Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPsychoterapeuta

strony www » Zdrowie » Psychoterapeuta

stron: 1 z 2  następna »

stron 12

Psychoterapeuta Tarnów

adres: http://iwonawietrzyk.pl

tytuł: Psychoterapeuta Tarnów

opis: Osoby mieszkające w Tarnowie i w okolicach serdecznie zapraszamy na psychoterapię. Psychoterapia w szczególności pomaga w sytuacjach obniżonego nastroju, smutku, przygnębienia, poczucia bezsilności, obniżonej samooceny, negatywnej oceny przeszłości i przyszłości. Jeżeli pogorszyło się funkcjonowanie w życiu codziennym, zawodowym, psychoterapia to rozwiązanie, które pomaga w oagrnięciu danej sytuacji. Psychoterapia pomaga także w problemach w relacjach z bliskimi, trudności wychowawcze z dziećmi. Zapraszam także w przypadku wszelakiego wycofania się z aktywności społecznej, zawodowej.

Psychoterapia w Bielsku-białej

adres: http://psychoterapia-bielsko.lustro.org

tytuł: Psychoterapia w Bielsku-białej

opis: Pomoc psychologiczną oferuję osobom cierpiącym z powodu: odczuwanych lęków, napięć, natręctw, depresji, nerwic; trudności w relacjach – problemy małżeńskie, rodzinne, wychowawcze, związki pełne napięć i bólu, samotność; zaburzeń odżywiania – anoreksja, bulimia, otyłość, nadmierne skoncentrowanie na odżywianiu i wadze; poczucia braku sensu, bezradności, niepewności, zagubienia; dolegliwości somatycznych (bóle brzucha, bóle głowy, duszności, itp.) nie mających podłoża biologicznego; przeżywania trudnej sytuacji (urodzenie dziecka, żałoba, rozwód, itp.); zaburzeń seksualnych, trudności czerpania radości ze współżycia; uzależnień; przemocy fizycznej, seksualnej, emocjonalnej, której jesteś ofiarą, świadkiem, bądź sprawcą wahań nastroju, doświadczania napadów złości, płaczu, lęku. Zapraszam także: ciekawych rozwoju siebie i swoich zdolności; osoby poszukujące lepszego zrozumienia siebie; zainteresowanych świadomym kształtowaniem swojego życia; pary przechodzące kryzys; osoby przeżywające wypalenie zawodowe.

Ośrodek Psychoterapii w Lublinie

adres: http://osrodek-psychoterapii.pl

tytuł: Ośrodek Psychoterapii w Lublinie

opis: Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzimy praktykę psychoterapii w pełnym zakresie usług. Nasz zespół składa się profesjonalnych psychoterapeutów o zróżnicowanym doświadczeniu i różnych zakresach specjalizacji. Zachęcamy do przejrzenia umiejętności zawodowych każdego z naszych pracowników w dziale zespół na stronie internetowej. Naszą misją jest zapewnianie profesjonalnej i efektywnej pomocy psychoterapeutycznej dla mieszkańców naszego miasta. Jeśli możemy jakoś wesprzeć, skontaktuj się z naszym profesjonalnym personelem bezpośrednio przez telefon lub e-mail.

Psycholog Skierniewice - Terapia Lęku

adres: http://wojciechkopytek.eu/

tytuł: Psycholog Skierniewice - Terapia Lęku

opis: Depresja jest jedną z najczęstszych chorób psychicznych występujących w społeczeństwach obecnego świata. Czym jest depresja i jak wpływa na nasze ciało? Jak leczyć depresję? Możesz dowiedzieć się na naszym blogu. A jeśli masz problemy ! Serdecznie zapraszam do swojego Gabinetu.

