Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBiznesowe

strony www » Szkolenia » Biznesowe

stron: 1 z 2  następna »

stron 15

accountancy4you

adres: http://accountancy4you.com/pl/jak-prawidlowo-rozliczyc-podatek-w-uk/

tytuł: accountancy4you

opis: https://accountancy4you.com/pl/jak-prawidlowo-rozliczyc-podatek-w-uk/ https://accountancy4you.com/pl/jak-prawidlowo-rozliczyc-podatek-w-uk/ https://accountancy4you.com/pl/jak-prawidlowo-rozliczyc-podatek-w-uk/

Blog o biznesie, pracy i gospodarce

adres: http://biznesowi-maniacy.katowice.pl/

tytuł: Blog o biznesie, pracy i gospodarce

opis: Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kursów pracy? Nie wiesz co się dzieje w biznesie? Na naszym blogu biznesowi maniacy znajdziesz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy Serdecznie!

Profesjonalny konsulting i szkolenia coaching

adres: http://www.coaching-club.eu/

tytuł: Profesjonalny konsulting i szkolenia coaching

opis: Kadrę nauczycieli naszej placówki tworzą profesjonaliści, których wiedza i znajomość branży pozwala na doradzenie najlepszych narzędzi dla danej korporacji. Na co dzień wychodzimy z założenia że dobry coach jest przygotowany na komunikację z odbiorcą i wespół z nim sporządza zarys działania. Przy lokalizowaniu siedziby dla takiej działalności jak coaching Warszawa jest naturalnym wyborem. Prowadzenie placówki w największym mieście Polski umożliwia elastyczne wykonywanie szkoleń i doradztwa także w dalszych miastach.

Dotacje na rozwój firmy

adres: http://www.najdaconsulting.pl

tytuł: Dotacje na rozwój firmy

opis: Najda Consulting to fachowe wsparcie dla biznesu, które obejmuje w swojej ogromnej ofercie między innymi: obliczanie papierów na dofinansowanie, sporządzanie podań o pieniądze z UE czy doradztwo instytucji. Wszelkie działania wdrażane przez jednostkę mają za cel udoskonalenie widoków rozwoju spółek i zapewnienie odpowiedniego stanu środków w spółce. Wykwalifikowany team doradców chętnie podejmie się pracy w charakterze nadzorców ponieważ mają oni należytą erudycję i praktykę.

www.ith24.pl

adres: http://www.ith24.pl/

tytuł: www.ith24.pl

opis: ITH organizacja szkoleniowa IDEA Trainer House, zajmuje się organizacją kursów zamkniętych dla firm- in-company, specjalizujących się głównie w prowadzeniu szkoleń biznesowych, menedżerskich, handlowych i interpersonalnych. Nasze warsztaty cechuje profesjonalizm w każdym aspekcie, nowoczesne metody szkoleniowe oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb Klienta. I to nas właśnie wyróżnia na tle innych organizacji tego typu. Każdy z projektów szkoleniowych, poprzedzony jest analizą. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić odpowiednie narzędzia i sposoby doskonalenia kompetencji i rozwoju pracowników. Programy szkoleń uwzględniają wymogi szkoleniowe, kontekst gospodarczy, specyfikę branży, stopień zaawansowania i specyfikę grupy oraz zamysł Firmy.

Organizacja imprez ex-cite

adres: http://www.ex-cite.pl

tytuł: Organizacja imprez ex-cite

opis: Agencja eventowa zajmuje się organizacją eventów, szkoleń oraz imprez integracyjnych. Nasza firma posiada spore doświadczenie w obsłudze firm różnej wielkości. Cechuje nas elastyczność, chętnie współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami i ludźmi. Imprezy firmowe stały się naszą pasją. Organizowaliśmy je w różnych miejscach, dysponując zróżnicowanym budżetem. Mamy doświadczenie, wiedzę, umiejętności – to nasz najbardziej znaczący kapitał, z którego korzystamy dla dobra i korzyści wszystkich klientów. Zachęcamy do korzystania z naszych doświadczenia. Na Państwa życzenie przedstawimy portfolio i opowiemy o imprezach przez nas zorganizowanych. Największą naszą zasługą jest satysfakcja naszych klientów.

Intendi

adres: http://www.intendi.com.pl/

tytuł: Intendi

opis: Firma Intendi oferuje kompleksowe usługi dla biznesu/działalności/przedsiębiorstwa, a oprócz tego dla nabywców osobistych z zakresu Human Resources Management. Szeroki wachlarz szkoleń i wieloletnie wiedzę praktyczną umożliwia nam dostosować propozycję do realnych wymagań kontrahenta. W jej zakresie jest szeroko pojęty consulting HR: assessment, development center, doradztwo personalne, a także coaching menedżerski. Jako agencja rekrutacyjna trudnimy się całkowitym procesem rekrutacyjnym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze gruntowną ofertą na warsztaty i consulting na stronie internetowej WWW.intendi.com.pl.

http://www.coaching-menedzerski.com.pl

adres: http://www.coaching-menedzerski.com.pl

tytuł: http://www.coaching-menedzerski.com.pl

opis: Zadaniem fachowego coacha jest zbudowanie specyficznej relacji między nim a osobą, z którą pracuje. W trakcie pracy osoba ta musi wyszukać w sobie energię, chęć do funkcjonowania i pasję. Wynikiem jaki posiada dać coaching menedżerski powinno być odnalezienie odwagi i umiejętności do pokonywania problemów. W tej chwili taką relację staram się budować prowadząc kursy menedżerskie. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu pomagam wynosić rozwój osobisty na nowy poziom. Działam w Małopolsce, głównie w mieście Kraków. Po najmniejsze elementy zapraszam na witrynę www.coaching-menedzerski.com.pl.

http://www.renatatomaszczyk.pl

adres: http://www.renatatomaszczyk.pl

tytuł: http://www.renatatomaszczyk.pl

opis: Duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, szkoleniach i treningach z zakresu: rekrutacja agentów, realizacja szkoleń produktowych, wprowadzenie nowych agentów do pracy, rozwój kompetencji menedżerskich i kierowniczych, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą, obsługa klienta, kierowanie i motywowanie, prowadzenie narad i zebrań, funkcja komunikacji wewnętrznej, telemarketing.

http://www.halickisystem.pl
http://www.halickisystem.pl

adres: http://www.halickisystem.pl

tytuł: http://www.halickisystem.pl

opis: Zyskami wypływającymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością są m.in. gwarancja koniecznego standardu jakości produktów i usług, zwiększenie podaży dzięki rosnącemu popytowi wśród zadowolonych klientów oraz obniżka kosztów wytwarzania wyrobów nie spełniających wymogów. Dr Halicki i Partnerzy proponują kompleksowe usługi z obszaru wdrażania ISO: doradztwo, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, antykorupcyjnych).

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Biznesowe

stronywww.eu