Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUsługi

strony www » Nauka i edukacja » Usługi

stron: 1 z 4  [1,2,3,4]  następna »

stron 37

przedszkole lalilu opinie

adres: http://lalilu.pl

tytuł: przedszkole lalilu opinie

opis: Przedszkole anglojęzyczne Lalilu w Warszawie. Rodzinne i kameralne przedszkole, wybierane przez rodziców, dla których ważny jest język angielski, artystyczny rozwój dziecka i zdrowa kuchnia. Lalilu to miejsce pełne miłości i ciepła, miejsce gdzie wszyscy się znają i panuje rodzinna, domowa atmosfera a relacje z dziećmi, nauczycielami i rodzicami oparte są na wzajemnym szacunku, zrozumieniu potrzeb i zaufaniu. Lalilu stworzyliśmy dla naszych własnych dzieci. To realizacja naszej pasji, do której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dlatego jako właściciele jesteśmy obecni codziennie i aktywnie uczestniczymy w życia przedszkola i żłobka.

szkoła jazdy Wrocław

adres: http://auto-stop.com.pl

tytuł: szkoła jazdy Wrocław

opis: Nasz Ośrodek to dynamicznie rozwijająca się firma działająca od 2001 roku. Przez wiele lat ośrodek nasz mieścił się przy ul. Szczytnickiej 45 we Wrocławiu, a od lipca 2018 roku znajduje się w nowoczesnym lokalu przy ul. Wyszyńskiego 41 we Wrocławiu. Zapraszamy do nowego biura obsługi klienta AUTO STOP! W obecnej sytuacji, przy tak ogromnej ofercie szkoleniowej na wrocławskim rynku usług Ośrodek nasz stawia przede wszystkim na rzetelne, bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością Naszych Kursantów. W rankingach zajmujemy zawsze czołowe miejsce, będąc jednym z najlepszych ośrodków we Wrocławiu. Dla Nas najważniejsza jest jakość szkolenia a nie ilość Kursantów! Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego

niepubliczny żłobek Kraków

adres: http://calineczka.krakow.pl

tytuł: niepubliczny żłobek Kraków

opis: Niepubliczny żłobek Integracyjny Punkt Opieki nad Dzieckiem. Rozwój. Poprzez zabawę rozwijamy zdolności poznawcze, manualne i motoryczne najmłodszych. Wspólnie z dziećmi odkrywamy otaczający je świat, okazując przy tym dużo cierpliwości i zrozumienia. Pokazujemy dzieciom różnorodność świata. Uczymy zarówno samodzielności, jak i szacunku do drugiego człowieka. Poza zajęciami zorganizowanymi, dajemy czas na swobodną zabawę mającą na celu poszerzanie kreatywności dziecka oraz lepsze poznanie Jego osobowości. Pragniemy towarzyszyć dzieciom w poznawaniu codziennego świata, jak najlepiej wspierając ich naturalny rozwój.

sloneczneprzedszkole.pl-przedszkola wrocław

adres: http://sloneczneprzedszkole.pl

tytuł: sloneczneprzedszkole.pl-przedszkola wrocław

opis: W życiu każdego opiekuna przychodzi czas na oddanie części jednego z najważniejszych zadań wobec własnego dziecka, czyli opieki i troski o jego rozwój oraz edukację w inne ręce. Czasem takim jest wybór odpowiedniego przedszkola, a jest to nie lada wyzwanie szczególnie dla tych mniej doświadczonych, zrażonych i nieufnych wobec nowych opiekunów dla swojego maluszka. Decyzja ta to nie tylko nowy etap dla pociechy ale również dla samego rodzica. On sam chce mieć pewność dokonania słusznego wyboru, pragnie poczucia bezpieczeństwa i braku ciągłego zastanawiania się nad aktualnym stanem psychicznym przedszkolaka. Słoneczne Przedszkole Wrocław to jedno z niewielu miejsc, gdzie wszelkie sugestie i pragnienia opiekunów przyszłego dziecka zostają nie tylko zauważone ale również wdrażane w życie.

