Wyszukiwarka stron WWW

[zaloguj] / Dodaj stronę / Dodaj wizytówkę / Regulamin / Kontaktstrony www / wizytówki stron WWW

wyszukiwarka stron WWWWyszukaj

  • Wybierz kategorie:
     
  • Lokalizacja lub nazwa:
  •  

strony wwwBudownictwo

strony www » Firmy » Budownictwo

stron: 1 z 10  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]  następna »

stron 92

usługi na wysokości warszawa-alptrek.pl

adres: http://alptrek.pl

tytuł: usługi na wysokości warszawa-alptrek.pl

opis: Strach przed wysokością jest jedną z najczęściej spotykających fobii. Jednakże istnieją osoby, których opinia na ten temat idzie w zupełnie przeciwnym kierunku. Niektórzy bowiem lubią adrenalinę i podekscytowanie, które towarzyszy pracom na wysokości. Z myślą o tym, aby wykorzystać tę cechę w sposób przydatny powstała korporacja Alptrek. Zatem gdy komuś potrzebna jest spółka wykonująca prace wysokościowe Warszawa i działająca tam firma Alptrek są najlepszym ze wszystkich dostępnych wyborów. To właśnie w Alptrek można znaleźć całą kadrę pracowników chętnych do tego, aby podjąć się nowego wyzwania, jakie niesie każde kolejne zlecenie.

montazwykladzin24.pl-wykładziny biurowe kraków

adres: http://montazwykladzin24.pl

tytuł: montazwykladzin24.pl-wykładziny biurowe kraków

opis: Jeśli poszukują Państwo zaufanej, idealnej spółki, której specjalnością są wykładziny, to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wysoka jakość oraz ponadprzeciętna trwałość produktów są dla nas najważniejsze. W naszym, wyjątkowo obszernym asortymencie znajdują się doskonałe wykładziny dywanowe oraz obiektowe, wszystkie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Znaleźć można tu także najcenniejsze wykładziny pcv, stanowiące stylowe wykończenie podłogi. Obszar naszej działalności pokrywa przede wszystkim Kraków, lecz chętnie przyjmujemy zamówienia także z pobliskich, okolicznych miejscowości.

Osuszanie budynków Warszawa

adres: http://www.dry-home.pl/

tytuł: Osuszanie budynków Warszawa

opis: Jesteśmy fachową firmą z długoletnim doświadczeniem zajmującą się osuszaniem budynków, zwalczaniem wilgotności i niebezpiecznej pleśni, jak też usuwaniem szkód spowodowanych przez pożar. Usługi realizowane są na bardzo wysokim poziomie. Każdy kłopot jest inny, dlatego zawsze podchodzimy do tego w sposób indywidualny. Nasze usługi to: odgrzybianie budynków i mieszkań, wysuszanie ścian, suszenie podłogi oraz murów, znajdywanie wycieków oraz pomiary wilgoci i wiele innych. Dodatkowo da się wypożyczyć od nas specjalny sprzęt do osuszania wilgotności. Kiedy masz problem, zadzwoń do nas. Przyjedziemy do każdego miasta w Polsce. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą.

Ocieplanie Pianką Radom

adres: http://pianaizolacja.pl/

tytuł: Ocieplanie Pianką Radom

opis: Biznes Pakosz PPHU S.C realizuje inwestycje jako podwykonawca całościowych wykonawców, wykonując całościowe (od A do Z) prace remontowo-wykończeniowe z własnego i z powierzonego surowca na obszarze całego kraju. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość prac i terminowość. Dzieła czynimy w oparciu o najnowsze technologie z zakresu prac wykończeniowych. Przedsiębiorstwo posiada grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników z kilkuletnim stażem profesji. Poza wyżej przytoczonymi pracami specjalistycznymi firma wykonuje również prace z zakresu:ocieplenia pianką poliuretanową, wykończenia wnętrz.

