Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwSzkolenia

strony www » Szkolenia

stron 5

Szkolenia.com.pl
Szkolenia.com.pl

adres: http://www.szkolenia.com.pl/

tytuł: Szkolenia.com.pl

opis: Serwis na temat szkoleń, kursów, konferencji i seminariów. Informacje o firmach i ośrodkach szkoleniowych.

 

http://szkolenia-bhp.biz/

adres: http://szkolenia-bhp.biz/

tytuł: http://szkolenia-bhp.biz/

opis: Zajmujemy się głównie organizowaniem szkoleń z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prowadzimy szkolenia nie tylko z zakresu bhp, ale również szkolenia pierwszej pomocy. Nasza oferta jest kompleksowa, dopasowana do potrzeb przedsiębiorców, oraz instytucji. Szkolenia bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, oraz z licznymi referencjami. Kursy bhp i kursy z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

BERNDSON Szkolenia
BERNDSON Szkolenia

adres: http://www.szkolenia.berndson.pl

tytuł: BERNDSON Szkolenia

opis: Firma oferuje szkolenia otwarte oraz zamknięte projektowane pod indywidualne potrzeby firm i korporacji.

 

Szkolenia biznesowe
Szkolenia biznesowe

adres: http://www.szkoleniabiznesowe.com

tytuł: Szkolenia biznesowe

opis: Nasze szkolenia biznesowe skierowane są do prezesów, wyższej kadry menedżerskiej, członków zarządu, rad nadzorczych i właścicieli prywatnych przedsiębiorstw. Prowadzimy także szkolenia dla osób zajmujących się sprzedażą i obsługą klienta. Szkolenia prowadzone są metodą NLP.

 

Szkolenia bhp Wraszawa

adres: http://bhpexpert.biz.pl

tytuł: Szkolenia bhp Wraszawa

opis: Szkolenia bhp towarzyszą pracownikowi od pierwszych dni kariery zawodowej. W pierwszym dniu pracy zanim pracownik rozpocznie pracę zostaje wysłany na wstępne szkolenie bhp, które realizowane jest dwuetapowo. Najpierw instruktaż ogólny przeprowadza służba bhp, następnie instruktaż sanowiskowy wykonywany jest przez kadrę kierowniczą. Dodatkowo po określonym w prawie czasie wstępnym szkoleniu bhp pracownik wysyłany jest na okresowe szkolenia bhp. Należy pamiętać, że wstępne szkolenia bhp przeprowadza się zawsze nowemu pracownikowi niezależnie od tego kiedy pracownik uczestniczył w ostatnim szkoleniu. Natomiast okresowe szkolenia bhp są przypisane do pracownika i w przypadku przyniesienia przez pracownika orginału zaświadczenia o ukończeniu szkolenia bhp, takie szkolenie jest ważne w innym zakładzie. Za brak szkolebia bhp pracodawca może zostać upomiany lub nawet ukarany przez Państwową Inspekcję Pracy, dlatego też dorbym wyjściem jest nawiązanie stałej współpracy z firmą Bhpexpert, której obszar działania to województwo mazowieckie - Warszawa, Wyszków.

wszystkie kategorie w dziale: Szkolenia

Szukaj w zasobach serwisu strony www Szkolenia

stronywww.eu