Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwKliniki i Centra Medyczne

strony www » Zdrowie » Kliniki i Centra Medyczne

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

Lekarz rodzinny, internista. Konsultacje online i e-recepta bez wychodzenia z domu

adres: http://receptaulekarza.pl/

tytuł: Lekarz rodzinny, internista. Konsultacje online i e-recepta bez wychodzenia z domu

opis: Szybka E-recepta dla Pacjentów, którym zależy na czasie. Dostęp do E-recepty przez całą dobę a poradę lekarską można uzyskać w ciągu 20 minut. To rozwiązanie dla osób które mają utrudniony dostęp do przychodni oraz dla pacjentów, którzy nie zdążyli umówić wizyty u lekarza. Ważne, jest to usługa świadczona w ramach praktyki prywatnej i dlatego wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty. Aby skorzystać z usługi E-recepty online należy wypełnić formularz przy wybranej konsultacji lekarskiej z e-receptą. E-recepta przez internet lub telefon w ciągu kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Kod e-recepty otrzymasz bezpośrednio na podany w zamówieniu numer telefonu. Z kodem recepty należy udać się do apteki i podać kod e-recepty farmaceucie, razem z numerem pesel.

Centrum Terapii Tików

adres: http://tiki.pl

tytuł: Centrum Terapii Tików

opis: Jesteśmy ośrodkiem terapeutycznym zalecanym przez Polskie Stowarzyszenie Syndromu Tourett’a. Stawiamy sobie za cel zapewnianie fachowej pomocy dla pacjentów z różnymi wariantami tików oraz promowanie odpowiednich standardów w zakresie terapii tików. Zapewniamy wsparcie dla pacjentów oraz ich rodzin w postaci warsztatów edukacyjnych na temat tików dla dzieci i młodzieży w szkole, konsultacji rodzicielskich, diagnozy tików, terapii behawioralnej tików.

Badania Krwi Radom

adres: http://lab-medic.pl

tytuł: Badania Krwi Radom

opis: Laboratorium Analiz Lekarskich na rynku medycznym radomskim jest prowadzone od 1979 roku, świadcząc świadczenia z zakresu wykonywania laboratoryjnych badań podstawowych i specjalistycznych na rzecz pacjentów. Lab Medic oferuje szeroki zakres badań min. diagnozowanie cukrzycy oraz diagnostyka infekcji. Wszelkie analizy są czynione na najnowszej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Wszelkie analizy są czynione na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Bezustannie rozszerzamy zakres czynionych analiz.

Konsultacje ortoptyczne dla pedagogów i psychologów

adres: https://www.okulistadzieciecywarszawa.pl

tytuł: Konsultacje ortoptyczne dla pedagogów i psychologów

opis: Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary zachęca przede wszystkim małych ale także dojrzałych pacjentów. Nasz zakład jest specjalistycznie dostosowany do badań a także leczenia małych pacjentów, zatrudniamy doświadczonych doktorów, również takich z naukowym dorobkiem, dysponujących współczesnym sprzętem. Dysponujemy gabinetami ultrasonograficznym i ortoptycznym zaopatrzonymi w urządzenia najnowszych generacji, których wielce precyzyjne wyniki badań gwarantują szybką i dokładną diagnozę. Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary oferuje prócz diagnostyki i leczenia profesjonalny wybór szkieł okularowych we własnym salonie optycznym.

mikropigmentacja włosów - Leczenie wypadania włosów Klinika Medmix

adres: http://klinikamedmix.pl/

tytuł: mikropigmentacja włosów - Leczenie wypadania włosów Klinika Medmix

opis: mikropigmentacja włosów - Klinika, w której oferowane są zabiegi z dziedziny leczenia chorób włosa takie jak mikropigmentacja, transplantacja włosów. Szczegóły dotyczące kliniki znajdą Państwo na naszej stronie www, na którą serdecznie zapraszamy.

Stomatolog Kosakowo

adres: http://stomatologkosakowo.pl

tytuł: Stomatolog Kosakowo

opis: Gabinet Stomatologiczny Anna Junak, protetyka, profilaktyka, Stomatologia zachowawcza, Chirurgia stomatologiczna, leczenie zębów. Wysoka jakoś usług, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. W naszym gabinecie wszystko bezboleśnie dzięki znieczuleniu miejscowemu. Dodatkowo usługi w zakresie Endodoncji, periodontologi. Stomatologia dziecięca, bezbolesne leczenie zębów dla Twojego dziecka.

