Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBHP

strony www » Szkolenia » BHP

 

stron 6

http://bhpexpert.com.pl
http://bhpexpert.com.pl

adres: http://bhpexpert.com.pl

tytuł: http://bhpexpert.com.pl

opis: Firma proponuje Państwu pełną obsługę w zakresie BHP i PPOŻ. Zapewniamy nadzór i doradztwo w ramach stałej obsługi, szkolenia BHP - wstępne i okresowe, a także sporządzenie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy oraz ocenę ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy. Wspomagamy firmy w wykonaniu nakazów i wystąpień inspektora Państwowej Inspekcji Pracy. Konkurencyjne ceny na szkolenie BHP, a na stałą obsługę BHP i PPOŻ Specjalne rabaty.

 

http://www.seti-poznan.pl
http://www.seti-poznan.pl

adres: http://www.seti-poznan.pl

tytuł: http://www.seti-poznan.pl

opis: Wielopłaszczyznowa pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstw to domena Seti. Ma ona czołową pozycję wśród firm sprzątających w Poznaniu, a oprócz tego trudni się kompletowaniem akt pracowniczych i szkoleniami BHP. Organizuje szkolenia wstępne i stanowiskowe. Specjaliści do spraw BHP również doradzają w kwestiach BHP. Jeżeli zostanie ogłoszona decyzja PIP, Seti zawiadomi jak wcielić ją w życie. Przedstawienie ryzyka zawodowego to też zadanie Seti.

 

Szkolenia bhp Wraszawa

adres: http://bhpexpert.biz.pl

tytuł: Szkolenia bhp Wraszawa

opis: Szkolenia bhp towarzyszą pracownikowi od pierwszych dni kariery zawodowej. W pierwszym dniu pracy zanim pracownik rozpocznie pracę zostaje wysłany na wstępne szkolenie bhp, które realizowane jest dwuetapowo. Najpierw instruktaż ogólny przeprowadza służba bhp, następnie instruktaż sanowiskowy wykonywany jest przez kadrę kierowniczą. Dodatkowo po określonym w prawie czasie wstępnym szkoleniu bhp pracownik wysyłany jest na okresowe szkolenia bhp. Należy pamiętać, że wstępne szkolenia bhp przeprowadza się zawsze nowemu pracownikowi niezależnie od tego kiedy pracownik uczestniczył w ostatnim szkoleniu. Natomiast okresowe szkolenia bhp są przypisane do pracownika i w przypadku przyniesienia przez pracownika orginału zaświadczenia o ukończeniu szkolenia bhp, takie szkolenie jest ważne w innym zakładzie. Za brak szkolebia bhp pracodawca może zostać upomiany lub nawet ukarany przez Państwową Inspekcję Pracy, dlatego też dorbym wyjściem jest nawiązanie stałej współpracy z firmą Bhpexpert, której obszar działania to województwo mazowieckie - Warszawa, Wyszków.

Cofra buty

adres: http://www.dabo.pl/

tytuł: Cofra buty

opis: Istniejemy na rynku od wielu lat zajmując się importem oraz dystrybucją oprzyrządowania BHP na terenie kraju. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego sprzedajemy produkty najwyższej kategorii. Oferujemy fachowe konsultacje oraz pomagamy dobrać odpowiednie ŚOI dla każdego stanowiska pracy. Opierając się na uczciwości i rzetelności staramy się kreować długotrwałe relacje partnerskie z klientami. Ciągły rozwój jest gwarancją wysokich wyników. Zaufało nam wiele firm, zaufanie to określa poziom naszej firmy i produktów.

usługi bhp szczecin

adres: http://www.bhplexis.pl

tytuł: usługi bhp szczecin

opis: Świadczymy usługi outsourcingu, co oznacza, że Nasi klienci mogą w pełni skupić się na osiąganiu wyznaczonych celów, podczas gdy my zajmiemy się: stałą obsługą BHP, szkoleniami BHP i PPOŻ oraz pierwszej pomocy,obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę bhp.

Kompas - Szkolenie BHP dla pracodawców

adres: http://www.kompas.poznan.pl

tytuł: Kompas - Szkolenie BHP dla pracodawców

opis: Kompas pomaga zagwarantować odpowiednie warunki pracy, osobom mającym działalność gospodarczą. Możemy przeprowadzić szkolenia w zakresie BHP, jak też przeciwpożarowe. Uczymy również klientów, jak ratować innych, podczas naszych zajęć z pierwszej pomocy. Skuteczna praca zależy również od oświetlenia pomieszczenia, dlatego możemy przeprowadzić dla Państwa odpowiednie pomiary. W naszej firmie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy są w stanie dzielić się z Państwem swoją wiedzą. Zdrowie pracowników oraz innych ludzi nie może być dla nikogo obojętne. Z oferty Firmy Kompas skorzystało już wielu właścicieli firm – zapraszamy.

wszystkie kategorie w dziale: BHP

Szukaj w zasobach serwisu strony www BHP

stronywww.eu