Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPsychoterapeuta

strony www » Zdrowie » Psychoterapeuta

stron: 1 z 2  następna »

stron 12

Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

opis: Nasz punkt przedszkolny adresowany jest dla dzieci z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od dwóch, 5 do siedmiu lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny istnieje w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna kadra, między innymi: terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog jak również pedagodzy, fizjoterapeutka, arteterapeuta. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na spotkanie i rozmowę o ofercie naszego przedszkola, jaka wesprze w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza także do wizyty na naszej witrynie internetowej https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo zdobędziecie więcej danych o naszej działalności.

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

adres: http://www.centrumlibero.pl

tytuł: Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

opis: Specjaliści z doskonałymi kwalifikacjami wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji. Psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i wartościowymi referencjami. Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Porady i wskazówki w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.

Na co warto patrzeć zlecajac badania psychotechniczne

adres: http://psychobadanie.pl

tytuł: Na co warto patrzeć zlecajac badania psychotechniczne

opis: Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań robione są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie wydaje się zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie można wykonać stosowne psychotesty kierowców. Najwyższą jakość testów musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miasto gdzie są świetnie wyposażone pracownie. Najlepsza aparatura skraca czas badania i pozwala na szybsze badania psychologiczne. Oświęcim to miejsce gdzie powstają nowoczesne pracownie. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miejsce w którym kierowcy mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można powtórzyć badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

Psycholog Czechowice www.psychologbielsko.pl

adres: http://www.psychologbielsko.pl

tytuł: Psycholog Czechowice www.psychologbielsko.pl

opis: Jako psycholog, od wielu lat niosę wsparcie osobom mającym zaburzenia natury psychicznej, bądź borykającym się z trudnościami życiowymi. Psychoterapia w podejściu psychodynamicznym opiera się na zrozumieniu podświadomości, która steruje naszym zachowaniem. W trakcie spotkań ze mną, tworzy się relacja terapeutyczna, pełna otwartości, zaufania i akceptacji. Dzięki temu, możliwe jest leczenie depresji oraz wielu innych zaburzeń. Jeżeli już potrzebujesz pomocy, jestem do Twojej dyspozycji: http://www.psychologbielsko.pl/.

Psychologia sportowa www.psychologsport.pl

adres: http://www.psychologsport.pl

tytuł: Psychologia sportowa www.psychologsport.pl

opis: Dopadł cię stres, potrzebne jest wsparcie psychologa. Nie wstydź się skorzystać z pomocy, takie problemy to w dzisiejszych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz to nie działa na twoją korzyść. Aleksandra Adamiec - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami sesje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Tak w sporcie jak i w innych dziedzinach życia, oprócz techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia sukcesu. Instruktaż psychiczny jest celowy w rozmaitych profesjach, sytuacjach jak również problemach własnych.

Psycholog sportu Bielsko-Biała www.psychologsport.pl

adres: http://www.psychologsport.pl/o-mnie.html

tytuł: Psycholog sportu Bielsko-Biała www.psychologsport.pl

opis: Czujesz w pracy niedostatek motywacji, potrzebna jest pomoc psychologa. Nie wstydź się terapii, takie problemy to w dzisiejszych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz problem może się zwiększyć. Adamiec Aleksandra - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Tak w sporcie jak i w różnych sferach życia, niezależnie od techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia powodzenia. Instruktaż mentalny jest polecany w różnorodnych zawodach, sytuacjach jak również problemach indywidualnych.

http://psychoterapia-krakow.com

adres: http://psychoterapia-krakow.com

tytuł: http://psychoterapia-krakow.com

opis: . Zaczynając tzw. dorosłe życie, bardzo często trzeźwiejemy z marzeń. Pracujemy, dlatego że wszakże za coś kupić jedzenie. Bierzemy ślub, dlatego że po 5 latach „wspólnego życia” tak należy. Studiujemy, bo dzisiaj bez papierka jest się nikim. Et cetera. Postanowiliśmy nie zadawać sobie ważnych pytań, wsłuchiwać się w głos swojego serca. Kroczymy za tłumem. I także za tłumem lądujemy u psycholog Kraków, w chwili gdy zaczyna docierać do nas, że coś poszło nie tak. Poszukujemy tam odpowiedzi,będąc świadomym, że sami nie potrafimy znaleźć rozwiązania problemów. W dzisiejszych czasach już tylko niewielka grupa wstydzi się rozmawiać z dobry psycholog Kraków, poszukując wyjścia z tej mało optymistycznej sytuacji. Z jednej strony jest to pożądane zjawisko, z 2 już tak niekoniecznie. Ma ono swoje źródło w tym, że często odsuwamy się od innych, boimy się zaufać ludziom ze swojego najbliższego otoczenia, a z drugiej strony nie mamy takich zahamowań w kontakcie z psychoterapeuta Kraków, którego uważamy za zwykłego lekarza. A tak naprawdę sporo tych problemów nie miałoby racji bytu, jeśli umielibyśmy rozmawiać z rodzicami, nieprawdaż? Na nieszczęście gdzieś po drodze zatraciliśmy tą sprawność. Jednak już niewiele rozmów z psychologiem sprawi, że na nowo będziemy odkrywać, jak wiele możemy zyskać szczerą rozmową – spoglądaj w własne wnętrze i słuchając tego, co mają do powiedzenia inni.

http://dozrodla.pl
http://dozrodla.pl

adres: http://dozrodla.pl

tytuł: http://dozrodla.pl

opis: Jeżeli przechodzisz trudny okres pełen niesympatycznych doświadczeń i porażek nie tylko w pracy, lecz także w stosunkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia najczęściej składają się zmiany zewnętrzne i wewnętrzne, takie jak destrukcyjne emocje oraz myślenie. Zazwyczaj w takich przypadkach pomoc niesie nam rodzina. Na nieszczęście ukojenie nie utrzymuje się długo, a po pewnym czasie problemy mentalne znów powracają. Wskazane jest skorzystanie z usług doświadczonych psychoterapeutów. "Do Źródła" to taki Ośrodek w Krakowie, w którym prowadzone są fachowe kuracje psychoterapeutyczne, które prowadzi między innymi Małgorzata Kulawik - założycielka oraz równocześnie psychoterapeuta Gestalt.

 

http://www.gabinetpsychoterapii.info
http://www.gabinetpsychoterapii.info

adres: http://www.gabinetpsychoterapii.info

tytuł: http://www.gabinetpsychoterapii.info

opis: Fachowa psychoterapia Poznań lub też psycholog Poznań to świadczenia jakie wykonuje Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań. Każdego typu psychoterapeuta jak i psycholog tam zatrudniony, to dobry psychoterapeuta i dobry psycholog. Posiadają oni konieczne wykształcenie jak i doświadczenie. Zajęcia indywidualne lub też spotkania w grupie przeprowadzane w gabinecie psychologicznym Gestat, są gwarancją na niezwykle skuteczną pomoc.

 

http://www.eneuropsychiatria.pl
http://www.eneuropsychiatria.pl

adres: http://www.eneuropsychiatria.pl

tytuł: http://www.eneuropsychiatria.pl

opis: Aby zgłębić szczegóły takich dziedzin medycyny, jak neurologia, neuropsychiatria, czy psychiatria, nie ma potrzeby dzisiaj spędzić długich godzin w bibliotekach. Proponujemy profesjonalny serwis internetowy zawierający bogatą paletę informacji w zakresie neurologii, neuropsychiatrii i psychiatrii, dostępnych dla każdej zainteresowanej osoby.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Psychoterapeuta

stronywww.eu