Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwAgencje fotograficzne

strony www » Kultura i sztuka » Fotografia » Agencje fotograficzne

stron: 1 z 6  [1,2,3,4,5,6]  następna »

stron 53

Pion Poziom

adres: http://pionpoziom.com/

tytuł: Pion Poziom

opis: Profesjonalne usługi z zakresu fotografii wnętrz i stylizacji sesji zdjęciowych. Unikalne koncepcje, indywidualne podejście do każdego projektu i wieloletnie doświadczenie owocujące współpracą z najlepszymi polskimi magazynami branżowymi gwarantuje zadowolenie każdego klienta. Każdy najdrobniejszy detal jest dla nas ważny, dzięki czemu nasze kompozycje są oryginalne i wyróżniające się. Pracujemy wyłącznie na specjalistycznym, nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu efekty są perfekcyjne w każdym calu.

Fotografia lotnicza- Fotoacc.pl

adres: http://fotografialotnicza.fotoacc.pl/

tytuł: Fotografia lotnicza- Fotoacc.pl

opis: Nasza historia z projektowaniem oraz produkcją bezzałogowych maszyn latających zaczęła się w 2006 roku, w czasie studiów lotniczych na Politechnice Rzeszowskiej. Dzięki uczestnictwie w pięciu edycjach Międzyuczelnianych Inżynierskich Warsztatów Lotniczych na projekt Bezzałogowego Statku latającego i jednocześnie zdobyciu kilku pierwszych miejsc, uwierzyliśmy w siebie oraz swoje zdolności. I chyba właśnie to było najważniejsze w sytuacji przyszłych losów firmy Fotoacc.

Retusz fotografii - cyfrowa edycja zdjęć - Składanie zamówień online

adres: http://retusz-fotografii.com/

tytuł: Retusz fotografii - cyfrowa edycja zdjęć - Składanie zamówień online

opis: Nie raz spotkaliśmy się z takimi słowami: „szkoda że nasze zdjęcia tak wyglądają” dlatego dzięki nam w końcu wasze zdjęcia ślubne, prywatne nabiorą tego czegoś co zachwyci oko oglądającego. Zapewniamy profesjonalną edycję,retusz zdjęć. Fotografie po naszej edycji wyglądają wyjątkowo.Stawiamy na zadowolenie klientów. Poziom wykonywanych naszych realizacji jest bardzo efektowny czego możecie doświadczyć przeglądając nasze portfolio. Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych grafików z szerokim doświadczeniem które sięga 12 lat. Nasze usługi kierujemy do fotografów jak i zwykłych ludzi którzy chcą czegoś więcej od swoich zwykłych zdjęć z wakacji. Zakres prac: – ustawienie balansu bieli i odcieni – krzywa kontrastu biele, przepalenia – ustawienie profilu kolorystycznego – ustawienie kolorystyki – ustawienie mieszania świate – wyostrzanie – usuwanie winietowania, beczki, kadrowanie, prostowanie – redukcja szumu Obróbka lokalna: – odbarwianie elementów np sukni – kolorowanie elementów np budynki – korekcja balansu bieli w poszczególnych planach – wyostrzanie lokalne – ujednolicanie kolorystyki skóry – redukcja trądziku – linearyzacja naświetlenia w poszczególnych planach jak i rozjaśnianie twarzy

http://www.pawelpaczek.pl

adres: http://www.pawelpaczek.pl

tytuł: http://www.pawelpaczek.pl

opis: Poszukujesz kompetentnego i sprawdzonego fotografa, jaki potrafi wykonać fotografie niebanalne oraz nieprzewidywalne? Który tworząc ujęcia maluchów skupia się tylko na tym, aby pokazać dziecko w jak najdoskonalszym świetle? W takim wypadku idealnie trafiłeś! Ten serwis to ciekawe, specjalistyczne i czytelne portfolio fotografa dla dzieci, który tworzy także sesje ślubne i rodzinne. Internauta znajdzie tu na przykład link do branżowego bloga, przykładowe realizacje, informacje kontaktowe i o samym fotografie oraz wszystkie pozytywne rekomendacje od usatysfakcjonowanych klientów.

