Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwJęzyki obce

strony www » Nauka i edukacja » Języki obce

stron: 1 z 10  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]  następna »

stron 93

angielski dla firm Poznań

adres: http://www.edualhouse.pl

tytuł: angielski dla firm Poznań

opis: Nasza Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie w bardzo małych grupach 3 -6 osobowych, co w krótkim czasie przekłada się na wymierne efekty w nauczaniu i szybki sukces edukacyjny. Profesjonalni lektorzy w sposób przystępny, miły i ciekawy przeprowadzą dla Państwa zajęcia motywując jednocześnie do nauki i przełamując wszelkie opory w komunikacji w obcym języku. Zajmujemy się nauczaniem języków obcych w oparciu o wypracowaną, skuteczną metodę aktywnej komunikacji, która pozwala na czynny udział wszystkich słuchaczy w zajęciach. Szkoła zajmuje się nauką grupową oraz indywidualną języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz seniorów. W naszej szkole największą wagę przywiązuje się do indywidualnego podejścia do ucznia, analizuje się jego potrzeby edukacyjne, dokonuje doboru odpowiedniej metody nauczania i nadzoruje jego proces. W efekcie uczeń uzyskuje satysfakcję z postępów edukacyjnych. Proponujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny za jednostkę lekcyjną, która u nas to 45 lub 60 minut.

Tłumacz przysięgły w Poznaniu

adres: http://www.filolodzy.pl

tytuł: Tłumacz przysięgły w Poznaniu

opis: Tak jak adres w Poznaniu tłumacza przysięgłego nie uległ zmianie od lat, na Głogowskiej 104, tak domena jego strony niezmienne brzmi filolodzy pl, dzięki ciągłemu doskonaleniu usług tłumaczeniowych - przekładów pisemnych i ustnych, przysięgłych i zwykłych , medycznych, prawnych, technicznych, wracają do nas od lat klienci którzy zlecali dokumenty, pliki, zaświadczenia, umowy i inne zagadnienia do rozmaitych rodzajów translacji. Obecnie można przesłać pliki do wyceny - darmowej - w ciągu godziny ją otrzymać, zapłacić przelewem i odebrać wysłany przez nas po przetłumaczeniu dokument.

http://szkola-connect.pl

adres: http://szkola-connect.pl

tytuł: http://szkola-connect.pl

opis: Zajmujemy się organizowaniem kursów od roku 2009. W tym czasie udało nam się skutecznie przekonać do siebie wielu z Państwa. Cieszymy się z tego, że grono naszych zadowolonych klientów z roku na rok stale się poszerza. Oferta kursów, organizowanych w naszej szkole, skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych. Jesteśmy w stanie przygotować, dla danego podmiotu instytucjonalnego, dowolny kurs językowy uwzględniający indywidualne oczekiwania. Prowadzimy także tak zwane Pogotowie Korepetycyjne, w ramach którego organizujemy zajęcia indywidualne cykliczne i doraźne. Przy pomocy sprawdzonych narzędzi diagnozujemy poziom znajomości języka naszych Klientów przed rozpoczęciem zajęć, oraz w ich trakcie, w celu udzielenia informacji zwrotnej naszym Klientom o ich postępach w nauce. Tym, co odróżnia nas od wielu szkół językowych jest to, że staramy się wytyczyć sobie i naszym Klientom konkretne cele. Nie koncentrujemy się na tym, żeby wypełnić zobowiązanie wobec Klienta, polegające na zrealizowaniu określonego pensum godzin, za które klient zapłacił. Planując kurs zakładamy dokąd chcemy dojść, jakie cele wspólnie osiągnąć. Jest to jasno komunikowane członkom grupy i poddane cyklicznej ewaluacji, bo dla nas największą satysfakcją jest zadowolenie naszych Klientów z postępów w nauce języka obcego.

