Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUsługi

strony www » Nauka i edukacja » Usługi

stron: 1 z 4  [1,2,3,4]  następna »

stron 37

niepubliczny żłobek Kraków

adres: http://calineczka.krakow.pl

tytuł: niepubliczny żłobek Kraków

opis: Niepubliczny żłobek Integracyjny Punkt Opieki nad Dzieckiem. Rozwój. Poprzez zabawę rozwijamy zdolności poznawcze, manualne i motoryczne najmłodszych. Wspólnie z dziećmi odkrywamy otaczający je świat, okazując przy tym dużo cierpliwości i zrozumienia. Pokazujemy dzieciom różnorodność świata. Uczymy zarówno samodzielności, jak i szacunku do drugiego człowieka. Poza zajęciami zorganizowanymi, dajemy czas na swobodną zabawę mającą na celu poszerzanie kreatywności dziecka oraz lepsze poznanie Jego osobowości. Pragniemy towarzyszyć dzieciom w poznawaniu codziennego świata, jak najlepiej wspierając ich naturalny rozwój.

sloneczneprzedszkole.pl-przedszkola wrocław

adres: http://sloneczneprzedszkole.pl

tytuł: sloneczneprzedszkole.pl-przedszkola wrocław

opis: W życiu każdego opiekuna przychodzi czas na oddanie części jednego z najważniejszych zadań wobec własnego dziecka, czyli opieki i troski o jego rozwój oraz edukację w inne ręce. Czasem takim jest wybór odpowiedniego przedszkola, a jest to nie lada wyzwanie szczególnie dla tych mniej doświadczonych, zrażonych i nieufnych wobec nowych opiekunów dla swojego maluszka. Decyzja ta to nie tylko nowy etap dla pociechy ale również dla samego rodzica. On sam chce mieć pewność dokonania słusznego wyboru, pragnie poczucia bezpieczeństwa i braku ciągłego zastanawiania się nad aktualnym stanem psychicznym przedszkolaka. Słoneczne Przedszkole Wrocław to jedno z niewielu miejsc, gdzie wszelkie sugestie i pragnienia opiekunów przyszłego dziecka zostają nie tylko zauważone ale również wdrażane w życie.

JustSpeak - Skuteczny kurs angielskiego

adres: http://www.justspeak.pl/

tytuł: JustSpeak - Skuteczny kurs angielskiego

opis: Jeśli od długiego czasu uczą się Państwo angielskiego, bez jakichkolwiek rezultatów, to zapraszamy Cię na oferowane przez naszą szkołę kursy języka angielskiego za granicą. Jesteśmy jedną z niewielu szkół w Polsce, która organizuje wysokiej jakości obozy językowe dla dorosłych. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi kursantami, którzy chętnie aprobują nasze obozy językowe w kraju i poza granicami. Organizowane przez naszą szkołę kursy to najlepszy sposób na naukę języka angielskiego nie tylko dla osób starszych, ale również i dla młodzieży.

KidsWorld - Przedszkole Targówek

adres: http://www.kidsworld.edu.pl

tytuł: KidsWorld - Przedszkole Targówek

opis: Żłobek KidsWorld to część przedszkola integracyjnego w Warszawie – Zaciszu. Żłobek wyposażony jest w nowoczesne zabawki rozwijające umiejętności dzieci. Zajęcia prowadzone są w równowadze między zabawą a nauką. Dzięki odpowiedniemu programowi nauczania w żłobku dzieci gładko przechodzą do kolejnego etapu edukacji, czyli przedszkola.

Portal dla rodziców 24 h

adres: http://www.rodzicielstwo24.pl

tytuł: Portal dla rodziców 24 h

opis: Rodzicielstwo24.pl to portal utworzony specjalnie dla mam i tatusiów. Nasi specjaliści przygotowują treściwe a także unikatowe artykuły, dzięki którym Wasza wiedza na temat dbania i wychowywania dzieci będzie dużo bogatsza. Przybliżamy Wam jak rozwija się poprawnie ciąża, jak opiekować się maluszkiem, co jest właściwe dla niemowlaka, jak wybrać przedszkole oraz wiele innych. Namawiamy każdego rodzica do lektury. Z pewnością znajdziecie informacje, które Was zaciekawią.

Recykling tworzyw sztucznych, skup plastiku

adres: http://ekopartner-silesia.pl

tytuł: Recykling tworzyw sztucznych, skup plastiku

opis: Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat para się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie jedynie praca, niemniej jednak również misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, niemniej jednak też inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma ma wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy Ci wybrać rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.