JustSpeak - Skuteczny kurs angielskiego

adres: http://www.justspeak.pl/

tytuł: JustSpeak - Skuteczny kurs angielskiego

opis: Jeśli od długiego czasu uczą się Państwo angielskiego, bez jakichkolwiek rezultatów, to zapraszamy Cię na oferowane przez naszą szkołę kursy języka angielskiego za granicą. Jesteśmy jedną z niewielu szkół w Polsce, która organizuje wysokiej jakości obozy językowe dla dorosłych. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi kursantami, którzy chętnie aprobują nasze obozy językowe w kraju i poza granicami. Organizowane przez naszą szkołę kursy to najlepszy sposób na naukę języka angielskiego nie tylko dla osób starszych, ale również i dla młodzieży.

KidsWorld - Przedszkole Targówek

adres: http://www.kidsworld.edu.pl

tytuł: KidsWorld - Przedszkole Targówek

opis: Żłobek KidsWorld to część przedszkola integracyjnego w Warszawie – Zaciszu. Żłobek wyposażony jest w nowoczesne zabawki rozwijające umiejętności dzieci. Zajęcia prowadzone są w równowadze między zabawą a nauką. Dzięki odpowiedniemu programowi nauczania w żłobku dzieci gładko przechodzą do kolejnego etapu edukacji, czyli przedszkola.

Portal dla rodziców 24 h

adres: http://www.rodzicielstwo24.pl

tytuł: Portal dla rodziców 24 h

opis: Rodzicielstwo24.pl to portal utworzony specjalnie dla mam i tatusiów. Nasi specjaliści przygotowują treściwe a także unikatowe artykuły, dzięki którym Wasza wiedza na temat dbania i wychowywania dzieci będzie dużo bogatsza. Przybliżamy Wam jak rozwija się poprawnie ciąża, jak opiekować się maluszkiem, co jest właściwe dla niemowlaka, jak wybrać przedszkole oraz wiele innych. Namawiamy każdego rodzica do lektury. Z pewnością znajdziecie informacje, które Was zaciekawią.

Recykling tworzyw sztucznych, skup plastiku

adres: http://ekopartner-silesia.pl

tytuł: Recykling tworzyw sztucznych, skup plastiku

opis: Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat para się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie jedynie praca, niemniej jednak również misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, niemniej jednak też inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma ma wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.

Fotograf ślubny Gdańsk Nadaj

adres: http://www.mateusznadaj.pl

tytuł: Fotograf ślubny Gdańsk Nadaj

opis: Stonowany design strony internetowej to jej zaleta. Fotograf specjalizujący się w fotografiach ślubnych pokaże swoim klientom jak wydobyć piękno z każdej usługi zdjęciowej, jaką zrobią wraz z fotografem. Młode małżeństwa, jakie pragną uwiecznić fantastyczne chwile na zdjęciach mogą czerpać z usług fotografa aby radować się pamiątkami po po wielu latach. Przygotowane zdjęcia uchwycą najpiękniejsze chwile, na żądanie klientów zostaną zrealizowane w niemal każdym zakątku świata. Osoby poszukujące kogoś, kto potrafi wykonać wyśmienite zdjęcia ze ślubu mają możliwość skontaktować się z fotografikiem przy pomocy formularza lub za pomocą portalu społecznościowego.

Przedszkole Wrocław

adres: http://www.przedszkoleabc.com

tytuł: Przedszkole Wrocław

opis: Dziecko będzie miało w naszej placówce doświadczoną opiekę. Nasze przedszkole usytuowane pośród roślin, przestronne, mające dużą przestrzeń, posiadające wspaniały plac zabaw, wyposażone w nowoczesne zabawki oraz zatrudniające wybitnych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Troszczymy się o progres fizyczny i psychiczny każdego dziecka. Opiekujemy się nim najlepiej jak to możliwe. Belfrowie są wykształceni, wykwalifikowani, wykształceni, mają doświadczenie i kompetencje. Troszczą Troszczą się pociechy z całych sił, dbają o nie i nie aprobują, aby w przedszkolu się nudziły. Przedszkole ulokowane jest w uroślinnionej oraz miłej i spokojnej okolicy. Lepszej oferty z pewnością nie znajdą Państwo na rynku, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego przedszkola. Zadowolenie gwarantowane.. Prezentowane przedszkole znajduje się w mieście Wrocław.

wszystkie kategorie w dziale: Usługi

Szukaj w zasobach serwisu strony www Usługi

stronywww.eu