczne to między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna, leczenie chorób dziąseł, implantologia stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia dziecięca. Każda usługa jest wysokojakościowa oraz wykonana solidnie i precyzyjnie. Wykonuje je stomatolog, specjalista o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu. Gabinet stomatologiczny StoMedic w Szczecinie to gwarancja komfortowego i bezpiecznego zabiegu dentystycznego. Zachęcamy do rezerwowania terminów wizyt. Czekamy na Pacjentów.

Ilona Wiatr - stomatolog w Wieliczce

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://stomatologwieliczka.pl

tytuł: Ilona Wiatr - stomatolog w Wieliczce

opis: Stomatologia dziecięca Zdrowiu najmłodszych musimy poświęcać wyjątkowo dużo uwagi. Odnosi się to także do odpowiedniej i możliwie jak najczęstszej kontroli stomatologa. Stomatologia dziecięca para się się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób uzębienia, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych. Terminowe wizyty kontrolne i wymagana opieka stomatologiczna są niezwykle ważne, dlatego dobrze jest budować u dzieci przekonanie dbania o zdrowie i wygląd zębów już od najmłodszych lat. Istotne jest nauczenie pociechy, jak skutecznie myć zęby i dbać o stałą ich higienę. Dentysta, stomatolog Ilona Wiatr - Przykładam wielu starań, aby wizyty w moich progach były dla małych pacjentów komfortowe i jak najmniej stresujące. Opieką stomatologiczną mogą zostać objęte pociechy – zarówno te najmniejsze (już 3-4 letnie) jak również starsze (w wieku przedszkolnym, szkolnym) i młodzież. Pierwsza wizyta, jeśli jest tylko taka możliwość, jest wizytą zapoznawczą, a w czasie każdej kolejnej wszystkie zabiegi są robione ze szczególnym podejściem do małego pacjenta. Nic na siłę – dziecko przekonywane jest do leczenia pogaduszką lub „małym przekupstwem” w postaci prezentu. W razie konieczności, po sprawnie przeprowadzonym wywiadzie, uwzględnieniu wskazań i przeciwwskazań, stosuję znieczulenie miejscowe. Zarówno wywiad, jak i zabiegi przeprowadzane są w atmosferze zrozumienia, aby jak najmniej denerwować dziecko. Zachęcam rodziców najmłodszych pacjentów do przeprowadzania zabiegów profilaktycznych w postaci lakowania i lakierowania uzębienia i do regularnych, w przypadku dzieci, wizyt kontrolnych. Warto pokazać najmłodszym, iż wizyta u dentysty nie jest niczym niepokojącym, dlatego bardzo serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami na wizyty zapoznawcze. Warto przełamać pierwsze lody przed zabiegiem. Ilona Wiatr - stomatolog Wieliczka - kontakt odnajdą Państwo na mojej witrynie.

Stomatolog Wieliczka Wiatr Iwona

katalog: Zdrowie/Stomatologia

adres: http://wieliczka-dentysta.pl

tytuł: Stomatolog Wieliczka Wiatr Iwona

opis: Dentysta jest osobą uprawnioną do praktycznego stsowania wiedzy stomatologicznej. W Polsce tytuł lekarza dentysty oraz upoważnienie do przeprowadzania niektórych zabiegów otrzymuje się po pięciu latach studiowania. Mój gabinet stomatologiczny odnajdą Państwo w Wieliczce przy ulicy Wincentego Pola. Param się stomatologią ogólną, dziecięcą, profilaktyką i protetyką. Świadczę swoje usługi od lat. Dzięki temu przyswoiłam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Posiadam wykfalifikowane podejście do dzieci, dzięki czemu z przyjemnością wracają na leczenie.

Warszawa w PRL
Warszawa w PRL

katalog: Nauka i edukacja/Historia/Dzieje PRL

adres: http://www.republika.pl/printo/warszawa/

tytuł: Warszawa w PRL

opis: Pamiętnik z minionej epoki. Życie codzienne stolicy na fotografiach opatrzonych zabawnym komentarzem.

 

TVP 3 Warszawa
TVP 3 Warszawa

katalog:

adres: http://www.wot.tvp.com.pl/

tytuł: TVP 3 Warszawa

opis: Telewizja Polska - Oddział Warszawa.

 

Dom Warszawa

katalog: Dom/Remonty

adres: http://www.cichadolina.waw.pl/

tytuł: Dom Warszawa

opis: Strona cichadolina.waw.pl przedstawia asortyment domków jednorodzinnych mieszczących się na osiedlu Wilanów Cicha Dolina. Strona prezentuje pełną propozycję domów wraz z projektami budowlanymi oraz mapą osiedla. Wilanów Cicha Dolina jest idealnym obszarem do mieszkania. Doskonała lokalizacja, a do tego komfort i spokój przyczynią się, że interesant będzie pragnął tam mieszkać. Dzięki obfitej w fotografie stronie użytkownik może doskonale poznać plan domów, a także rozmieszczenie osiedla oraz jego położenie.

ADD Warszawa
ADD Warszawa

katalog:

adres: http://www.add.pl

tytuł: ADD Warszawa

opis: Dostawca systemów i urządzeń elektronicznej ochrony mienia i osób.

 

K2 Warszawa
K2 Warszawa

katalog:

adres: http://www.k2.pl/

tytuł: K2 Warszawa

opis: Oferta usług i rozwiazań e-marketingowych.

 

Dom-Pol Warszawa
Dom-Pol Warszawa

katalog:

adres: http://www.dompol.com

tytuł: Dom-Pol Warszawa

opis: Producent domów mieszkalnych i rekreacyjnych z drewna.

 

stronywww.eu