Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwElektronika

strony www » Firmy » Elektronika

 

stron 10

car audio lublin-dobryton.pl

adres: http://dobryton.pl

tytuł: car audio lublin-dobryton.pl

opis: Nagłośnienie samochodowe to dla naszych specjalistów żadna tajemnica! Nasza korporacja zajmuje się bowiem car audio od wielu lat dzięki czemu doskonale znamy się na rzeczy. Swoje usługi proponujemy głównie mieszkańcom miasta Lublin, a naszym atutem są komfortowe ceny i pełen profesjonalizm. Proponujemy zarówno car hi-fi, jak też wiele innych usług jak chociażby nabijanie klimatyzacji. Jesteśmy doświadczonymi pasjonatami samochodów, którzy stawiają na pierwszym miejscu jakość i zadowolenie klientów. Oferujemy sprawne cb radia, a także zakładamy sprawdzone autoalarmy. Zachęcamy do kontaktowania się z naszą korporacją.

fellow-service.pl-klimatyzacja samochodowa warszawa

adres: http://fellow-service.pl

tytuł: fellow-service.pl-klimatyzacja samochodowa warszawa

opis: Elektronika w aucie to sprawa niewygodna - czasami pojawiające się w tej kwestii usterki wychodzą poza nasze kompetencje. W takiej sytuacji przydatny może okazać się perfekcyjny warsztat samochodowy. Nie może to być jednak przeciętny zakład - musi to być zakład, w którym pracują wyłącznie profesjonaliści. Taki jest właśnie nasz warsztat samochodowy. Oferujemy nie tylko usługi elektryczne, które wykonuje doświadczony elektryk samochodowy. Nasza branża to również klimatyzacja samochodowa. Poradzimy sobie z każdym zadaniem, naprawimy każdą usterkę i to wszystko w bardzo wyjątkowej cenie! Zapraszamy!

ALROM ­ SYSTEMY ALARMOWE I SIECI KOMPUTEROWE DANIEL ZAWADA

adres: http://www.alrom.pl

tytuł: ALROM ­ SYSTEMY ALARMOWE I SIECI KOMPUTEROWE DANIEL ZAWADA

opis: Firma ALROM zajmuje się szeroko pojętymi usługami w zakresie bezpieczeństwa obiektów. Dzięki ALROM uzyskacie Państwo profesjonalny monitoring lub alarm. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie instalacji domofonów, wideodomofonów, a także instalacji elektrycznych.

Digital24 - internetowy sklep ze sprzętem fotograficznym

adres: http://www.digital24.pl

tytuł: Digital24 - internetowy sklep ze sprzętem fotograficznym

opis: Sklep Internetowy Digital24 to firma z Poznania sprzedająca produkty z zakresu rejestracji i fotografii video. Nasza firma powstała w 2004 roku. Łączymy w sobie profesjonalizm i pasję. Posiadamy bardzo szeroki wybór sprzętu oraz akcesoriów. Zachęcamy do zakupów on-line i w salonach stacjonarnych w Wrocławiu i Poznaniu. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi konsultanci z pewnością odpowiedzą nurtujące Państwa pytania.

Naprawa iPod, iPad, iPhone, iMac, MacBook

adres: http://iphonekrakow.pl/

tytuł: Naprawa iPod, iPad, iPhone, iMac, MacBook

opis: Współczesne sprzęty elektroniczne mają zaprogramowaną żywotność, niestety zazwyczaj okres ten nie jest dla nas wystarczający. Żebyśmy potrafili godzinami cieszyć się naszym urządzeniem Apple powstał serwis napraw iDoctor Kraków. Najczęstszą schorzeniem, jaka spotyka sędziwe iPhony jest szybko rozładowująca się bateria, która wytrzymuje zaledwie chwilę. Jest to niesłychanie uciążliwa przypadłość, ale wymiana baterii trwa 10 minut. Obok baterii często przyciski zużywają się. By ich naciskanie było proste jak drut wystarczy je wymienić. Serwisem są objęte wszystkie przyciski – home, power, zgłaszanie/ ściszanie oraz przełącznik trybu cichego.Wbardziej leciwych modelach konieczna jest również aktualizacja oprogramowania, w celu zabezpieczenia telefonu przed niebezpieczeństwami, o których, gdyaparatpowstawał programiści nawet nie śnili. Wszystkie naprawy przeprowadzi nasz serwis zatrzymującnajważniejsze dane, a Ty po takiej naprawie będziesz korzystał z iPhona jeszcze przez długie lata.

