Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBiznesowe

strony www » Komputery » Oprogramowanie » Biznesowe

stron: 1 z 26  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,...]  następna »

stron 252

Program do faktur na telefon

adres: http://fakturalight.pl

tytuł: Program do faktur na telefon

opis: Faktura ma ustalony przez prawo zakres danych, jakie muszą się na niej znaleźć. Ale poza obowiązkowymi elementami, przedsiębiorca ma swobodę w projektowaniu układu graficznego, opracowaniu dodatkowych tekstów i kompozycji detali na dokumentach. Kryteria rozmieszczenia i wyglądu mogą być wynikiem eksperymentu albo twórczego impulsu przedsiębiorcy. Jaki program do fakturowania na macOS da możliwość przygotowania własnego wzoru faktury? Oferowane przez nas narzędzie FakturaLight. Co prawda w aplikacji jest już z góry narzucony szablon, jednak dajemy możliwość wgrania własnego oryginalnego. Program stworzyliśmy z myślą o ludziach profesjonalnie podchodzących do swojej pracy i obowiązków, ale jednocześnie pozostawiający kawałek identyfikujący siebie. Pobierzmy wersję testową i przekonajmy się, czy w dane rozwiązanie warto zainwestować.

Allplan Polska

adres: http://allbim.pl

tytuł: Allplan Polska

opis: Allplan to profesjonalne oprogramowanie BIM skierowane do inżynierów budownictwa i projektantów konstrukcji żelbetowych mostowych lub drogowych oraz dla inżynierów firmy Nemetschek. Dostępne są 3 moduły programu, a dokładniej Allplan Inżynieria, Allplan Architektura oraz Allplan Bimplus, które ułatwiają współpracę specjalistom inżynierii lądowej jak również.

Monitoring samochodów - Navifleet

adres: http://www.navifleet.pl

tytuł: Monitoring samochodów - Navifleet

opis: Wiele osób szuka sposobu na sprawne monitorowanie swoich pojazdów w trasie. Wiąże się to poniekąd ze strachem o bezpieczeństwo auta i chęcią sprawdzenia uczciwości kierowców. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w system nawigujący - Navifleet. Dlaczego warto mu zaufać i wydać pieniądze? Otóż, cieszy się on niemałą popularnością na rynku tego rodzaju systemów oraz uznaniem wśród swoich klientów. Osoby, które zakupiły system chętnie rekomendują usługi firmy wśród swoich znajomych, co świadczy o jego sprawnym i satysfakcjonującym funkcjonowaniu. Co do zainwestowanych funduszy, na ogół pieniądze wydane na Navifleet bardzo szybko się zwracają, gdyż dzięki niemu można znacznie usprawnić pokonywanie tras i znaleźć oraz zwalczyć przyczynę zbyt dużego spalania, co w prostej linii przekłada się na oszczędności. System Navifleet zapewnia sprawny monitoring auta, w tym: monitoring samochodów ciężarowych, a nawet monitoring naczep. Dzięki niemu klient może obserwować z każdego miejsca co się dzieje w z jego pojazdami. Wyśledzić niepożądane zachowania kierowcy, takie jak zbyt liczne postoje i opóźnianie pokonania trasy, czy obieranie tras dłuższych. System jest także pomocny w przypadku kradzieży auta, gdyż dzięki niemu możliwe jest jego szybkie i sprawne wyśledzenie.

Programowanie - C++, Qt, Python, SFML, OpenCV

adres: http://www.mivix-software.eu

tytuł: Programowanie - C++, Qt, Python, SFML, OpenCV

opis: Firma specjalizuje się w konstruowaniu oprogramowania działającego na platformach Linux i Windows, dla komputerów klasy PC. Zajmujemy się przygotowywaniem programów konsolowych, aplikacji z graficznym interfejsem użytkownika (GUI), a także gier w technologii 2D. Mamy doświadczenie w konstruowaniu następujących programów: aplikacje biurowe, korzystające z baz danych; programy statystyczne, przetwarzające spore ilości informacji; aplikacje bazodanowe, wspomagające pracę linii wytwórczych; aplikacje pomiarowe, przetwarzające dane z zewnętrznych źródeł (np. obrazy z kamer); gry w technologii 2D; skrypty przetwarzające duże ilości informacji tekstowych.

enova erp

adres: http://erp-enova.pl

tytuł: enova erp

opis: Porządny system erp dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw ma w swojej ofercie firma KOMAKO. Mowa o systemie enova, który od jakiegoś czasu dostępny jest również na tabletach i urządzeniach przenośnych jako enova365. Dzięki swoim możliwościom enova może być wdrożona w firmach z różnych sektorów i różnej skali działania, a także o różnych potrzebach. Przedsiębiorstwo KOMAKO wdrażając system ERP enova może zaproponować unikalne rozwiązania, jakich nie posiada konkurencja. System do zarzadzania zasobami enova pozwala na uproszczenie części podstawowych decyzji podejmowanych w każdej firmie. enova zbudowana jest z kilkunastu modułów, które odpowiadają za różne sektory w spółce np. księgowością, obsługą magazynów, działem handlowym, finansami itd. Wdrażając enova decydujemy, które moduły będą wykorzystywane przez nas, lub ograniczyć dostęp do pewnych źródeł tylko dla niektórych osób w organizacji. Dodatkowo poznaj możliwość wykorzystania enova na serwerach KOMAKO.asp.

