Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwUsługi

strony www » Firmy » Usługi

stron: 1 z 27  « poprzednia  [...,19,20,21,22,23,24,25,26,27]

stron 269

http://www.sdgsystem.pl
http://www.sdgsystem.pl

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: http://www.sdgsystem.pl

opis: Profesjonalną organizację i realizację Walnych Zgromadzeń poleca firma SDG. Dysponujemy bezprzewodowymi urządzeniami do liczenia głosów pozwalające na prowadzenie głosowania bez zbędnych opóźnień. Oprócz tego prowadzimy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy również szkolenia, interaktywne konferencje oraz eventy. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na rzetelne oraz bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia.

 

http://www.stoiska-marol.pl
http://www.stoiska-marol.pl

adres: http://www.stoiska-marol.pl

tytuł: http://www.stoiska-marol.pl

opis: Wystawy firmy Marol były i w dalszym ciągu są obecne, głównie na jednych z najpopularniejszych w naszym kraju targach – Międzynarodowych Targach Poznańskich, z którymi to firma ma podpisaną umowę partnerską. Marol jest obecny nie tylko podczas targów w naszym kraju, ale także za granicą m.in. w Czechach, Niemczech, na Słowacji i Ukrainie i innych. Firma oferuje swoim klientom wykonanie stoisk zarówno z materiałów standardowych, jak i niestandardowych – na życzenie klienta. W swojej ofercie Marol oferuje wykonanie różnego rodzaju stoisk – w zależności od specyfikacji – wyspowych, półwyspowych, szeregowych, czy piętrowych. Firma oferuje zabudowę stoisk wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami, od wykonania projektu w 3D, poprzez montaż i instalację, na umeblowaniu kończąc. Zabudowa stoiska targowego jest niezwykle ważna, gdyż podczas wystawy przedstawia wizytówkę naszej firmy i to, w jakim stanie zastaną naszą wystawę klienci, na pewno bardzo wpłynie na ich pogląd i obraz naszej firmy.

 

http://www.poznan-seti.pl
http://www.poznan-seti.pl

adres: http://www.poznan-seti.pl

tytuł: http://www.poznan-seti.pl

opis: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Seti (z adresem w Poznaniu, os. Wł. Łokietka 1a) świadczy usługi szczególnie jako firma sprzątająca. Poleca precyzyjnie realizowane usługi porządkowe w domach, biurach, halach, na obszarach zielonych. Ma do dyspozycji optymalne sprzęty do czyszczenia podłóg, dywanów czy okien. Świadectwem wysokiej jakości realizacji jest ISO i wdrożona w 2010 roku norma PN-18001. Oprócz sprzątania różnego typu obiektów w Poznaniu, SETI poleca również usługi dotyczące outsourcingu kadr i rozliczania dofinansowań z PFRON. Pełna gama niezawodnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pomogła pozyskać zaufania klientów z najróżniejszych sektorów działalności. Zapraszamy na kursy BHP i PPOŻ (w formie szkoleń wstępnych, stanowiskowych, okresowych, pomocy przedmedycznej).

 

http://www.alekontakt.pl
http://www.alekontakt.pl

adres: http://www.alekontakt.pl

tytuł: http://www.alekontakt.pl

opis: AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

http://www.sed-lex.pl
http://www.sed-lex.pl

adres: http://www.sed-lex.pl

tytuł: http://www.sed-lex.pl

opis: Sed-lex – Kancelaria Prawna Poznań kieruje swą ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna osób fizycznych zawiera rozwiązywanie spraw rodzinnych, majątkowych, spadkowych, wekslowych. Tyczy się także nieruchomości, zasiedzenia, windykacji należności, kwestii ubezpieczeniowych, sądowych, administracyjnych, urzędowych. Z kolei w obrębie usług konsultingowych dla przedsiębiorców są także analizy prawno-ekonomiczne i marketingowe.

 

http://multitlumaczenia.pl
http://multitlumaczenia.pl

adres: http://multitlumaczenia.pl

tytuł: http://multitlumaczenia.pl

opis: W ofercie mamy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, ustne i pisemne. Nie boimy się tłumaczenia dokumentów specjalistycznych, urzędowych, prawnych lub innych. Podejmiemy się tłumaczenia w każdym języku i tłumaczymy na każdy język. Zapewniamy zachowanie tajemnicy, wysoki standard i terminowość realizowanych usług.

 

http://www.superdetektyw.pl
http://www.superdetektyw.pl

adres: http://www.superdetektyw.pl

tytuł: http://www.superdetektyw.pl

opis: Super Detektyw to ekspercka agencja detektywistyczna pracująca na najwyższym poziomie i na najwyższych obrotach. Specjaliści, którzy tworzą tę firmę charakteryzuje się zgraniem drużyny A, refleksem i zdecydowaniem Chucka Norrisa, wytrwałością Sherlocka Holmesa, intelektem i umiejętnościami rozwikływania zagadek Monka, zdolnością kamuflażu Hansa Klossa i przenikliwością Patricka Jane'a i Lightmana w jednym. Nasze biuro detektywistyczne ma solidne doświadczenie w trudnych i wymagających dyskrecji sprawach. Każdy detektyw w naszej grupie posiada kompetencje, dzięki którym potrafi pomóc i doradzić Klientowi. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym zespołem.

 

http://www.autoserwisnaso.pl
http://www.autoserwisnaso.pl

adres: http://www.autoserwisnaso.pl

tytuł: http://www.autoserwisnaso.pl

opis: Likwidujemy wady mechaniczne i elektroniczne, zarówno w autach starszych, jak i w nowych modelach. Nasz zespół oferuje solidną diagnostykę samochodową silników, układów paliwowych, ABS, ESP, TC, układów gaźnikowych oraz monowtrysków. Dysponujemy częściami od uznanych producentów: BOSCH, BREMBO, TEXTAR, RUVILLE, FEBLK&N, VALEO, LUK, MANN, PURLUX, SASIC, FILTRON etc. NASO – warsztat samochodowy, Wrocław.

 

http://ekgband.pl
http://ekgband.pl

adres: http://ekgband.pl

tytuł: http://ekgband.pl

opis: EKG Music Band realizuje występy w oparciu o bogaty repertuar coverowy (pop, rock, rokn'n roll, muzyka latynoamerykańska, dance, standardy jazzowe), a także prezentując własne kompozycje autorskie (pop, rock, jazz, funk) o wysokich walorach artystycznych. Zespół istnieje od 2008, występuje w składzie piecioosobowym.

 

http://www.szyldy-reklamy.com
http://www.szyldy-reklamy.com

adres: http://www.szyldy-reklamy.com

tytuł: http://www.szyldy-reklamy.com

opis: Firma JANDAR funkcjonuje w branży reklamy od niemal 20 lat. Jej domeną jest reklamowy druk wielkoformatowy, solwent i cyfrowy, a także systemy wystawiennicze, podświetlane litery przestrzenne, pieczątki, nadruki na odzieży. Przedsiębiorstwo JANDAR dbając o satysfakcję klientów realizuje druk reklamowy na wielorakich podłożach i zróżnicowanej wielkości. W ofercie na przykład banery reklamowe, bilbordy, szyldy reklamowe, wizytówki, etykiety, kartki okazjonalne i wiele więcej. Firma wykorzystuje innowacyjne plotery, umożliwiające najwyższą jakość usług.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Usługi

stronywww.eu