Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwPrawo

strony www » Społeczeństwo » Prawo

stron: 1 z 2  następna »

stron 12

http://www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl
http://www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl

adres: http://www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl

tytuł: http://www.drozd-truszkiewicz-notariusz.pl

opis: Jeśli poszukujesz solidnego notariusza w Krakowie to optymalnie trafiłeś. Nasza kancelaria notarialna prowadzona jest przez solidnych prawników z długim doświadczeniem, którzy bardzo dobrze się znają na swojej pracy i bez wątpienia pomogą Ci spisać umowę, poświadczenie bądź rozwiążą jakikolwiek inny problem prawny. Celem zaznajomienia się z ofertą kancelarii Drozd-Truszkiewicz, zapraszamy do wejścia na naszą witrynę internetową. Możesz również odwiedzić kancelarię notarialną Drozd-Truszkiewicz osobiście od poniedziałku do piątku między godzinami 9 i 17 pod adresem Ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszych usług oraz gwarantujemy zadowolenie.

 

http://kancelaria-kpmk.pl
http://kancelaria-kpmk.pl

adres: http://kancelaria-kpmk.pl

tytuł: http://kancelaria-kpmk.pl

opis: Kancelaria Prawna KPMK istnieje od 2011 roku, kiedy została zawiązana przez dwóch radców prawnych - Joannę Kwintę i Joannę Makan. Prawnicy Kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia pełną i kompleksową obsługę Klienta. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną poprzez współpracę z kancelarią notarialną, adwokacką, jak również kancelarią doradcy podatkowego. Pomoc prawną świadczymy w języku polskim oraz w języku angielskim.

 

http://pk-legal.pl

adres: http://pk-legal.pl

tytuł: http://pk-legal.pl

opis: W skład naszej Kancelarii wchodzą zawodowi pełnomocnicy posiadający pełne uprawnienia do zastępowania klientów przed wszystkim sądami, urzędami i instytucjami w Polsce. Kancelaria świadczy szeroko pojętą obsługę prawną klientów indywidualnych, osób prawnych oraz spółek prawa handlowego. Sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego a także prawa pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową celem uzyskania pełnej informacji.

Kancelaria SOLUS

adres: http://kancelaria-prawna-lodz.eu/

tytuł: Kancelaria SOLUS

opis: Kancelaria Prawna Solus Łódź to miejsce, które gwarantuje profesjonalną pomoc w każdym wypadku. Przygotowywanie dokumentów prawnych, umów między firmami, a także pomoc w sprawach karnych i sądowych to tylko jedne z wielu usług i opcji, z jakich można skorzystać w opisywanej kancelarii. Jeśli Twoim wyborem zostanie właśnie kancelaria prawna łódź, to możesz liczyć nie tylko na najlepszą pomoc na rynku, lecz także korzystną dla Ciebie ofertę cenową. Jeśli masz określone problemy lub pytania natury prawnej, to już teraz umów się na konsultacje z prawnikami.

Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Olga Andrzejewska

adres: http://notariuszwolsztynie.pl

tytuł: Kancelaria Notarialna w Olsztynie - Olga Andrzejewska

opis: Potrzebujesz praktycznie od ręki aktu notarialnego bądź poświadczenia lub innego rodzaju usługi w takim razie powinni Państwo się udać do Notariusza. Odwiedź już dzisiaj witrynę internetową należącą to renomowanej Kancelarii Notarialnej w Olsztynie w ramach swojej działalności prezentowana Pani Notariusz oferuje w pełni profesjonalne i zgodne z litera prawa w usługi notarialne na terenie Warmińsko - Mazurskim. Wszelkiego rodzaju potrzebne informacje jak również cenne porady, które udzielane zostaną w siedzibie Kancelarii Notarialnej na terenie Olsztyna są bezpłatne dla klientów odwiedzających notariusza (niezależnie od formy jakiej zostanie udzielana porada, ich długości jak również zawiłości. Potrzebujesz rzetelnego Notariusza na terenie Olsztyna jak i okolicach nasza Kancelaria stoi dla Ciebie otworem.