HM Okna Skierniewice - sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram i rolet.

adres: http://hmokna.pl

tytuł: HM Okna Skierniewice - sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram i rolet.

opis: Sprzedaż i montaż okien pcv, drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno drewnianych, jak i stalowych (również specjalistycznych, np. antywłamaniowych), a także bram garażowych i rolet antywłamaniowych. Fachowe doradztwo, produkty uznanych firm,takich jaki Veka, Drutex, Teamplast, Erkado, POL-SKONE, Wiatrak, DRE, Mar-tom, Porta, Wiśniowski, Krispol, Aluprof, posiadające stosowne atesty. Szeroka gama dodatków wzbogaci nabyte okna i drzwi i pozwoli Państwu cieszyć się nimi przez długie lata.

Root BD

adres: http://www.rootbd.pl

tytuł: Root BD

opis: Można u nas kupić płyty pilśniowe, płyty izolacyjne i podkłady podłogowe. Dostarczamy nasze produkty nie tylko na obszarze kraju, lecz też poza naszymi granicami, bo dbamy o wygodę naszych kontrahentów. Kupując w naszym sklepie, mogą Państwo chociażby zminimalizować zużycie energii w obiekcie lub skutecznie zabezpieczyć budowlę przed zbieraniem się wilgoci. Serdecznie zapraszamy.

Ensta

adres: http://ensta.pl

tytuł: Ensta

opis: Możemy wykonać również roboty ziemne. Niezmiennie rozszerzamy naszą ofertę o dodatkowe usługi. Fachowa kadra firmy, działająca na rynku elektroenergetycznym od długiego czasu, zapewnia najlepsze wykonanie zamówień. Pełne, aktualne katalogi produktów wraz z ich specyfiką udostępnione są na witrynie internetowej firmy. Wybór naszych usług to gwarancja ich wieloletniej trwałości i jakości.

TECHSET

adres: http://techset.pl

tytuł: TECHSET

opis: Nasze usługi rozszerzyliśmy o urządzenia, takie jak komory chłodzenia, czy pompy ciepła. Jesteśmy pomocą dla naszych klientów we wszystkich fazach prac – od tworzenia projektu, po zamontowanie sprzętów. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracowaliśmy już dla dziesiątek klientów z całej Polski. Skorzystajcie Państwo z szerokiej oferty firmy Techset.

ELE-KO – Zakład Montażu Instalacji i Urządzeń Elektrycznych

adres: http://ele-ko.pl

tytuł: ELE-KO – Zakład Montażu Instalacji i Urządzeń Elektrycznych

opis: Wykonamy też linie zasilające place jak też ogrody. Obsługa domu kontrahenta nie musi kończyć się na stworzeniu instalacji, bo zajmiemy się też podłączeniem sprzętów elektrycznych, takich jak kuchenki ceramiczne. Możemy wykonać okresowe przeglądy elektryczne. ELE-KO jest najlepszym wyborem do stworzenia instalacji w nowo zbudowanym obiekcie. Z naszej oferty skorzystacie Państwo w Poznaniu lub okolicach. Wybierz solidność, jaką gwarantuje firma ELE-KO.

Folia pcv - producent folii pcv

adres: http://www.prorum.pl/

tytuł: Folia pcv - producent folii pcv

opis: Producent folii pcv zajmujący się wytwarzaniem tego produktu. Folia pcv ma zastosowanie w różnych branżach rynkowych. Ma zastosowanie w ochronie środowiska. Służy między innymi do wykonywania tarasów. Przyda się, również przy zakładaniu izolacji budowli inżynierskich.(na przykład w zbiornikach retencyjnych. Jako producent folii pcv radzimy wykorzystanie produktu, również przy stawach rybnych. Nasza folia pcv jest wysokiej i posiada szerokie zastosowanie. Nasza folia PCV posiada różną szerokość. Znajduje się w przedziale od 80mm÷ 700mm. Wszystkie folie nawijane są na tuleje o średnicy o 75mm lub 150mm. Wszystkie dostawy realizowane są za sprawą zakładowego środku transportu lub określonych firm spedycyjnych. Jako producent folii pcv nie ograniczamy się do produkcji tylko jednego rodzaju folii PCV. W naszym asortymencie jest, zarówno twarda jak i miękka folia PCV. Prowadzimy skup odpadów twardej folii pcv. Jesteśmy zlokalizowani nieopodal trójmiasta. Gwarantujemy terminowość dostaw. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług i produktów.

Szukaj w zasobach serwisu strony www Budownictwo

stronywww.eu