Certyfikat Energetyczny Wrocław Jk-Projekt

adres: http://jk-projekt.pl

tytuł: Certyfikat Energetyczny Wrocław Jk-Projekt

opis: JK-Projekt jest firmą, która wyspecjalizowało się w kreowaniu projektów dla budów a także świadczeniu usług związanych z przekazywaniem dokumentów o formie zasilania obiektów. Wspomniana specjalizacja, w której na co dzień działa przedsiębiorstwo pokrywa całościowe przygotowanie konceptów: architektonicznych, konstrukcyjnych. Firma trudni się ponadto obsługą inwestycyjną, przeprowadza audyt nadzorczy, może również być podwykonawcą pomocnicznym. JK-Projekt po niezbędnym audycie może wystawić papiery energrtyczne.

Czujniki i pomiary temperatury

adres: http://regulator-temperatury.tdnet.pl

tytuł: Czujniki i pomiary temperatury

opis: W ogólnie stosowanych systemach grzewczych jak również chłodniczych niebywale istotną funkcję spełniają wszelkiego typu regulatory temperatury. Te nowoczesne urządzenia troszczą się o to, ażeby temperatura była na stale określonym poziomie lub zmieniała się w konkretnym czasie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W systemach chłodniczych, czy grzewczych jak również z wyższą temperaturą szalenie istotny jest pomiar temperatury. Zwłaszcza jest to znamienne chociażby w kotłach grzewczych, gdzie powinna panować właściwa temperatura. Specjalistyczny miernik pozwala na nadzorowanie jak również i regulowanie temperatury przez calutki czas konkretnego procesu. W kotłach c.o., systemach grzewczych, chłodzących zainstalowany jest czujnik temperatury, który troszczy się o dokładny pomiar temperatury. Dzięki czujnikom { system|urządzenie czy też osoba zawiadująca może bezpośrednio, ręcznie zmienić temperaturę lub zakodować całkowicie inny proces pracy konkretnego systemu, maszyny. Z całą pewnością pomiar temperatury przebiega w dzisiejszej dobie w sposób zautomatyzowany jak i elektroniczny. Nie wykorzystuje się już rtęci, tylko profesjonalne mierniki, dzięki którym w pełni możliwe jest określenie temperatury, także do jednego miejsca po przecinku. To olbrzymi postęp techniczny. Więcej przydatnych informacji na platformie firmowej Borteks.

http://www.cetekom.pl

adres: http://www.cetekom.pl

tytuł: http://www.cetekom.pl

opis: W trakcie poprzednich 7 lat team profesjonalistów Cetekom zajmował się rozwiązaniami VoIP oraz centralami programowymi. Rezultatem ich udoskonaleń są niezawodne produkty: oszczędne centrale VoIP, systemy contact center, ukierunkowany na biznes system IRV oraz zespół innych opcji dla kontrahentów biznesowych i prywatnych. Usługi Cetekom chwalą zwłaszcza podmioty, których obszarem działalności jest telemarketing. Proponowane przez Cetekom platformy w ogromnym stopniu uefektywniają działanie działu. Witryna firmowa przedłoży zalety powyższych platform.

http://arconanalizatory.pl
http://arconanalizatory.pl

adres: http://arconanalizatory.pl

tytuł: http://arconanalizatory.pl

opis: Za pomocą naszego sklepu (http://arconanalizatory.pl/) dokonacie Państwo zadowalającego zakupu analizatora spalin, który rejestruje pomiar składu spalin silników z zapłonem iskrowym. Ponadto dokonuje pomiarów: HC, CO, O, Nox, temperatury oleju, liczby obrotów na czas oraz sondy Lambda. Analizator spalin jaki Państwu oferujemy bez problemu oblicza właściwe HC oraz Lambdę w zależności od użytkowanego paliwa: benzyny, ciekłego gazu LPG, gazu ziemnego sprężonego (metan). Analizator spalin posiada trzy opcje ukazywania wyników na ekranie: słupkowy, cyfrowy oraz liniowy. Istnieje możliwość rejestracji pomiarów w czasie, dokonanie porównania oraz wydruku. Zapisuje wynik pomiaru w pamięci dzięki czemu można bez problemu do nich wrócić.

 

http://www.almar-sprzegla.pl
http://www.almar-sprzegla.pl

adres: http://www.almar-sprzegla.pl

tytuł: http://www.almar-sprzegla.pl

opis: PHU ALMAR jest jednym z niekwestionowanych liderów w branży sprzedaży części zamiennych stosowanych w rozmaitych dziedzinach automatyki, np. w przemyśle maszynowym. Proponowane profesjonalne elektrosprzęgła są najbardziej istotną domeną oferty produktowej ALMAR. Szczególnie polecamy produkty typu nowoczesne sprzęgło KLDO. Bestsellerami są również hamulec elektromagnetyczny oraz sprzęgło Binder Magnete. Tokarzy zainteresuje również bogaty wybór części zamiennych w rodzaju sprzęgło do tokarki – różne modele. ALMAR posiada w asortymencie części z branży hydrauliki siłowej. Klienci chętnie i często decydują się na zakup produktów typu rozdzielacze ciśnieniowe, silniki hydrauliczne albo wszelkiego typu pompy, filtry oraz przewody.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Elektronika