Usg serca Skierniewice

adres: http://www.centrumogrodowa.pl

tytuł: Usg serca Skierniewice

opis: Jedna z najlepszych placówek medycznych w Skierniewicach to Centrum Medyczne Ogrodowa. W naszych placówkach znajdziesz porada także od dobrego Stomatologa jak i bardzo dobrego Kardiologa. U nas w placówkach przyjmują wykwalifikowani specjaliści z różnorodnych kierunków lekarskich o olbrzymim doświadczeniu. Konieczna jest wizyta u stomatologa i ortodonty czy włożyć implant? Serdecznie zapraszamy. W kierunku kardiologii także nie zostaniesz bez pomocy. Jest sposobność zrobienia USG serca pod okiem specjalisty. Zobacz: Kardiolog Skierniewice

rehabilitacja-vita.eu

adres: http://rehabilitacja-vita.eu/

tytuł: rehabilitacja-vita.eu

opis: Ośrodek rehabilitacji Vita-Fit w Krakowie to najlepsze miejsce, w jakim zabiegi rehabilitacyjne są wykonywane przez najlepszych jak również kompetentnych rehabilitantów w województwie. Zabiegi są robione przy wykorzystaniu bezpiecznych ćwiczeń. Gwarancja skuteczności i przystępnej ceny. W przypadku, gdy w okolicy Krakowa jest państwu absolutnie potrzebna fachowa oraz skuteczna rehabilitacja kręgosłupa czy też inne zabiegi w obrębie rehabilitacji, to już dzisiaj gorąco zachęcamy do korzystania z oferty przychodni Vita-Fit. Tu odnajdą Państwo fachową pomoc.

Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

adres: http://jasneblonia.pl/

tytuł: Klinika Okulistyczna Jasne Błonia

opis: Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008: Kompleksowe usługi w zakresie leczenia chorób oczu. Prowadzimy szkolenia dla lekarzy w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Klinika Okulistyczna „Jasne Błonia” dysponuje najnowszym sprzętem do przeprowadzania operacji. Obecnie wyposażona jest w kombajn okulistyczny OS 3 firmy Oertli, aparat Accurus firmy Alcon, najnowszej generacji, jedyny w Polsce, mikroskop operacyjny Topcon OMS 800, wyposażony w system OFFISS, umożliwiający wykonywanie chirurgii bimanualnej w tylnym odcinku oka bez użycia światłowodowego oświetlenia. Oprócz systemu soczewek nagałkowych wykorzystujemy również standardowo system BIOM firmy Oculus. Aby zapewnić najwyższy poziom naszych usług, wykorzystujemy również endolaser, krioaplikator oraz aparat do znieczulania Fabius firmy Dräger. W 2008 roku zakupiliśmy najnowszy aparat do wykonywania badań angiograficznych i OCT, Spectralis®HRA+OCT firmy Heidelberg Engineering. Nasza klinika wyposażona jest także w sprzęt audiowizualny najnowszej generacji, który umożliwia

Onkolog Warszawa

adres: http://www.dagis.pl

tytuł: Onkolog Warszawa

opis: Jedne choroby są cięższe, inne znacznie lżejsze w swoim przebiegu. Warto będzie się zdecydować na skorzystanie zatem z możności, jakie będzie się miało i wybrania dla siebie najodpowiedniejszego postępowania na terapię. Każdy z nas bez najmniejszego kłopotu będzie miał możliwość wyłonienia dla siebie zgodnych rodzajów, które sprawią, iż będziemy się czuli naprawdę doskonale. W przypadku cięższych schorzeń, takich jak rak, będzie koniecznym wyszukanie przydatnego sposobu leczenia oraz posiadanie adekwatnego poparcia duchowego. Dzięki temu będzie się w znacznym stopniu łatwiej nam wyleczyć z każdych problemów leczniczych. W naszym ośrodku bardzo istotną rolę odgrywa dobrze wyszkolony onkolog warszawa, który bez najmniejszych przeciwności będzie w wstanie pomóc Państwu w rozwiązaniu posiadanego problemu i rozwianiu jakichkolwiek kwestii. Dla nas na pewno najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych pacjentów. Kładziemy również bardzo duży nacisk na szkolenie naszej kadry specjalistów, bowiem doskonale wiemy jak ważne są ich umiejętności i wiedza. Korzystając z naszej oferty, wybieracie wiecznie najważniejsze dla siebie rozwiązanie, które bez najdrobniejszych problemów będzie w stanie sprawić, iż wyleczycie się z każdej niechcianej i niesympatycznej choroby.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Kliniki i Centra Medyczne

stronywww.eu