Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 27  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Tlumacz Przysiegly Jezyka Niemieckiego
Tlumacz Przysiegly Jezyka Niemieckiego

katalog:

adres: http://www.tlumacz-przysiegly.pl

tytuł: Tlumacz Przysiegly Jezyka Niemieckiego

opis: Strona Tlumacza Przysieglego Jezyka Niemieckiego, zawiera oferte, cennik, ulotke w formacie pdf oraz dane teleadresowe.

 

Tłumaczenia przysięgłe z jezyka niemieckiego
Tłumaczenia przysięgłe z jezyka niemieckiego

katalog:

adres: http://www.tlumaczenia-niemiecki.info/

tytuł: Tłumaczenia przysięgłe z jezyka niemieckiego

opis: Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki. Dokumenty samochodowe i inne. Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu architektury i budownictwa.

 

Materiały pomocnicze z jezyka polskiego
Materiały pomocnicze z jezyka polskiego

katalog: Nauka i edukacja/Zasoby edukacyjne/Ściągi, gotowce, wypracowania

adres: http://www.sciaga.org

tytuł: Materiały pomocnicze z jezyka polskiego

opis: Ściągi z języka polskiego dla gimnazjalistów, licalistów i studentów. Streszczenia, omówienia lektur. Biografie twórców, charakterystyki bohaterów i epok.

 

Kursy Językowe Online
Kursy Językowe Online

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.kursy.filolog.pl

tytuł: Kursy Językowe Online

opis: Wirtualne kursy językowe, kursy i konwersacje online, lekcje próbne.

 

Uprawnienia SEP - kursy i szkolenia

katalog: Szkolenia/Ośrodki szkoleniowe

adres: http://sep-online.pl/

tytuł: Uprawnienia SEP - kursy i szkolenia

opis: Ośrodek Szkolenia Zawodowego OMEGA z Zabrza zaprasza wszystkich zainteresowanych uprawnieniami SEP na kursy dla chcących zdobyć uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe. Zapewniamy solidne przygotowanie do egzaminu, który kończy się uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego. W cenie kursu są również materiały szkoleniowe, zajęcia wykładowe oraz uzyskanie uprawnień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://sep-online.pl/

Kursy barmańskie Gdynia

katalog: Wypoczynek/Rozrywka

adres: http://barcocktail.pl

tytuł: Kursy barmańskie Gdynia

opis: Pracownicy firmy Barcocktail sprawią, że Państwa przyjęcie na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Do ich obowiązków należy bowiem nie tylko profesjonalna obsługa barmańska. Oprócz tego zapewniają oni pokazy umiejętności barmańskich, które są zawsze niezwykle efektowne i podobają się zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom przyjęcia. A dla spragnionych wiedzy jest opcja odbycia szkoleń barmańskich, na których poznają podstawy przygotowywania kolorowych oraz pysznych napojów alkoholowych.

Norma Expert kursy

katalog: Komputery/Szkolenia

adres: http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl/

tytuł: Norma Expert kursy

opis: Szkolenie dla kosztorysantów organizowane przez KOMAKO daje wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy z programem kosztorysowym Norma. Norma to obecnie jeden z najczęściej używanych programów do kosztorysowania, dlatego osoby chcące w przyszłości samodzielnie wykonywać dokumenty kosztorysowe powinny zgłosić się na kurs z programu Norma. Firma KOMAKO jest obecna w największych miastach w Polsce, takich jak Poznań i poza szkoleniami Norma, jest też dystrybutorem programów. Wraz ze wspólnym zakupem programu i pakietu szkoleniowego można liczyć na rabat i zapłacić mniej. Kurs Norma jest podzielony na cztery dni z których pierwszy jest prezentacją teorii, a ostatni dniem dla osób, które już poznały program, w trakcie którego omawiane są m.in. kosztorysy wariantowe i pozycje scalone w kosztorysie.

Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania

katalog: Wypoczynek/Sport i rekreacja

adres: http://www.nurkowanie.euslugi.net

tytuł: Nurkowanie Hurghada kursy nurkowania

opis: Kursy nurkowanie Hurghada - Baza nurkowa w Hurghadzie - Egipt. Prowadzimy kursy nurkowania dla dla każdego. W Bazie nurkowej w Hurghadzie są zatrudnieni profesjonalni polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku setki ludzi przylatuje do kurortu Hurghada w Egipcie zapisać się na kurs nurkowania PADI lub IANTD. Egipski kurort Hurghada jest jednym z doskonałych miejsc nurkowych na świecie ze względu na bajeczne rafy koralowe znajdujące się w Morzu Czerwonym (Hurghada nurkowanie). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowania dla początkujących PADI OWD. Kurs nurkowania PADI OWD trwa 4 dni a po jego odbyciu zdobywa się certyfikat nurkowy. Kurs nurkowania OWD rozpoczyna się od ćwiczeń na płytkiej wodzie w baseniea kończy się zdaniem egzaminu i odbyciem czterech nurkowań w morzu ( pośród raf koralowych Morza Czerwonego). Mając już certyfikat nurkowy możemy dołączyć do grupy nurków i nurkować oglądając podwodne skarby Morza Czerwonego. Certyfikat ukończenia kursu nurkowania OWD pozwala do nurkowania na głębokość 18 m z partnerem posiadającym identyczny stopień nurkowy. Świetnym pomysłem jest kontynuować edukacje nurkową i zapisać się na kurs zaawansowany Advanced Open Water który trwa kolejne dwa dni. Nurkowanie w Egipcie to niezapomniana przygoda. Osoby doświadczone zapisują się na kursy techniczne. Kursy techniczne są dla ludzi chcących nurkować dłużej i głębiej. Koniecznie jak będziesz w Egipcie pamiętaj aby zapisać się na kurs nurkowy. Gorąco zapraszamy na nurkowanie w Hurghadzie (Hurghada nurkowanie).

Kursy języka angielskiego w Anglii
Kursy języka angielskiego w Anglii

katalog: Nauka i edukacja/Języki obce

adres: http://www.mojlondyn.pl

tytuł: Kursy języka angielskiego w Anglii

opis: Mój Londyn Kursy językowe, Wielka Brytania, Premier College, Elite College, tlsi

 

Tłumaczenia i kursy językowe LINGO
Tłumaczenia i kursy językowe LINGO

katalog:

adres: http://www.lingo.bielsko.pl

tytuł: Tłumaczenia i kursy językowe LINGO

opis: Tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne we wszystkich dziedzinach i we wszystkich językach. Ogólne i specjalistyczne kursy językowe dla firm i instytucji.

 

stronywww.eu