http://www.mojtlumacz.eu

adres: http://www.mojtlumacz.eu

tytuł: http://www.mojtlumacz.eu

opis: Biuro tłumaczeń mojej spółki realizuje tłumaczenia napisów ze wszystkich języków europejskich, a dodatkowo większości azjatyckich. Pracuje dla nas kadra najlepszych fachowców. Opracowujemy tłumaczenia pisemne, ustne, wyspecjalizowane, a dodatkowo tłumaczenia stron internetowych WWW. Robimy również tłumaczenia dokumentów, umów oraz innych pism oficjalnych. Nasze usługi to nie wyłącznie tłumaczenia tekstów, ale także tłumaczenia konferencji, spotkań z klientami zagranicznymi. Gwarantujemy możliwości stworzenia usługi tłumaczenia na hiszpański Zapewniamy wysokiej jakości obsługę, szybkie wykonanie zlecenia oraz przystępne ceny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a stałym nabywcom oferujemy rabaty. Mój Tłumacz zaprasza na stronę.

http://www.edustation.pl
http://www.edustation.pl

adres: http://www.edustation.pl

tytuł: http://www.edustation.pl

opis: Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka języków obcych przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Trenując angielski czy hiszpański online można pozbyć się strachu przed mówieniem. Użytkownik ma dostęp do forum językowego, licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Do dyspozycji jest również interaktywny słownik i wiele innych ułatwień przyczyniających się do lepszego zrozumienia języka obcego. Zapraszamy na internetowy kurs językowy w naszym serwisie.

 

http://niemiecki.win.pl
http://niemiecki.win.pl

adres: http://niemiecki.win.pl

tytuł: http://niemiecki.win.pl

opis: Język niemiecki to serwis udostępniający rozmówki niemieckie, gramatykę niemiecką, testy niemieckie, książki niemieckie oraz materiały do nauki niemieckiego. U nas możesz dodać materiał niemiecki, dialogi niemieckie, teksty niemieckie. Zapraszamy do nauki języka niemieckiego dzięki naszym publikacjom szybko i łatwo możesz nauczyć się języka niemieckiego! W naszym serwisie każdy pragnący nauczyć się języka niemieckiego znajdzie coś dla siebie, z naszym serwisem nauka języków obcych staje się łatwiejsza.

 

http://niemiecki.cp.win.pl
http://niemiecki.cp.win.pl

adres: http://niemiecki.cp.win.pl

tytuł: http://niemiecki.cp.win.pl

opis: Język niemiecki to serwis posiadający dużo artykułów do uczenia się języka niemieckiego, dialogi, rozmówki, słownictwo, teksty, bajki, materiały przydatne przy nauce języka niemieckiego. Dzięki naszemu serwisowi uczenie się języka niemieckiego sprawia użytkownikowi wiele przyjemności przy poznawaniu języka obcego. Duża ilość publikacji oraz książek dzięki którym łatwiej nauczymy się języków obych. Zapraszamy do nauki online.

 

http://szkola.yokatta.eu/
http://szkola.yokatta.eu/

adres: http://szkola.yokatta.eu/

tytuł: http://szkola.yokatta.eu/

opis: Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny i esperanto. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

 

http://tlumaczenia-visionjobs.com
http://tlumaczenia-visionjobs.com

adres: http://tlumaczenia-visionjobs.com

tytuł: http://tlumaczenia-visionjobs.com

opis: Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem. Tłumaczenia zlecamy tylko specjalistom posiadającym wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. Staramy się już na etapie tłumaczenia zapewnić konsultację w kwestiach wątpliwych czy wymagających doprecyzowania przez Klienta.

 

Progress Language Centre
Progress Language Centre

adres: http://www.plc.com.pl/

tytuł: Progress Language Centre

opis: Szkoła języków obcych w Warszawie. Kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge University, wyjazdy językowe.

 

wszystkie kategorie w dziale: Języki obce

Szukaj w zasobach serwisu strony www Języki obce

stronywww.eu