Program kosztorysowy

adres: http://programy-do-kosztorysowania.com.pl

tytuł: Program kosztorysowy

opis: Dla małych przedsiębiorstw budowlanych liczy się każdy wydatek i musi mieć on swoje uzasadnienie. Program do kosztorysowania jest wydatkiem, który dla tego typu firmy powinien się opłacić. Możliwość szczegółowego wyliczenia wartości prac budowlanych jest czymś co może przynieść duży zysk np. w sytuacji staru w przetargu na wykonanie jakichś prac. Specjalistyczne programy kosztorysowe mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, dlatego firma KOMAKO oferuje program do kosztorysowania Norma Standard. Jego możliwości powinny zaspokoić każdą małą firmę, choć wersja Standard nie jest tak rozbudowana jak np. Norma PRO czy Norma Expert. Brak zaawansowanych opcji wynagradza niższa cena i wielka wygoda pracy z programem. Aby dobrze go poznac warto też zainteresować się ofertą szkoleń z jego obsługi. Przedsiębiorstwo KOMAKO prowadzi szkolenia dla osób które dopiero rozpoczynają swoją pracę z Normą i mogą nie mieć pełnego przygotowania do kosztorysowania. Czterodniowy kurs powinien pozwolić im wystarczająco poznać program kosztorysowy Norma, by móc później samodzielnie z nim pracować.

Norma PRO

adres: http://programy-do-kosztorysowania.pl

tytuł: Norma PRO

opis: Każdy kto zajmuje się kosztorysowaniem musiał słyszeć o programie Norma PRO. Jest to program do kosztorysowania, który od ponad 10 lat jest wykorzystywany przez polskie firmy i administrację. Dzięki stosunkowo prostej obsłudze i dużym możliwościom edycji kosztorysu, ciesy się zasłużoną popularnością u osób chcących tworzyć szczegółowe kosztorysy ofertowe i inwestorskie. Program pozwala na stworzenie własnej metody wyceny robót budowlanych poprzez odpowiednie ustalenie sposobu liczenia narzutów, ale ma też wbudowane gotowe szablony, dzięki którym kosztorys będzie zgodny np. z wymaganiami rozporządzeina ministerialnego. Do programu kosztorysowego Norma PRO można wgrać różne cenniki i na ich podstawie dokonywać wycen. Wśród najpopularniejszych baz cenowych należy wyróżnić Sekocenbud i Intercenbud. Oba te cenniki oczywiście wraz z programem do kosztorysowania Norma PRO są dostępne w firmie KOMAKO, która od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją i szkoleniami z zakresu kosztorysowania. Oferujemy ceny promocyjne dla osób, które zdecydują się na program i szkolenie z jego obsługi.

Norma Expert

adres: http://programydokosztorysowania.com.pl

tytuł: Norma Expert

opis: Dla wymagających kosztorysantów przedsiębiorstwo KOMAKO ma program do kosztorysowania Norma Expert. Jest to wyspecjalizowane oprogramowaie, dzięki któremu można przygotować kosztorys w różnych rodzajach. Zarówno kosztorys inwestorski, jak i ofertowy, kalkulacją uproszczoną lub szczegółową. Każdy z tych rodzajów i metod może się przydać w pracy kosztorysanta przygotowującego oferty na przetargi czy szacującego koszt inwestycji. Program do kosztorysowania Norma Expert to nowoczesny wygląd ze wstążką, która podpowiada opcje możliwe do wykorzystania. Ponadto w porogramie kosztorysowym możemy przygotować książkę przedmiarów, w której szczegółowo opiszemy wszystkie prace, które musimy wykonać. Firma KOMAKO zajmuje się sprzedażą oprogramowania do kosztorysowania wraz z dodatkami takimi jak cennik Intercebud, cennik Sekocenbud czy program do przedmiarowania Miara PRO. KOMAKO prowadzi również szkolenia z kosztorysowania w programie Norma, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pracowników.

http://prostycrm.eu/

adres: http://prostycrm.eu/

tytuł: http://prostycrm.eu/

opis: Blog prosty crm to mnóstwo informacji o tym szczególnym oprogramowaniu. System crm polecany jest do użytkowania wszędzie tam gdzie jest ważne idealne zarządzanie relacjami z klientami. Rentowność firmy - bez względu na to czym firma się zajmuje, czy jest to związane z handlem, produkcja czy usługi, jest zależny od klientów i kontakt z nimi jaki ma na celu uzyskanie ich lojalności, powinien być ponad innymi. Liczące się przedsiębiorstwa mają już dobrze opanowaną strategię zarządzania kontaktem z klientami i stosowanie systemu typu crm jest wśród nich znane i rozpowszechnione. Mniejsze i dopiero początkujące firmy które poszukują podpowiedzi jak zorganizować i profesjonalnie dbać o klientów, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie każdy ma szansę wyszukać dużo użytecznych podpowiedzi i wiadomości. Wejdź i przekonaj się jak system crm wspomaga utrzymanie odpowiednich relacji z klientami, ale także z kontrahentami oraz jak zwiększa jakość i efektywność pracy wśród pracowników przedsiębiorstwa. Wystarczy jedno właściwe oprogramowanie a efekty staną się szybko zauważalne.

http://crm-online.pl

adres: http://crm-online.pl

tytuł: http://crm-online.pl

opis: Strona www CRM-online to mnóstwo informacji odnośnie programu wybieranego przez najlepsze firmy będące wysoko na rynku biznesu. Dobra organizacja pracy to jeden z podstawowych elementów sukcesu, a CRM-online to doskonałe narzędzie dające możliwość osiągnięcie doskonałych efektów tak w zakresie zarządzania, organizacji pracy jak również obsługi klientów. Używanie programu CRM-online niemal natychmiast prowadzi do ulepszenia jakości pracy jak również udoskonalenia korelacji firma – klient. W biurach pracujących na podstawie CRM uczucie chaosu i bałaganu w dokumentacji po prawdzie nie istnieje, a klienci uzyskują satysfakcję ze współpracy. CRM-online to dobre narzędzie z jakim warto się zapoznać.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Biznesowe

stronywww.eu