Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

stron: 1 z 86  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

Katalog firm Catalog WEB
Katalog firm Catalog WEB

katalog:

adres: http://www.webstrona.pl

tytuł: Katalog firm Catalog WEB

opis: Polski katalog firm zawiera bazę firm. Webstrona to baza firm i katalog branżowy zawierający kilkadziesiąt tysięcy podmiotów gospodarczych. Baza adresów,katalog firm według branż i województw. Bezpłatny wpis danych firmy. Baza firm z podziałem na miasta. Katalog zasobów internetowych na cały świecie.

 

Polski Katalog Firm
Polski Katalog Firm

katalog:

adres: http://www.pkf.pl

tytuł: Polski Katalog Firm

opis: Spis firm według branż.

 

Katalog firm branży ślub i wesele
Katalog firm branży ślub i wesele

katalog: Dom/Rodzina/Małżeństwo

adres: http://www.waszslub.pl

tytuł: Katalog firm branży ślub i wesele

opis: Branżowy katalog firm zajmujących się organizacją ślubów i wesel.

 

Katalog firm z branży ślubów i wesel
Katalog firm z branży ślubów i wesel

katalog: Dom/Rodzina/Małżeństwo

adres: http://www.slubyiwesela.com

tytuł: Katalog firm z branży ślubów i wesel

opis:

 

Panorama Firm
Panorama Firm

katalog:

adres: http://www.pf.pl/

tytuł: Panorama Firm

opis: Baza firm i ofert podzielonych na branże, z wyszukiwarką.

 

oprogramowanie dla firm

katalog: Komputery/Pomoc informatyczna

adres: http://www.splitbit.pl

tytuł: oprogramowanie dla firm

opis: Specjalizujemy się przeważnie: utrzymaniem komputerów osobistych i serwerów w placówce, pielęgnacją drukarek i innego sprzętu peryferyjnego, konserwacją sieci bezprzewodowych i telefonicznych jednostki, zaopatrzeniem w sprzęt, naprawą pecetów. Systemy informatyczne nie są dla nas niewiadomą., Przekonujemy do stosowania z naszej firmy. Starania koncentrujemy na obsłudze IT biznesów występującej także pod nazwą Obsługi IT lub z amerykańskiego jako Outsourcing IT. Dla niektórych są to usługi it. W internecie można nas poszukać jako usługi informatyczne Katowice dobre efekty przynosi też wyszukiwanie pod słowami firmy komputerowe lub firmy informatyczne. Na wszystkie nasze zlecenia dajemy rękojmię, dysponujemy sprzętem tymczasowym. Oferta naszej firmy jest ukierunkowana w szczególności do małych firm mamy wielkie doświadczenie w obsłudze podmiotów posiadających sporo filii. Obsługiwane do chwili obecnej przez nas sektory to: produkcyjna, finansowa, usługowo-produkcyjna, usługowa.

Usługi dla firm outsourcing

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://uslugi-dla-firm.pl/

tytuł: Usługi dla firm outsourcing

opis: Czy outsourcing okaże się dobrym pomysłem na zredukowanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej? Czy nieznanej firmie można ufać na tyle ażeby zlecić jej poprowadzenie czasem dosyć delikatnych oddziałów? Pomimo wielu wątpliwości outsourcing It ma z miesiąca na miesiąc większą renomę co znaczy iż decyzja o skorzystaniu z tego typu usług okazuje się niezbyt ryzykowna. Zatrudnianie fachowców w firmie nie bardzo się opłaca, a najczęściej okazuje się zupełnie niemożliwe ponieważ koszty są zbyt wysokie. Bardziej opłacalnie bywa zlecenie usługi firmie która ma na etatach specjalistów i wydawać kasę wyłącznie za poszczególne usługi nie pokrywać kosztów zatrudniania fachowców. Jednak, o ile zlecenie usług księgowych nie wzbudza niemalże żadnych wątpliwości to zlecanie działań odnośnie marketingu firmy już tak. Ważne jest ażeby odpowiednio wybrać firmę świadczącą usługi outsourcingowe i podpisać z nią właściwie przygotowaną umowę o współpracy, która będzie zabezpieczać nasz interes. Zapraszamy do czytania każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o temacie outsourcingu, jak to działa, jak szukać firm świadczących tego rodzaju usługi i na wiele interesujących tematów dotyczących usług dla firm.

http://program-dla-firm.cdd.com.pl

katalog: Komputery/Oprogramowanie/Biznesowe

adres: http://program-dla-firm.cdd.com.pl

tytuł: http://program-dla-firm.cdd.com.pl

opis: Jeśli ogromnie zależy Ci na zwiększeniu wydajności w pracy, polepszeniu wielu kwestii zarządzania, księgowości oraz innych kwestii, to koniecznie musisz postawić na program dla firm. Taki software to wspaniałe narzędzie, które świetnie zmienia sposób zawiadywania działalnością, naturalnie zdecydowanie go upraszczając. Wszelkie szczegóły na witrynie firmowej OfficeSoftPol.

http://www.konto-dla-firm.com
http://www.konto-dla-firm.com

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://www.konto-dla-firm.com

tytuł: http://www.konto-dla-firm.com

opis: Założenie konta firmowego to ważna sprawa. Dużo jest banków, których usługi wydają się bardzo atrakcyjne, ale nie wszystkie one proponują to, czego potrzebuje dana organizacja. Bywa tak, że firma ma przelewy międzynarodowe, dlatego najkorzystniejsza oferta na rynek krajowy może być w tym wypadku nieatrakcyjna i niekorzystna. Zanim właściciel firmy wybierze się do banku, powinien na kartce papieru wypisać sobie to, do czego potrzebne będzie mu potrzebne konto służbowe. Następnie taki spis należy pokazać konsultantowi finansowemu,. Jest to zazwyczaj bezpłatna ale profesjonalna usługa. Taki doradca wszystko dokładnie policzy, wyliczy i czasami zaskoczy petenta tym, że wybierze konto, za które trzeba płacić, bo ono okaże się tańsze niż te reklamowane jako darmowe.

 

Fundusze unijne dla firm

katalog: Firmy/Usługi

adres: http://mgmconsulting.pl

tytuł: Fundusze unijne dla firm

opis: MGM Consulting to rzetelna firma, której specjalnością jest pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów zarówno wśród wielkich przedsiębiorstw jak i również małych firm. Jeżeli mają Państwo zamiar skorzystać z funduszy dla firm, jednak nie macie zielonego pojęcia w jaki sposób się za to zabrać to koniecznie skontaktujcie się z nami. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty prosimy o kontakt. Mieliśmy okazję pomóc wielu osobom prowadzącycm działalność się rozwijać i teraz również chętnie pomożemy również tobie. Z naszych usług mogą skorzystać wszystkie firmy działające na terenie kraju.

stronywww.eu