Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPodróże

strony www » Wypoczynek » Podróże

 

stron 5

Grandgo

adres: http://grandgo.com

tytuł: Grandgo

opis: Twój wierny towarzysz podróży, zawsze u twego boku, gotowy towarzyszyć ci w każdej przygodzie i eksploracji. Z niezachwianą lojalnością i niekończącym się entuzjazmem, ten towarzysz przynosi radość i komfort podczas podróży. Niezależnie od tego, czy odkrywasz nowe miejsca, wyruszasz na ekscytujące wyprawy, czy po prostu cieszysz się pięknem natury, ten lojalny przyjaciel jest po to, aby każda chwila była niezapomniana. Razem tworzycie cenne wspomnienia i budujecie więź, która przetrwa całe życie.

paryz.pl

adres: http://paryz.pl

tytuł: paryz.pl

opis: Spełnij własne marzenie: wycieczka do Paryża, weekend w Paryżu. Wejdź na naszą stronę i sprawdź bilety w najlepszych cenach. Pomożemy Tobie także wyszukać nocleg. Znajdziesz u nas rozbudowany wykład po Paryżu: przeczytasz co warto zobaczyć w Paryżu i z jakich korzystać zniżek. Nie czekaj, już teraz zaplanuj własną podróż: przejazd i nocleg w najlepszych cenach. Odwiedzaj naszą stronę: http://paryz.pl/! Nasza firma ma wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Tobie wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich potrzeb.

Jerozolima na Facebooku

adres: http://www.facebook.com/Jerozolima.Jerusalem

tytuł: Jerozolima na Facebooku

opis: Święte miasto trzech wielkich monoteistycznych religii. Strona na Facebooku.

http://slovensko.pl

adres: http://slovensko.pl

tytuł: http://slovensko.pl

opis: Słowacja południowy sąsiad Polski. Polecamy nasz blog Slovensko pl gdzie o sporotowych wydarzeniach, ciekawostkach, przepisach, nowościach. Jeżeli byłesz na Słowacji i chcesz się podzielić swoimi postrzeżeniami zapraszamy do współpracy.

http://poznan.co-zobaczyc.pl
http://poznan.co-zobaczyc.pl

adres: http://poznan.co-zobaczyc.pl

tytuł: http://poznan.co-zobaczyc.pl

opis: Poznań to miasto zlokalizowane nad Wartą w środkowo-zachodniej Polsce. Miasto chlubi się dużą ilością muzeów, ładnymi kościołami, kapitalną architekturą oraz barwnymi uliczkami. W otoczeniu centrum jest kilka historycznych i pięknych otwartych przestrzeni jak Cytadela, Park Chopina. Nieco później można odnaleźć parę naturalnych i sztucznych jezior, takich jak Malta, Rusałka czy Kiekrz, gdzie w w ciepłej porze mieszkańcy i turysci znajdą niemało rozrywek i imprez. Poznań to miasto zabytkowe, znajduje się w tej okolicy Ostrów Tumski miejsce gdzie powstał najstarszy kościół. Perłą starego miasta jest przecudowny renesansowy Ratusz z przyciągającymi turystów koziółkami, pukającymi się w każde południe. W okolicy rynku odkryjemy barokową Farę ze atrakcyjnymi organami. Najmłodsza zabytkowa dzielnica, skonstruowana wokół zamku Cesarskiego powstałego przed 100 laty. Główny punkt dzielnicy tworzć Plac Mickiewicza, na którym znajduje się pomnik wieszcza. Poznań to w najwyższym stopniu zielone miasto Polski, jest tu mnóstwo parków, zwiedzać można duży 17-hektarówy Ogród Botaniczny, z intrygującym zespołem głazów narzutowych. Zapraszamy także na Sołacz, do sławetnej dzielnicy stuletnich willi miejskich, które przylegają do Parku Sołackiego, przez który przepływa rzeczka Bogdanka. Aby poznać najlepsze i zajmujące miejsca w Poznaniu, wejdź na naszą stronę.

 

http://www.feriotravel.pl
http://www.feriotravel.pl

adres: http://www.feriotravel.pl

tytuł: http://www.feriotravel.pl

opis: wakacyjne oferty polskich i niemieckich biur podróży, rezerwacja online, tylko sprawdzone hotele i renomowani organizatorzy, wyloty z lotnisk polskich i niemieckich

 

http://www.motowyprawy.pdg.pl
http://www.motowyprawy.pdg.pl

adres: http://www.motowyprawy.pdg.pl

tytuł: http://www.motowyprawy.pdg.pl

opis: Motowyprawy to relacje z naszych wypraw motocyklowych po Europie. Strona zawiera obszerne opisy wypraw, porady, uwagi, szczegółowe mapy, ciekawe miejsca oraz obszerne galerie zdjęć. Wyprawy: Szkocja 2007, Skandynawia 2008:Norwegia, Finlandia, Szwecja, Nordkapp 2008.

 

http://www.egypt-info.cba.pl
http://www.egypt-info.cba.pl

adres: http://www.egypt-info.cba.pl

tytuł: http://www.egypt-info.cba.pl

opis: Bardzo ciekawa strona, duży wybór hoteli.

 

wszystkie kategorie w dziale: Podróże

Szukaj w zasobach serwisu strony www Podróże

stronywww.eu