Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwDoradztwo finansowe

strony www » Firmy » Doradztwo finansowe

stron: 1 z 2  następna »

stron 14

kasy fiskalne Częstochowa

adres: http://fiskalnekasy.pl

tytuł: kasy fiskalne Częstochowa

opis: Firma BSD-NET posiada uprawnienia do naprawy oraz fiskalizacji urządzeń fiskalnych firm: POSNET. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy POSNET oraz Fawag. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów. Atrakcyjne ceny, blisko zerowa awaryjność urządzeń zakupionych w naszej firmie, przekłada się na zadowolenie i satysfakcje podczas używania sprzętu zakupionego u nas. Dbamy o każdego klienta, czego dowodem jest fakt, iż po zakupie i fiskalizacji kasy klient jest przeszkolony przez serwisanta i cierpliwie wdrożony do pracy z kasą, 2 letni obowiązkowy przegląd jest wykonywany szybko i sprawnie, a na terenie miasta dojazd w cenie

Poradnik kredytowy - Poradnik-kredytowy.com.pl

adres: http://poradnik-kredytowy.com.pl/

tytuł: Poradnik kredytowy - Poradnik-kredytowy.com.pl

opis: Poradnik kredytowy - finansowy to dobra porcja informacji finansowych Przeczytasz u nas sporo artykułów i porad związanych z pożyczkami, lokatami, kontami, kredytami oraz innymi produktami finansowymi. Masz jakiekolwiek obiekcje lub pytania połączone z finansami? U nas rozwiążesz je wszystkie! Do Twojej dyspozycji są dodatkowo użyteczne porównania kredytów samochodowych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, gotówkowych, pożyczek z parabanków, kont bankowych oraz inwestycji. Dzięki temu w na 1 stronie prosto porównasz interesujące Cię propozycje, wyłowisz najciekawszą i złożysz prosty wniosek on line. Zapraszamy na Poradnik-kredytowy.com.pl

Doradztwo Finansowo-gospodarcze - Kupno firm i spółek

adres: http://www.lotarr.com

tytuł: Doradztwo Finansowo-gospodarcze - Kupno firm i spółek

opis: Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem gospodarczym. Naszą specjalnością jest wykup zadłużonych spółek i firm. Skupiamy się przede wszystkim na firmach i spółkach w stanie upadłości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko na prawidłową ocenę możliwości każdej firmy, ale również dobrze wiemy jak radzić sobie z większością trudności powstających podczas przejęcia. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na podejmowanie ryzyka i dokonywać zakupu firm nawet w katastrofalnej sytuacji gospodarczej. Potrafimy pomóc, gdyż klienci naszej firmy są naszym największym dobrem. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to przede wszystkim: prostota i jasność w działaniu, przejrzystość w sporządzaniu wymaganych dokumentów, szczera rzetelność w wykonywanych czynnościach, uczciwość, oraz szybkość. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z szczegółową ofertą na naszej stronie internetowej: lotarr.com.

Lucjann.com - Doradztwo Podatkowe

adres: http://www.lucjann.com

tytuł: Lucjann.com - Doradztwo Podatkowe

opis: Jesteś przedsiębiorcą i wciąż płacisz wysokie podatki? Bądź sprytny! Nie daj się wykorzystywać! Skorzystaj z usług firmy Lucjann. Fachowo doradzimy Ci jak rozliczać twoje wydatki firmowe. Lucjann to fachowe biuro podatkowe, które pomoże Ci zmniejszyć płacone przez Ciebie podatki. Profesjonalnie poprowadzimy Twoją księgowość tak, abyś nie musiał się więcej przejmować sprawami podatkowymi i mógł poświęcić więcej czasu na prowadzenie swojej działalności. W Lucjann zajmujemy się przede wszystkim optymalizacją podatku VAT, po to aby Twoja firma zaczęła zarabiać jak najwięcej i nie musiała płacić wysokich podatków. Zoptymalizujemy m.in takie wydatki jak: koszty akcesoriów biurowych, zakup nowego komputera, koszty wynajmu, wydatki i na telefon i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy swoim szeroki wachlarz usług i rozwiązania skrojone na miarę każdego klienta.

Biuro Rachunkowe Gdynia - mojaksiegowa.pl

adres: http://www.mojaksiegowa.pl/

tytuł: Biuro Rachunkowe Gdynia - mojaksiegowa.pl

opis: Urozmaicone portfolio, duże doświadczenie i potwierdzona opiniami klientów rzetelność. Personalne podejście do klientów i ich wymagań. Fachowa pomoc w reprezentowaniu firmy przed urzędami i organami administracji publicznej Gdańsk i okolice. Pełne zaangażowanie i pomoc wyspecjalizowanych pracowników, prowadzenie rachunków na najwyższym poziomie. Pomoc prawna, usługi doradcze i księgowe ściśle związane z profilem działalności klienta i jego indywidualnymi wymaganiami. Rozliczenia firm w zakresie podatku PIT, CIT i VAT.