Fotograf ślubny Gdańsk Nadaj

adres: http://www.mateusznadaj.pl

tytuł: Fotograf ślubny Gdańsk Nadaj

opis: Stonowany design strony internetowej to jej zaleta. Fotograf specjalizujący się w fotografiach ślubnych pokaże swoim klientom jak wydobyć piękno z każdej usługi zdjęciowej, jaką zrobią wraz z fotografem. Młode małżeństwa, jakie pragną uwiecznić fantastyczne chwile na zdjęciach mogą czerpać z usług fotografa aby radować się pamiątkami po po wielu latach. Przygotowane zdjęcia uchwycą najpiękniejsze chwile, na żądanie klientów zostaną zrealizowane w niemal każdym zakątku świata. Osoby poszukujące kogoś, kto potrafi wykonać wyśmienite zdjęcia ze ślubu mają możliwość skontaktować się z fotografikiem przy pomocy formularza lub za pomocą portalu społecznościowego.

Przedszkole Wrocław

adres: http://www.przedszkoleabc.com

tytuł: Przedszkole Wrocław

opis: Dziecko będzie miało w naszej placówce doświadczoną opiekę. Nasze przedszkole usytuowane pośród roślin, przestronne, mające dużą przestrzeń, posiadające wspaniały plac zabaw, wyposażone w nowoczesne zabawki oraz zatrudniające wybitnych nauczycieli wychowania przedszkolnego. Troszczymy się o progres fizyczny i psychiczny każdego dziecka. Opiekujemy się nim najlepiej jak to możliwe. Belfrowie są wykształceni, wykwalifikowani, wykształceni, mają doświadczenie i kompetencje. Troszczą Troszczą się pociechy z całych sił, dbają o nie i nie aprobują, aby w przedszkolu się nudziły. Przedszkole ulokowane jest w uroślinnionej oraz miłej i spokojnej okolicy. Lepszej oferty z pewnością nie znajdą Państwo na rynku, dlatego zapraszamy do korzystania z naszego przedszkola. Zadowolenie gwarantowane.. Prezentowane przedszkole znajduje się w mieście Wrocław.

http://www.rcnolimit.pl/

adres: http://www.rcnolimit.pl/

tytuł: http://www.rcnolimit.pl/

opis: W momencie, gdy chcemy zakupić sobie model RC, jego wybór jest bardzo trudny. Jak wiadomo sprzedawca chce sprzedać każdy towar, który posiada w sklepie, także będzie zachwalał wszystko, co nie zawsze zalicza się do RC. Można przed zakupem poczytać różne fora, ale dla osób początkujących będzie ono trudne do zrozumienia. Dlatego postanowiłem przedstawić, choć odrobinę złożoność modeli RC. Osoby, które nie miały nigdy styczności z modelarstwem RC rozróżnienie tego czy jest to model czy zabawka jest bardzo trudne. Można nawet powiedzieć, że wszystkie modele RC wyglądają jak zabawki. Samochody, które podobne są do modeli RC, a nie są nimi doskonałe są dla dzieci do 5 lat, natomiast model RC przeznaczony jest dla starszych dzieci. Jak w takim razie odróżnić model od zabawki? Pierwszą rzeczą, która rzuci się w oczy to cena, Gotowy do jazdy model w zależności od skali kosztuje min 300-400zł. Kolejnym krokiem jest dostępność wszystkich części zamiennych. Można to także sprawdzić na stronie internetowej producenta. Warto wówczas zaznaczyć, że nie chodzi nam tylko i wyłącznie o opony czy akumulator, ale o wszystkie części, jaki dany model posiada. Każda część zamienna powinna mieć swój numer katalogowy i powinna być w ciągłej sprzedaży, a nie tylko i wyłącznie na zamówienie. Jeśli wszystko będzie w porządku możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z modelami RC.

http://www.zielony-groszek.com.pl
http://www.zielony-groszek.com.pl

adres: http://www.zielony-groszek.com.pl

tytuł: http://www.zielony-groszek.com.pl

opis: Zielony Groszek – uznany żłobek Komorniki dla dzieci. Żłobek został utworzony z myślą o najmłodszych dzieciach. Chodzą do niego maluchy od piątego miesiąca do 3 roku życia. Jest to ogromnie ważny okres w życiu dziecka. Poznaje wtedy ono otaczający go świat. Następuje wtedy dynamiczny jego rozwój. Klub malucha Komorniki to znakomite miejsce na naukę i rozwój malucha, który jest tak istotny dla dalszego rozwoju.

 

wszystkie kategorie w dziale: Usługi