Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSzkolenia

strony www » Nauka i edukacja » Szkolenia

stron: 1 z 2  « poprzednia

stron 20

Szkolenie bezpiecznej jazdy

adres: http://szkolabezpiecznejjazdy.pl

tytuł: Szkolenie bezpiecznej jazdy

opis: Szkoła bezpiecznej jazdy była stworzona w celu przeprowadzania szkoleń oraz treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację ryzyka drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka bezpiecznej jazdy to szkolenie eko driving podczas zajęć w ruchu miejskim. Jazda defensywna bazuje na prognozowaniu zagrożeń i rozmyślnie ich unikanie poprzez taktykę i technikę jazdy. Szkolenie jazdy defensywnej jest bardzo często zamawiane przez firmy i organizacje. Szkolenie flotowe organizujemy na dowolnych pojazdach. Sporo kursantów naszych zajęć uważa szkolenie floty za najciekawsze zajęcia. Kluczowym produktem jest szkolenie antypoślizgowe, czyli jazda nieprzekraczająca granicy przyczepności. Trening poślizgu jest najbardziej widowiskowym szkoleniem uwalniającym ogromne ilości endorfin. Moto szkolenie organizowane przez naszych instruktorów na długo zostanie w pamięci uczestników. Organizujemy event motoryzacyjny jako promocję bezpieczeństwa na drodze w formie zabawy. Moto event jest realizowany dzięki symulatorom bezpiecznej jazdy.

Nauka jazdy defensywnej

adres: http://defensywnajazda.pl

tytuł: Nauka jazdy defensywnej

opis: Szkolenie defensywnej jazdy prowadzone w każdym mieście na obszarze całej Polski. Kurs defensywnej jazdy przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym stylem jazdy wyróżniającym najlepszych kierowców. Istotą defensive driving jest wysoka kultura drogowa, wrażliwość społeczna a także świadomość skutków wypadków. Kurs jazdy defensywnej umożliwia wdrożenie najważniejszych zasad techniki jazdy mających istotny wpływ na bezpieczeństwo. Szkolenie defensywnej jazdy koncentruje się na obserwacji drogi, taktyce jazdy, unikania zagrożeń, przewidywaniu ruchu, wzorowym wykonywaniu manewrów. Jazda defensywna jest ciekawym zkoleniem teoretycznym i praktycznym wykorzystującym nowoczesne technologie telemetryczne. Kurs defensive driving ogranicza wypadkowość kierowców obniżając koszty utrzymania floty samochodowej.

Metanonprofit. NGO szkolenia i ngo coaching. Książki dla NGO.

adres: http://metanonprofit.pl

tytuł: Metanonprofit. NGO szkolenia i ngo coaching. Książki dla NGO.

opis: Wydawnictwo Metanonprofit oferuje szkolenia dla NGO. Organizujemy NGO szkolenia dotyczące zarządzania i komunikacji w isntytucjach non-profit. Proponujemy też NGO szkolania otwarte (Warszawa, Kraków). Proponujemy też NGO coaching i wydajemy też książki.

Executive coaching
Executive coaching

adres: http://www.gbr.pl

tytuł: Executive coaching

opis: GBR prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich i światowych przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej oceny aż do pozyskania oczekiwanego wyniku. Proponujemy doradztwo, szkolenia, coaching a także DISC oraz eventy. GB Resources Polska już ponad 20 lat prowadzi szkolenia w Polsce. Systematyczne powiększanie umiejętności tudzież samoświadomości zatrudnionych jest najlepszym generatorem sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną propozycjąna naszej stronie internetowej.

 

Zobacz możliwości jakie daje symulator jazdy hexapod

adres: http://sympro.pl

tytuł: Zobacz możliwości jakie daje symulator jazdy hexapod

opis: Wszystkie Sympro akcje mają na celu zapewnić bezpieczeństwo na drogach. Nasz symulator zderzeń bardzo często używa Policja, by pokazać kierującym jak ważne jest nie tylko używanie pasów, ale zapięcie ich prawidłowo. Możemy to sprawdzić używając nasz symulator zderzeń, dzięki temu w bezpiecznych warunkach poczujemy różnicę i już nigdy nie zapomnimy zapiąć pasów bezpieczeństwa. Nasza szeroka oferta symulatorów daje możliwość zorganizowania różnego typu eventów motoryzacyjnych pod wspólnym hasłem: bezpieczni na drodze. W ramach miasteczka ruchu drogowego już od najmłodszych dzieci w formie zabaw uczymy prawidłowego zachowania na drodze. Staramy się, by Sympro urządzenia były zawsze atrakcyjne, dlatego wyszukujemy nowinki techniczne takie jak m.in.: symulator jazdy ruchomy. Dzięki temu każdy event rajdowy zorganizowany przez nas gromadzi tłumy. Ogromną frekwencją cieszy się symulator jazdy. Pokaz tej atrakcji jest zamawiany z dużym wyprzedzeniem.