Psycholog Gliwice

adres: http://www.olgakwak-psychoterapia.pl

tytuł: Psycholog Gliwice

opis: Nazywam się Olga Kwak. Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Ślaskiego z tytułem magistra psychologii, od 2007 roku pracuję w zawodzie.Moje doświadczenie zawodowe opiera się na wieloletniej pracy w Oddziale Leczenia Uzależnień dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych. Pełniłam tam obowiązki zarówno psychologa jak i terapeuty. Odbyłam staż i pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu nr 44 w Gliwicach (dawniej 106 Szpital Wojskowy) Współprowadziłam Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin. Ukończyłam całościowe, czteroletnie studia podyplomowe w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie – kurs ten jest rekomendowany przez Polskie towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłam także w licznych szkoleniach z zakresu diagnozy klinicznej, psychoterapii ericksonowskiej. Podejmuję pracę z każdym kto zdecyduje się na psychoterapię – bez względu na wyznanie, pochodzenie, kolor skóry bądź orientację. W pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.

Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

opis: Nasz punkt przedszkolny adresowany jest dla dzieci z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od dwóch, 5 do siedmiu lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny istnieje w Warszawie przy ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna kadra, między innymi: terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, psycholog jak również pedagodzy, fizjoterapeutka, arteterapeuta. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na spotkanie i rozmowę o ofercie naszego przedszkola, jaka wesprze w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza także do wizyty na naszej witrynie internetowej https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo zdobędziecie więcej danych o naszej działalności.

Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

adres: http://www.centrumlibero.pl

tytuł: Psychoterapeuta Wrocław - Centrum Libero

opis: Specjaliści z doskonałymi kwalifikacjami wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji. Psychoterapeuta z dużym doświadczeniem i wartościowymi referencjami. Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Porady i wskazówki w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.

Na co warto patrzeć zlecajac badania psychotechniczne

adres: http://psychobadanie.pl

tytuł: Na co warto patrzeć zlecajac badania psychotechniczne

opis: Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań robione są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem gdzie wydaje się zaświadczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim to miasto gdzie można wykonać stosowne psychotesty kierowców. Najwyższą jakość testów musi zapewnić każda pracownia psychotechniczna, Oświęcim to miasto gdzie są świetnie wyposażone pracownie. Najlepsza aparatura skraca czas badania i pozwala na szybsze badania psychologiczne. Oświęcim to miejsce gdzie powstają nowoczesne pracownie. Kierowcy zawodowi zapisują się na badania psychotechniczne. Oświęcim to miejsce w którym kierowcy mają ogromny dostęp do psychologów transportu. Atmosfera w gabinecie ma wpływ na badanie psychologiczne. Oświęcim zamieszkuje kilku specjalistów psychologii transportu. Każdy człowiek ma prawo do błędu dlatego można powtórzyć badanie psychotechniczne. Oświęcim jest miastem pokoju które od lat świadomie kreuje swój wizerunek.

Psycholog Czechowice www.psychologbielsko.pl

adres: http://www.psychologbielsko.pl

tytuł: Psycholog Czechowice www.psychologbielsko.pl

opis: Jako psycholog, od wielu lat niosę wsparcie osobom mającym zaburzenia natury psychicznej, bądź borykającym się z trudnościami życiowymi. Psychoterapia w podejściu psychodynamicznym opiera się na zrozumieniu podświadomości, która steruje naszym zachowaniem. W trakcie spotkań ze mną, tworzy się relacja terapeutyczna, pełna otwartości, zaufania i akceptacji. Dzięki temu, możliwe jest leczenie depresji oraz wielu innych zaburzeń. Jeżeli już potrzebujesz pomocy, jestem do Twojej dyspozycji: http://www.psychologbielsko.pl/.

Psychologia sportowa www.psychologsport.pl

adres: http://www.psychologsport.pl

tytuł: Psychologia sportowa www.psychologsport.pl

opis: Dopadł cię stres, potrzebne jest wsparcie psychologa. Nie wstydź się skorzystać z pomocy, takie problemy to w dzisiejszych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz to nie działa na twoją korzyść. Aleksandra Adamiec - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami sesje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Tak w sporcie jak i w innych dziedzinach życia, oprócz techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia sukcesu. Instruktaż psychiczny jest celowy w rozmaitych profesjach, sytuacjach jak również problemach własnych.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Psychoterapeuta

stronywww.eu