lider-biuro podatkowe opole

adres: http://lider-biuro.pl

tytuł: lider-biuro podatkowe opole

opis: Poszukując ofert w zakresie usługi księgowe pewnie zainteresowany jesteś nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także usługami związanymi z podatkami. Przyda Ci się biuro podatkowe, w którym kompleksowo załatwisz wszystkie swoje firmowe sprawy. Lider to usługi księgowo-finansowe dla firm o różnej wielkości. Tu znajdziesz profesjonalne podejście i na bieżąco aktualizowaną ofertę, opartą o realne potrzeby rynku. Szybkość, profesjonalizm i doświadczenie w księgowości.

exlege polska - doradca podatkowy koszalin

adres: http://exlegepolska.pl/

tytuł: exlege polska - doradca podatkowy koszalin

opis: Nasze biuro podatkowe powstało z myślą o klientach, którzy poszukują rzetelnej pomocy i sprawdzonych rozwiązań. Naszą specjalnością jest rachunkowość, którą prowadzimy dla przeróżnych małych firm. Prowadzimy biuro podatkowo-rachunkowe, dzięki któremu Twoja działalność może funkcjonować zgodnie z prawem. Nasz księgowy pomoże Ci rozwiązać każdy problem, a kompleksowa obsługa księgowa umożliwi Ci zmniejszenie własnych obowiązków. Miejscem naszej pracy jest miasto Koszalin, w którym działamy od wielu lat zdobywając co raz większe doświadczenie. Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

Rzeczoznawca majątkowy

adres: http://wycenanabank.pl/

tytuł: Rzeczoznawca majątkowy

opis: Jesteśmy firmą, która zajmuje się wycenianiem nieruchomości takich jak działki, mieszkania, domy. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tej branży. Zaufało nam wiele banków w kraju. wyceniamy również dla osób indywidualnych. Wyróżniamy się fachowością, starannością i precyzyjnością. Dzięki naszym profesjonalnym wycenom uzyskanie kredytu na mieszkanie nie jest uciążliwe. Nasze usługi realizujemy w szczególności w Trójmieście i Warszawie,ale sukcesywnie się rozwijamy oraz poszerzamy nasze lokalizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Doradztwo i szkolenia hr oraz doradztwo biznesowe to istotne

adres: http://brand4business.pl

tytuł: Doradztwo i szkolenia hr oraz doradztwo biznesowe to istotne

opis: Doradztwo i szkolenia HR odnoszą się do zasobów ludzkich. Pojęcie HR dotyczy indywidualnych pracowników oraz działu organizacji, który zajmuje się rekrutacją, zwalnianiem pracowników czyli polityką personalną. Z kolei strategia employer branding to działania przedsiębiorstwa mające na celu budowanie firmy postrzeganej jako "pracodawca z wyboru". Określene takiego pracodawcy posiadają firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają korzystne warunki dla rozwoju osobistego. Strategie marketingowe są ważne w każdej sytuacji. Jest również bardzo ważne, by były one traktowane jako element ogólnej strategii marketingowej firmy. Podstawą jest budowanie wizerunku firmy, ponieważ wtedy firma jest dobrze postrzegana na rynku. Wszystkie działania skierowane są na ten właśnie, główny cel każdego przedsiębiorstwa. Dla tego potrzebne jest tworzenie stron www, które posiadają ważne informacje. Ich tworzeniem zajmują się odpowiednio do tego przygotowani specjaliści najwyższej klasy. Temu celowi służą projekty graficzne. Podstawą przy uzgadnianiu projektu graficznego jest precyzyjne określenie wymagań i oczekiwań klientów, np. charakteru pracy, treści, kolorystyki, przeznaczenia i budżetu. Identyfikacja firmy jest głównym elementem, służącym budowaniu wizerunku na rynku. Pojęcie to określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród innych marek. Doradztwo biznesowe obejmuje rozległą tematykę - począwszy od tworzenia modeli biznesowych, poprzez różne aspekty związane z marketingiem czy technikami sprzedaży, a skończywszy na szkoleniach ściśle związanych z daną branżą. Doradztwo biznesowe to także indywidualne czerpanie z wiedzy osób mających większe doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

Kancelaria Podatkowa Reising, Hals-Chalcarz Sp. z o.o.

adres: http://www.podatkitarnow.pl/

tytuł: Kancelaria Podatkowa Reising, Hals-Chalcarz Sp. z o.o.

opis: Współpracuje ona także z różnorodnymi podmiotami w zakresie przepisów prawa. Obsługuje przedsiębiorstwa nie tylko z Polski, lecz też z poza naszych granic. Dzięki pomocy tej kancelarii, nie będą musieli Państwo zajmować się księgowością własnej firmy. Będzie to robione przez rzetelnych specjalistów. Kancelaria Reising, Hals-Chalcarz – umiejętna obsługa każdej firmy.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Doradztwo finansowe

stronywww.eu