Szkoły jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik

adres: http://www.szkolajazdywojcik.pl

tytuł: Szkoły jazdy Kielce - Szkoła Jazdy Wójcik

opis: Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Wójcik. Jedynie u nas masz zapewnienie profesjonalnego warsztaty w przystępnych cenach. Dbamy o to, żeby nasi kursanci nauczyli się jeździć, a nie tylko zdawać egzamin. Uważamy, że nauka jazdy powinna odbywać się w przyjaznej atmosferze, bez nadmiernego stresowania kursantów. Dzięki takiemu podejściu osiągamy najlepsze wyniki - zajęliśmy pierwsze miejsce w zdawalności egzaminu praktycznego w 2014 r.! Na naszej stronie znajdziecie Wy detale dotyczące mojej oferty, kursów, a oprócz tego informacje kontaktowe.

http://direct-mailing.waw.pl - porady komputerowe

adres: http://direct-mailing.waw.pl

tytuł: http://direct-mailing.waw.pl - porady komputerowe

opis: Strona www.direct-mailing.waw.pl to bogata baza tekstów które w całość są przeznaczone problematyce ściśle związanej z informatyką. Uważamy że informatyka jest najprężniej rozwijającą się gałęzią dzisiejszej gospodarki. Aby poznać nasz sposób rozumowania należy zwrócić uwagę choćby na jeden prekursorski projekt którym jest np. komputer. Każdy użytkownik ma dziś styczność z komputerem zarówno w swoim domu jak i w praca. Komputer to projekt który zrewolucjonizował cały świat. Dokładnie z tego powodu zadecydowaliśmy zobrazować wam tą dziedzinę przez umieszczanie na naszej stronie artykułów w których opisujemy różnorodne aspekty informatyki. Na naszą witrynę zapraszamy wszystkich, tych nie posiadających wiedzy z tej dziedziny jak tych mających dużą wiedzę na temat tej dziedziny. Dużym plusem naszej strony są materiały przedstawiające różne szkolenia IT. Uważamy iż przeczytanie takiego artykułu z pewnością pomoże podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą doboru szkolenia. Do zapoznania się z naszą witryną mobilizujemy także posiadaczy przedsiębiorstw, ponieważ za sprawą naszych wskazówek w łatwy sposób da się udoskonalić funkcjonowanie przedsiębiorstwa w wielu sektorach np. zarządzanie dokumentami.

Nurkowanie Hurghada

adres: http://www.rafakoralowa.com

tytuł: Nurkowanie Hurghada

opis: Hurghada nurkowanie - Polskie centrum nurkowe w miejscowości Hurghada w Egipcie. Centrum nurkowe prowadzi kursy nurkowania dla każdego. W Polskim centrum nurkowym uczą wykwalifikowani polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku setki osób przylatuje do kurortu Hurghada w Egipcie ażeby przejść kurs nurkowania PADI bądź IANTD. Miasto Hurghada jest jednym z doskonałych miejsc do nurkowania na świecie ze względu na wspaniałe rafy koralowe występujące w Morzu Czerwonym (Hurghada nurkowanie). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowy dla początkujących PADI Open Water Diver. Kurs nurkowania PADI OWD trwa 4 dni i po jego ukończeniu otrzymuje się certyfikat nurkowy.

http://www.tcc-cargo.edu.pl

adres: http://www.tcc-cargo.edu.pl

tytuł: http://www.tcc-cargo.edu.pl

opis: Szkolenia miękkie oraz dobre zarządzanie zmianą zajmują bardzo dużo miejsca w firmie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Właściwa komunikacja interpersonalna to plusy dzisiejszych pracowników. Kierownik dba więc o development centre już nawet przy rekrutacji wykorzystując assessment centre. TCC powstało mając na uwadze rozwój wspólnie z organizacjami dla których świadczymy nasze usługi. Naszą ofertę projektujemy razem z Państwem. Czemu oferta naszej firmy jest dla Was odpowiednia? Wraz z Wami dążymy do zbadania gdzie w Twojej firmie można znaleźć obszary, których poprawa sprowadzi korzystne rezultaty stosując m.in. coaching. Pragniemy aby w perspektywie kilku lat być jednym z istotniejszych firm w kraju które najbardziej wpływają na usprawnienie działania organizacji.

http://www.cargo.edu.pl

adres: http://www.cargo.edu.pl

tytuł: http://www.cargo.edu.pl

opis: Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w wielu dziedzinach: - szkolenia zawodowe (operator maszyn budowlanych, murarz, kucharz i wiele innych). Poznaj szystkie nasze szkolenia. Jaworzno to centrala naszej firmy. Nasze oddziały posiadamy na obszarze całej Polski. - doskonalenie kadr (kursy językowe branżowe i inne) - wynajem symulatora (szkolenie okresowe kierowców, symulator 6-stopniowy) - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania kierowców) - wynajem autokaru Zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić bieżące promocje. Oferujemy nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Szkolenia

stronywww.eu