Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwChoroby

strony www » Zdrowie » Choroby

stron: 1 z 2  następna »

stron 13

Suplementy diety

adres: http://twoje.zobaczysko.pl/

tytuł: Suplementy diety

opis: Żyjąc w ciągłym biegu zapominamy o naszym zdrowiu. Nie zdajemy sobie sprawy, że życie mamy tylko jedno i powinniśmy zadbać o swój organizm. Dlatego obecnie bardzo popularne stało się przyjmowanie suplementów diety. Aby nie zaszkodzić bardziej ciało, producenci zaczęli produkować preparaty naturalnego pochodzenia, na bazie ziół owoców i roślin. Również kosmetyki do pielęgnacji ekologicznego pochodzenia cieszą się ogromną popularnością. Jeśli chcecie wiedzieć, jak działają te produkty, jakie mają składy i zastosowanie - to koniecznie odwiedźcie naszą stronę. Znajdziecie tam szereg informacji na ten temat. Dodatkowo zawarte są tu informację na temat zdrowego żywienia, eko produktów i sposobów do walki z nadwagą i dolegliwościami. Dużą rolę odgrywają tu różnego rodzaju zioła.

Cyfrowe Aparaty Słuchowe - www.swiatsluchu24.pl

adres: http://www.swiatsluchu24.pl

tytuł: Cyfrowe Aparaty Słuchowe - www.swiatsluchu24.pl

opis: Świat Słuchu ma w swoim asortymencie najlepsze aparaty słuchowe umożliwiające skorygowanie wad słuchu każdego rodzaju i każdej głębokości. Klient traktowany jest indywidualnie i na jego życzenie mogą to być aparaty bardzo dyskretne oraz takie, które za pomocą akcesoriów dodatkowych umożliwiają połączenie aparatu z korzystaniem z wielu dodatkowych udogodnień. Do aparatów słuchowych najbardziej zaawansowanych można dołożyć dodatkowe systemy FM, cewkę telefoniczną czy bluetooth.

Lampa szczelinowa Optimum

adres: http://autorefraktometr.eu/

tytuł: Lampa szczelinowa Optimum

opis: Prawie każdy doktor musi posiadać ściśle innowacyjny , a oprócz tego zaawansowany sprzęt do badania klientów. Okuliści odnajdą tego rodzaju sprzęty na serwisie autorefraktometr.eu, jaką jest w całości poświęcona wyposażeniu gabinetu okulistycznego. Fachowcy mogą na niej odnaleźć takie sprzęty jak foropter bądź lampa szczelinowa. Wszystkie proponowane towary są utworzone z wysokiej klasy tworzyw, co zapewnia pacjentom pełnie bezpieczeństwa a lekarzom wygodną pracę.

Wszywka alkoholowa Wrocław

adres: http://esperalwroclaw.strefa.pl

tytuł: Wszywka alkoholowa Wrocław

opis: Usilne spożywanie piwa bywa w dzisiejszych czasach sporym problemem w polskim krajobrazie, w którym mnóstwo jednostek skarży się na ujemne powikłania uzależnień. W związku z tym z wyciągniętą dłonią nadchodzi ośrodek, jaki proponuje zarówno alkoholoodtrucia jak i zabiegi implantacji disulfiramu. Wspomniane usługi przeważająco mogą wpłynąć na niwelowanie choroby alkoholowej a także mogą natychmiastowo przynieść ulgę klientowi zaprzestać cierpienie. Tym samym medycy hołubią takowe sposoby wojny z uzależnieniem.

Gabinet okulistyczny - Łódź

adres: http://gabinetokulistyczny-lodz.pl/

tytuł: Gabinet okulistyczny - Łódź

opis: Jest to strona informacyjna gabinetu okulistycznego N&M. Dzięki najnowszej aparaturze i możliwości wykonania takich badań jak SSOCT (swept source OCT),SOCT,SOCT jaskrowe,HRT,pole widzenia,biometria, gabinet oferuje pacjentom przeprowadzenie szerokiej diagnostyki takich chorób okulistycznych jak jaskra, zaćma, odwarswienie siatkówki, otwór w plamce,błona nasiatkówkowa, AMD,zator. Na stronie internetowej dostępne są również informacje dotyczące metod leczenia zachowawczego oraz operacyjnego (witrektomia, fakoemulsyfikacja, opasanie gałki ocznej, zabiegi przeciwjaskrowe,operacje powiek) wyżej wymienionych chorób. W zakładce aktualności pacjenci odnajdą informacje dotyczące udziału lekarzy pracujących w gabinecie w zjazdach naukowych.