KANCELARIA NOTARIALNA

adres: http://notariuszjesionowa.pl/

tytuł: KANCELARIA NOTARIALNA

opis: Zajmujemy się sporządzaniem aktów notarialnych, takich jak umowy związane ze sprzedażą nieruchomości, sporządzaniem aktów poświadczenia dziedziczenia, czyli notarialnych stwierdzeń nabycia spadku, a także wiele innych czynności notarialnych. Zapraszamy na naszą stronę.

Kacprzyk-Bojaryn - Doradztwo prawne Łódź

adres: http://kacprzyk-bojaryn.pl

tytuł: Kacprzyk-Bojaryn - Doradztwo prawne Łódź

opis: Doradztwo prawne w Łodzi? Zapraszamy do naszej kancelarii Kacprzyk Bojaryn. Radcowie prawni tej kancelarii to zgrany i doświadczony zespól. Zaufajcie nam a My z pewnością nie zawiedziemy. Mamy bardzo dużą wiedzę prawniczą i na pewno będziemy wiedzieć jak Wam doradzić. Nasza kancelaria prawna zaprasza do siebie spółki i firmy. Również klient indywidualny uzyska u nas porady prawne. Wiemy, że bywają w życiu sytuacje, które ciężko rozwiązać samemu. Zapraszamy do kontaktu za pomocą naszej strony www.kacprzyk-bojaryn.pl.

Skuteczna windykacja długów - Szczecin

adres: http://foxlegal.pl

tytuł: Skuteczna windykacja długów - Szczecin

opis: Zakres świadczonych usług obejmuje: doradztwo prawne, monitoring należności, pieczęć prewencyjną, negocjacje, zawieranie porozumień, wnoszenie pozwów o zapłatę, zastępstwo procesowe, kierowanie spraw do egzekucji, ogłaszanie upadłości. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy oraz podmioty indywidualne.

Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz

adres: http://kancelaria-prawna.radom.pl/

tytuł: Kancelaria Prawna Adwokat Damian Sieradz

opis: świadczymy pomoc oraz doradztwo prawne wszystkim podmiotom występującym w obrocie prawnym, a więc osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej oraz osobom fizycznym, zarówno w sprawach dotyczących prowadzonej przez nie działalności gospodarczej lub zawodowej, jak i w sprawach prywatnych; prowadzimy obrony w sprawach o wykroczenia, w postępowaniach dyscyplinarnych i w postępowaniu dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych; reprezentujemy strony również w postępowaniach: karnym, karnym skarbowym, o wykroczenia, a także w postępowaniu o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych pokrzywdzonego, powoda cywilnego, oskarżyciela posiłkowego, osobę zobowiązaną do odpowiedzialności posiłkowej oraz interwenienta; prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego Kancelaria Współpracuje z wieloma radcami prawnymi, adwokatami, syndykami masy upadłości, biegłymi, tłumaczami przysięgłymi oraz doradcami podatkowymi na terenie całego kraju.

Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

adres: http://kancelaria-prawnicza-lodz.eu/

tytuł: Profesjonalna kancelaria adwokacka Ius&Lex

opis: Zapewniamy specjalistyczne podejście do zagadnienia oraz proporcjonalną wycenę. Partnerująca nam kancelaria adwokacka odpowiada za profesjonalne prowadzenie strony w rozprawach karnych. Kancelaria prawna Ius & Lex niezależnie od rodzaju tematu stara się, aby zagwarantować kompleksową stabilizację sytuacji prawnej mocodawcy. Naszym założeniem jest aby miał on pewność co do pełnomocnika, postrzegał swoje prawa i nauczył się je stosować. Działania nad daną sprawą wyprzedza analiza okoliczności, a zainteresowany zostaje powiadomiony o możliwych rozwiązaniach.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Prawo

stronywww.eu