http://www.patrykkowalski.eu

adres: http://www.patrykkowalski.eu

tytuł: http://www.patrykkowalski.eu

opis: Projektowanie wnętrz to nie wyłącznie nasza praca, to pasja i powołanie. Prawdziwy architekt wnętrz rozumie, że tylko de fakto dobrze wykreowane wnętrze, z troską o komfort i funkcjonalność, spełniać będzie wymagania klientów. Nasze biuro architektoniczne z powodzeniem, od wielu lat para się zleceniami typu: projektowanie wnętrz domów jednorodzinnych, budynki użyteczności publicznej, przebudowy lub modernizacje budynków istniejących. Projektujemy schematy w oparciu o indywidualne pragnienia zamawiającego, wiodące trendy na rynku, a oprócz tego własne, bogate doświadczenia. Podejmiemy się wyzwania, które przed nami postawisz- nie wahaj się, sprawdź naszą ofertę!

http://helenakrol.com
http://helenakrol.com

adres: http://helenakrol.com

tytuł: http://helenakrol.com

opis: Jednym z najważniejszych elementów każdych zaślubin jest obecność fotografa. Wybranie profesjonalnej firmy zajmującej się taką działalnością, nie jest proste. Wieloletnie zdobyte doświadczenie i obycie w świecie najnowszych trendów w tej branży, pozwala na profesjonalną obsługę nawet najbardziej trudnych ślubów. Odpowiedni i wykształcony fotograf i dokładnie wykonane zdjęcia wraz z obróbką przy użyciu jak najlepszego pod względem jakości sprzętu, to dewiza niewielu zakładów fotograficznych. Dobrze podjęta decyzja ma wpływ na dalsze zadowolenie lub nie z firmy i zdjęć, które zrealizowały usługę. Fotografie ślubne są jednymi z najistotniejszych, dlatego dobrze jest zainwestować w specjalistyczną firmę fotograficzną.

 

http://vifo.com.pl/
http://vifo.com.pl/

adres: http://vifo.com.pl/

tytuł: http://vifo.com.pl/

opis: Fotografia Ślubna Bydgoszcz, Fotograf Bydgoszcz. Wideofilmowanie Bydgoszcz - VIFO. Proponuje prace w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie: fotografii, wideofilmowania, poligrafii. Kompleksowa jednoosobowa obsługa wideo – foto zainteresuje z pewnością przyszłe pary ślubne oraz organizatorów uroczystości rodzinnych i imprez firmowych. Wszelkie usługi dla osób ceniących walory estetyczne i artystyczne w korzystnej cenie, gwarantujące dostęp do profesjonalnej fotografii ślubnej, wideofilmowania. Zainteresowani sesją we wnętrzach studyjnych, pałacowych, mogą liczyć na zdjęcia w Pałacu Lubostroń lub Hotelu Pałac w Myślęcinku k/Bydgoszczy. Wszelke prace filmowe, fotograficzne na nośnikach DVD i w jakości Blu-Ray, zdjęcia reklamowe, katalogowe. Prace poligraficzne w oparciu o ciekawe opracowania graficzne i fotograficzne: reklamy, publikacje książkowe, kalendarze, foldery reklamowe, zaproszenia ślubne. Doświadczenie rekomendacje, tel. 523424195, 606165790. Szczegóły: http://vifo.com.pl/. Zapraszam.

 

http://www.pressphoto.pl
http://www.pressphoto.pl

adres: http://www.pressphoto.pl

tytuł: http://www.pressphoto.pl

opis: Profesjonalna Fotografia: reportażowa, reklamowa, katalogowa, ślubna, eventy, moda, porfolia, zdjęcia na strony www, wszelkie nietypowe zlecenia fotograficzne. Bank zdjęć, obsługa fotograficzna wydarzeń społecznych, kulturalnych, sportowych dla prasy, wydawnictw i innych firm. Wiele lat doświadczeń na rynku fotograficznym, praca dla ogólnopolskich mediów i za granicą

 

http://www.fotoszmitka.com
http://www.fotoszmitka.com

adres: http://www.fotoszmitka.com

tytuł: http://www.fotoszmitka.com

opis: Profesjonalna fotografia ślubna, reklamowa. Polecam zdjęcia na płótnie. Fotografia dla zaawansowanych i zdjęcia dla naprawdę wymagających. Proponuję sesję w plenerze, śluby i wnętrza. Tel. 0505-206-960, 022-88-99-150

 

BE&W
BE&W

adres: http://www.bew.com.pl/

tytuł: BE&W

opis: Spora baza zdjęć on-line do użycia w reklamie, prasie lub innych mediach.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Agencje fotograficzne

stronywww.eu