Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 21  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Urządzenia na mikroprocesorach
Urządzenia na mikroprocesorach

katalog: Nauka i edukacja/Technika/Elektronika/Cyfrowa

adres: http://pruszkow.edox4.net/pr1105/

tytuł: Urządzenia na mikroprocesorach

opis: Projekty urządzeń do samodzielnego wykonania z możliwością odpłatnego zamówienia płytek i zaprogramowanych pamięci.

 

Urządzenia elektroniczne
Urządzenia elektroniczne

katalog: Nauka i edukacja/Technika/Elektronika/Amatorska

adres: http://tom1983.100free.com

tytuł: Urządzenia elektroniczne

opis: Praca dyplomowa na temat zastosowań elektroniki w prostych urządzeniach.

 

Urządzenia ekg, kompedium wiedzy.

katalog: Zdrowie/Sprzęt medyczny

adres: http://holter.cdd.com.pl

tytuł: Urządzenia ekg, kompedium wiedzy.

opis: Jak doskonale wiadomo, to serce i jego praca są najważniejsze, w związku z czym każdy nowy aparat lub urządzenie medyczne zajmujące się badaniem i monitorowaniem pracy serca jest niezbędne. Przykładem tego mogą być choćby specjalne apadaty ekg ascard. Dzięki nim pomiary są bardziej dokładne i precyzyjne. Wraz ze specjalnym Holterem możliwe jest diagnozowanie mniej znanych i rzadziej wykrywalnych chorób związanych z ciśnieniem oraz sercem. To bardzo nowoczesne i pionierskie rozwiązanie, które jest łatwe w obsłudze, a do tego nie kosztuje zbyt wiele. Każdy szpital i klinika powinny mieć tego rodzaju urządzenia. Jeśli pacjent posiada problemy z sercem lub ciśnieniem, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest wysłanie go na badania EKG. Najnowocześniejsze elektrokardiografy Ascard są w stanie zadbać o niezwykle precyzyjny wynik pomiaru, dzięki któremu można wykryć wszelkie możliwe nieprawidłowości związane z sercem. Bez wątpienia zarówno Holtery jak i różne urządzenia służące do pomiaru EKG są niezwykle ważne dla każdego szpitala, czy prywatnej kliniki. Bez nich znacznie trudniej jest diagnozować wszelkie problemy związane z sercem oraz ciśnieniem. Już wiele osób zawdzięcza zdrowie i życie takim nowoczesnym urządzeniom.

urządzenia pakujące-bomapak.pl

katalog: Firmy/Produkcja

adres: http://bomapak.pl

tytuł: urządzenia pakujące-bomapak.pl

opis: Celem naszej spółKi jest zapewnianie kompleksowej obsługi firmom korzystającym z różnego rodzaju urządzeń, maszyn czy linii produkcyjnych. Współpracujemy chętnie z różnymi spółkami zajmującymi się produkcją i pakowaniem przeróżnych produktów. Na co dzień serwisujemy linie produkcyjne, a także naprawiamy maszyny i urządzenia pakujące. Do dyspozycji mamy najlepszych pracowników oraz wysokiej jakości narzędzia, dlatego gwarantujemy zawsze sprawą i skuteczną pracę. Wśród urządzeń z jakimi najczęściej pracujemy jest zaszywarka do worków, ale inne maszyny także nie są dla nas obce. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej działalności.

Maszyny elektryczne
Maszyny elektryczne

katalog: Nauka i edukacja/Technika

adres: http://antexs.w.interia.pl

tytuł: Maszyny elektryczne

opis: Pigułka podstawowych informacji z zakresu zasad działania i budowy maszyn elektrycznych - silniki, selsyny, transformatory, prądnice.

 

bachabg - maszyny do pierogów

katalog: Zakupy/Dom i ogród

adres: http://bachabg.com.pl

tytuł: bachabg - maszyny do pierogów

opis: Dzieje, kiedy nasze matki i babcie wykonywały własnoręcznie pierogi odchodzą już w niepamięć. Dzisiaj ten perfekcyjny proces nadal jest kultywowany, ale nie musi być aż tak pracochłonny. Można go sobie bardzo łatwo uprzyjemnić. W tym celu bardzo pomocna może okazać się maszyna do pierogów. Kiedy raz jej się użyje, nie będzie sie chciało jej oddać - taka formierka do pierogów to unikalny pomocnik w kuchni. W naszej ofercie znajdują się maszyny do pierogów najwyższej jakości, które będą służyć Wam przez lata i pozwolą na stworzenie pięknych i smacznych pierogów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Rolmako - Maszyny Rolnicze

katalog: Firmy/Rolnictwo

adres: http://www.rolmako.pl

tytuł: Rolmako - Maszyny Rolnicze

opis: Rolmako jest dynamicznie rozwijającym się producentem maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Firma świadczy również kompleksowe usługi z zakresu obróbki blach oraz realizuje zamówienia indywidualne na części nietypowe, także do maszyn produkcji zagranicznej. Przyjęta przez firmę strategia, wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści pozwalają na elastyczne poszerzanie oferty zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami rynku.

Machine Bakery – maszyny dla Twojej piekarni

katalog: Firmy/Gastronomia

adres: http://piece-piekarnicze.eu

tytuł: Machine Bakery – maszyny dla Twojej piekarni

opis: Firma Machine Bakery to funkcjonujący na rynku od dawna dystrybutor urządzeń do produkcji pieczywa. Sprzedajemy nowe i używane piece piekarnicze oraz piece cukiernicze. Trudnimy się również naprawą zużytych maszyn. Obecny w naszym asortymencie piec sklepowy może być wykorzystany jako piec do wypieku pieczywa śniadaniowego jak również bułek słodkich. Szczególnie łatwy w stosowaniu jest również wydajny. Nabywając piec cukierniczy w naszym przedsiębiorstwie mogą mieć Państwo gwarancję że jest to udana lokata. Wykorzystanie najlepszych materiałów oraz solidne technologie sprawiają że są to piece właściwie bezusterkowe.

Agro Machines, Maszyny Rolnicze i Budowlane - Pierławki
Agro Machines,  Maszyny Rolnicze i Budowlane - Pierławki

katalog:

adres: http://www.agromachines.pl

tytuł: Agro Machines, Maszyny Rolnicze i Budowlane - Pierławki

opis: Oferta przedstawia urządzenia i maszyny wielu producentów.

 

Iwaniszewski Leszek, Kędzierzyn-Koźle
Iwaniszewski Leszek, Kędzierzyn-Koźle

katalog:

adres: http://www.maszyny.k-k.pl

tytuł: Iwaniszewski Leszek, Kędzierzyn-Koźle

opis: Producent maszyn do produkcji siatki węzłowej, drutu kolczastego, prostująco-tnących do drutu, giętarek oraz do cięcia twardych materiałów narzędziowych.

 

stronywww.eu