http://www.optymalni.pl
http://www.optymalni.pl

adres: http://www.optymalni.pl

tytuł: http://www.optymalni.pl

opis: Akademia Zdrowia Arkadia-Lido oferuje swoim pacjentom leczenie głownie nadwagi. Klientom pomóc ma w tym dieta Kwaśniewskiego. Jest to tzw dieta optymalna, która pomogła już schudnąć wielu tysiącom osób na całym świecie. Poza tym Akademia prowadzi leczenie z zakresu różnorodnych, poważniejszych niż otyłość chorób, bez użycia leków. Ma w usłudze między innymi leczenie cukrzycy, kręgosłupa, trzustki czy wątroby.

 

http://zdrowie-i-uroda.org.pl
http://zdrowie-i-uroda.org.pl

adres: http://zdrowie-i-uroda.org.pl

tytuł: http://zdrowie-i-uroda.org.pl

opis: Wortal odnośnie propozycji zakupów grupowych z branży „zdrowie i uroda”. Propozycje zabiegów upiększających, fryzjerskich, relaksu w pensjonatach Spa, masowania i pozostałych. Codziennie oryginalne niusy. Zapraszamy!

 

http://www.eonkologia.pl
http://www.eonkologia.pl

adres: http://www.eonkologia.pl

tytuł: http://www.eonkologia.pl

opis: Rak jelita grubego, czerniak, rak nerki bądź też gruczołu krokowego, to dolegliwości z jakimi walczy onkologia. Cenne wiadomości związane z chemioterapią jak też innego rodzaju metodami walki z rakiem, da się odnaleźć na Eonkologia.pl. Jest to portal stworzony przez lekarzy onkologów. Oprócz tekstów i publikacji video o onkologii, osoby go odwiedzające mogą otrzymać informację także między innymi o planowanych konferencjach medycznych.

 

http://soczewki-kontaktowe.info
http://soczewki-kontaktowe.info

adres: http://soczewki-kontaktowe.info

tytuł: http://soczewki-kontaktowe.info

opis: Coraz większa liczba osób stosuje dziś soczewki zamiast okularów. Witryna soczewki-kontaktowe.info jest przygotowana dla tych sposród nich, które życzą sobie to robić w większym stopniu z rozmysłem - posiadając informacje na temat sposobu funkcjonowania soczewek, oraz objawów chorób, dla których mogą być używane. Znajdziesz tu opis najpopularniejszych zaburzeń widzenia, razem ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do użycia soczewek kontaktowych. Możecie również nauczyć się trochę o bezinwazyjnych technikach uzdrawiania wzroku (jak na przykład metoda Batesa), a także o metodach alterntywnych, jak zabiegi laserowe.

 

http://www.moj-doktor.pl
http://www.moj-doktor.pl

adres: http://www.moj-doktor.pl

tytuł: http://www.moj-doktor.pl

opis: Nasz serwis o zdrowiu znaleźć można pod adresem Moj-doktor.pl. Konkretniej na stronie przyglądamy się minerałom i witaminom. Stanowi ona wyjątkową bazę wiedzy. Za jej sprawą poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Niektóre zagadnienia poruszane na stronie to magnez, chrom na odchudzanie oraz cukry. Witryna ciągle rośnie. Mamy nadzieję na to by nasz projekt zostało ważnym elementem internetu dla internautów mających na celu być zdrowymi i szczęśliwym. Uważamy, że tak działając przyczynimy się do polepszenia stanu zdrowia polskiego społeczeństwa. Będzie to dla nas najpiękniejszą nagrodę. Z tego powodu zachęcamy Was do częstego odwiedzania serwisu. Zapraszamy całą dobę, nie czekaj.

 

Szukaj w zasobach serwisu strony www Choroby

stronywww.eu